BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

Kolega Kucilo vama se nešto pobrkalo u glavi???[smiley11]

Tigre, tebe bi trebalo opet pod moderiranje, malo za promjenu dok se opet naučiš lijepom pisanju i izražavanju. Jer uvrede tog tipa koje ti upotrebljavaš ne zaslužuju ništa drugo, već moderiranje. Dobro ti je rekao Fedor: “Onima koji nisu u stanju kulturno komunicirati nema mjesta na Forumu koji čita tisuće korisnika.”

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]FNVC (Finvest Corp)[/color]

Napisano 15.10.2006. u22.49h :

Pazi bljedoliki, Kucilo zna da se ta akcija trzi vec skoro godinu dana po toj fenomenalnoj cijeni. Cak se i sam vozio u njoj ali to je brate sporije od autica u Luna parku. Mislim da bi bila idealna za Antu Samodola, hi,hi,hi On ne voli da mu prebrzo raste, hi,hi,hi
————————————————————————————
napisano 12.12. 2006 u 11:41h

Ne znam za vas ostale bljedolike, ali ja svoje ne mislim prodavati na ovoj cijeni. Prejeftino je to po mom mišljenju. Ja mislim da će to tek u prvom mjesecu imati odgovarajuću cijenu. Howgh
————————————————————————————-
napisano 12.12.2006 u 12:04h

Što se prije riješimo onih, koji su “natjerani” pohlepom, ušli u Finvest, to bolje, hi,hi,hi
—————————————————————————————-
napisano20.12.2006 u 11:24h

Svi koji su prodavali zadnjih dana, sada se vjerovatno kaju, ali još im nije kasno za ponovni ulazak, hi,hi,hi
——————————————————————————————–
napisano 20.12.2006 u 15:14h

Meni moj vrač kaže da Aureus neće van ( barem ne sa nekom iole značajnijom količinom ). Fnvc im je zicer za iduću godinu ( pored Mmtz u kojoj imaju 20 milijuna kuna ), nešto kao četiri asa u beli, hi,hi,hi
——————————————————————————————————
napisano30.12.2006 u 19:58h

Razmišljanje je OK, kolega Yokozuna, samo ste zaboravili dodati knjigovodstvenoj vrijednosti Finvesta udio od 66% u Finvestu Drvar, koji podiže vrijednost booka po dionici za 248 kuna, pa u tome slučaju book iznosi 1.571 kuna po dionici.
Howgh
————————————————————————————————-
napisano 23.02.2007 u 22:49h

A inače u siječnju 2006. sam ja ušao u Fnvc na ATH, hi,hi,hi i trebalo mi je šest mjeseci da shvatim da sam se zahebao, hi,hi,hi
———————————————————————————————–

Sve ovo gore navedeno je copy/pastano i može se sve provjeriti.Ovo pišem da pokažem kako gosp. Kucilo dok je unutra piše jedno a kad izađe piše drugo.
na kraju čak napisa da je bio u FNVC od sječnja 2006 do 6. mjeseca ,ali nešto ne štima
po onome kako piše.
Ja tebe ničim nisam uvrijedio niti pisao neistinu,a ti me nazivaš Tigrom i tražiš moje moderiranje,Zašto???
Zato što pišem istinu i što te to vrijeđa ,ja nisam kriv.
P.S. daj mi navedi gdje sam bio nekulturan ,kad tako kažeš?
Budi pozdravljen.

Direktor Svjetske banke­ ima poderane čarape
Direktor Svjetske banke ima plaću veću od dva milijuna kuna na godinu. Pa ipak, ulovljen je s poderanim čarapamaTijekom dvodnevnog službenog posjeta Turskoj, direktor Svjetske banke Paul Wolfowitz (64) u ponedjeljak je želio razgledati lokalnu džamiju u Edirneu na zapadu zemlje. Prije ulaska u džamiju morao je izuti cipele, i na opće iznenađenje okupljenih, iz probušenih čarapa provirili su njegovi nožni palučevi.
Uz godišnju plauću veću od dva milijuna kuna i jednokratni godišnji dodatak od oko 400.000 kuna, teško je povjerovati da si vodeći svjetski bankar ne može priuštiti kupnju novoga para čarapa. Odmah nakon što je razgledao povijesnu znamenitost, uputio se na tržnicu, gdje je od tjelohranitelja morao posuditi novac kako bi kćerima kupio ogrlice.

Premješteno iz teme: [color=blue]Znanac best buy komentari i analize[/color]

Znanac najprije kupi dionicu koja mu se čini dobra, zatim ovdje plasira dobre informacije o toj dionici. Nakon toga vi svi kupujete tu dionicu jer smatrate da on zna što radi. Zbog svega toga ta dionica raste i njegov rejting se povećava na ovom forumu.
Čista manipulacija.


Premješteno iz teme: [color=blue]Znanac best buy komentari i analize[/color] Znanac najprije kupi dionicu koja mu se čini dobra, zatim ovdje plasira dobre informacije o toj dionici. Nakon toga vi svi kupujete tu dionicu jer smatrate da on zna što radi. Zbog svega toga ta dionica raste i njegov rejting se povećava na ovom forumu. Čista manipulacija.

steci ti ugled i rejting
i moći ćeš “manipulirati”
na njegovim “manipulacijama” malo je tko izgubio.


Direktor Svjetske banke­ ima poderane čarape


Amerikanci u petak opet završili u crvenom. Vratili indekse na početak 2007.
Ipak Kinezi nisu krivi (oni se oporavili). Wolfowitzove čarape bacaju sasvim drugo svjetlo na korekciju
[smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Posjetite i komentirajte:

http://www.matrix90.bloger.hr/

[smiley2]


Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu, mreichu itd ( neke stariji, pod navodnicima,su vidim prestali pisati, zašto ??),

Tu su oni; samo ih ne prepoznajes [smiley1] (sad im se drugacije ‘spelluju’ imena)

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,3,4,SDP_strategija,65061.jl
Evo da pogledate sto vam se sprema dogodine (if).
Bice: ko je jamio, jamio.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,3,4,SDP_strategija,65061.jl
Evo nam poreza ako SDP-SKJ pobijedi.[smiley1]

taman sam citao clanak i htio staviti link…

ma sad svi pricaju, ipak je predizborna godina, al mislim da se ne trebamo bojati nikakvog poreza

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...


Bart: ”
Premješteno iz teme: [color=blue]Znanac best buy komentari i
analize[/color] Znanac najprije kupi dionicu koja mu se čini dobra,
zatim ovdje plasira dobre informacije o toj dionici. Nakon toga vi svi
kupujete tu dionicu jer smatrate da on zna što radi. Zbog svega toga ta
dionica raste i njegov rejting se povećava na ovom forumu. Čista
manipulacija.

steci ti ugled i rejting i moći ćeš “manipulirati”
na njegovim “manipulacijama” malo je tko izgubio.

Ne ulazeći u umijeće i altruizam spominjanog kolege “manipulatora”, usuđujem se (općenito) govoriti da u zadnjem (sad već dužem) razdoblju nije bilo suviše teško biti uspješan manipulator kojem rejting raste jer pogađa rast dionica.
Nek se javi onaj ulagač koji ima iole disperziran portfelj i da je u minusu u zadnjih, recimo, godinu ili dvije dana.
Kad vjetar puše i purani lete (općenito, ne u vezi kolege).

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

New Report

Close