BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala svima na dobrodošlici!![smiley2][smiley2]
Edo, nisam shvatila ovo oko studenta, ma to je za mene završena priča..
Šteta..kad se samo sjetim….boook!!

Ako trebas K/P za odredjenu dionicu ili imas kakvo pitanje,
slobodno posalji poruku na PVT.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Ako trebas K/P za odredjenu dionicu ili imas kakvo pitanje,
slobodno posalji poruku na PVT.

nemoj slaziću,kolegica ima 28g nek bolje pita nekog starijeg[smiley2][smiley2]

Dobro došla i sretno![smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Posjetite i komentirajte:

http://www.matrix90.bloger.hr/

(zahvalio bi administratoru ako ne pobriše ovaj post )

[smiley2]


pozdrav Kristini. reci, ovo s prodajom aparmana i investiranjem u dionice … pretpostavljam da se dobro isplatilo, je li?

Ma najvažnija odluka u mom to jest našem životu.
Dobro, osim one oko odluke za mužića haha.
[smiley11]


Ako trebas K/P za odredjenu dionicu ili imas kakvo pitanje, slobodno posalji poruku na PVT.

Još kad bih znala tvoj PVT mail….no, baš ti hvala, to zato jel sam žensko ili svima tako poželiš dobrodošlicu?
Šala , haha.
[smiley11]

S

Još kad bih znala tvoj PVT mail….no, baš ti hvala, to zato jel sam žensko ili svima tako poželiš dobrodošlicu?
Šala , haha.
[smiley11]

Samo kliknes na pošalji priv.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Premješteno iz teme: [color=blue]KUPNJA – PRODAJA[/color]

Zanimljiv sajt sa tipovima npr. neprijateljskim preuzimanjima kada cijena raste, svjetska i regionalna tržišta, priče i slično. Domaće i ostalo što se nađe u mainstreemu nema http://tvastar.tripod.com

slazic:

Ako trebas K/P za odredjenu dionicu ili imas kakvo pitanje, slobodno posalji poruku na PVT.

Još kad bih znala tvoj PVT mail….no, baš ti hvala, to zato jel sam žensko ili svima tako poželiš dobrodošlicu?
Šala , haha.
[smiley11]

Da, svima otprilike tako poželi dobrodošlicu.
Ti si napisala da si dvadesetosmogodišnja plavuša, a ja sam napisao da sam trbušasti proćelavi sredovječni mušakarac.
Tebi je rekao da se javiš na pm, a mene je poslao u pm.[smiley8]

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

KristinaZG:

Ukratko.
28 godina, ZG, ekonomistica , radim , zaposlena , blisko mi je ovo sa dionicama , pa smo prije koju godinu u obitelji odlučili prodati apartman na moru i krenuti u ove vode.
Ne , nisam brokerica , i ne radim u nikakvom fondu ili tome slično..
Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu, mreichu itd ( neke stariji, pod navodnicima,su vidim prestali pisati, zašto ??), volim vas čitati , nadam se da čete me prihvatiti kao ravnopravnu kolegicu.
Kolegice molim malo podrške u počecima hm….
Hej…., zašto ovi smajlići bježe….i zašto me izbacilo , a nisam se odjavila….haha plavuša valjda…

Svakako zanimljiv pristup na forum od strane Kristine ZG , ali ne baš tako naivan i neiskusan.
Dodao bih jako dobro zamotano.


KristinaZG: ” Ukratko. 28 godina, ZG, ekonomistica , radim , zaposlena , blisko mi je ovo sa dionicama , pa smo prije koju godinu u obitelji odlučili prodati apartman na moru i krenuti u ove vode. Ne , nisam brokerica , i ne radim u nikakvom fondu ili tome slično.. Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu, mreichu itd ( neke stariji, pod navodnicima,su vidim prestali pisati, zašto ??), volim vas čitati , nadam se da čete me prihvatiti kao ravnopravnu kolegicu. Kolegice molim malo podrške u počecima hm…. Hej…., zašto ovi smajlići bježe….i zašto me izbacilo , a nisam se odjavila….haha plavuša valjda… Svakako zanimljiv pristup na forum od strane Kristine ZG , ali ne baš tako naivan i neiskusan. Dodao bih jako dobro zamotano.

nemojmo sad u svakog tko se registrira sumnjati da je netko drugi
do kud čemo stići ako tako razmišljamo
svatko ima pravo na svoj način pristupit ovom forumu i tražiti suradnju i pomoć
a ne dočekati ga odmah sa sumnjom da folira.

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]

New Report

Close