BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TO ti je Šangajski sindrom!!!!!!


Čujem na radiju Aktualnosti dana – Vijesti Opet krah danas u New Yorku, ulagači povlače kapital iz dionica i sele u obveznice, fondove i sl. shit. Sve opet pada.

Lazhu! [smiley6]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Čujem na radiju Aktualnosti dana – Vijesti
Opet krah danas u New Yorku, ulagači povlače kapital iz dionica i sele u obveznice, fondove i sl. shit.
Sve opet pada.

koji lažovi samo senzacionalistički, siju paniku bez veze

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=americas

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


” koji lažovi samo senzacionalistički, siju paniku bez veze http://finance.yahoo.com/intlindices?e=americas

Kume moj oni bi još malo kupovali,u zadnje vrijeme se i na televiziji puno priča o padovima i krahovima,nitko nije spomenuo da je to korekcija,svi govore o velikom padu,a nitko nije rekao koliko je to sve prije raslo i da je normalno da se cijene korigiraju…
Nema veze neka rade po svome,bilo bi im bolje da slušaju Karduma nego sve ove tv i novinske zvijezde…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Čujem na radiju Aktualnosti dana – Vijesti Opet krah danas u New Yorku, ulagači povlače kapital iz dionica i sele u obveznice, fondove i sl. shit. Sve opet pada.

Opening bell je na NYSE zazvonio tek prije 30 min, tako da??? na radiju???[smiley11]

Na Wall Streetu policija je uhitila 13 osoba, među kojima i vodeće brokere američkih tržišta kapitala. Uhićene osobe sumnjiči se da su trgovinom (ne)povlaštenim informacijama na burzi zaradili 15 milijuna dolara.
Vaš link

E sad, tip se dobro potkožio i:
Guttenberg je pušten nakon plaćanja kaucije od pola milijuna dolara.
i sad može zbrisat. Ili bi bar kod nas tako [smiley2]

malo više detalja pa i step-by-step upute:
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Posjetite i komentirajte:

http://www.matrix90.bloger.hr/

(zahvalio bi administratoru ako ne pobriše ovaj post )

[smiley2]

Dobru jutro.
Vidjela sam da vam nedostaje ženskih lica, a kako povremeno pratim forum odlučila sam se i ja registrirati.
Tko mi je uzeo nick Kristina hm.., nisam vidjela da netko piše pod njim??[smiley8]
No dobro , ajmo dalje.
Ukratko.
28 godina, ZG, ekonomistica , radim , zaposlena , blisko mi je ovo sa dionicama , pa smo prije koju godinu u obitelji odlučili prodati apartman na moru i krenuti u ove vode.
Ne , nisam brokerica , i ne radim u nikakvom fondu ili tome slično..
Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu, mreichu itd ( neke stariji, pod navodnicima,su vidim prestali pisati, zašto ??), volim vas čitati , nadam se da čete me prihvatiti kao ravnopravnu kolegicu.
Kolegice molim malo podrške u počecima hm….[smiley2]
Hej…., zašto ovi smajlići bježe….i zašto me izbacilo , a nisam se odjavila….haha plavuša valjda…

[smiley2]

pozdrav Kristini. reci, ovo s prodajom aparmana i investiranjem u dionice … pretpostavljam da se dobro isplatilo, je li?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ukratko.
28 godina, ZG, ekonomistica , radim , zaposlena , blisko mi je ovo sa dionicama , pa smo prije koju godinu u obitelji odlučili prodati apartman na moru i krenuti u ove vode.
Ne , nisam brokerica , i ne radim u nikakvom fondu ili tome slično..
Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu, mreichu itd ( neke stariji, pod navodnicima,su vidim prestali pisati, zašto ??), volim vas čitati , nadam se da čete me prihvatiti kao ravnopravnu kolegicu.
Kolegice molim malo podrške u počecima hm….[smiley2]
Hej…., zašto ovi smajlići bježe….i zašto me izbacilo , a nisam se odjavila….haha plavuša valjda…

[smiley2]

dobro došla među krvoločne ulagače i sitne špekulante [smiley2]
“Pozdrav svim forumašima, posebno iskusnijima, caymanu[smiley2][smiley2]

Dobro nam dosla na forum.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Dobrodošla!
mada me priča podsjeća na nekog studenta iz Splita
Ja Ti vjerujem , i želim ti što uspješnije poslovanje uz forum PD.
posebno cajmanu[smiley2]

New Report

Close