BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ovo pod točkom 2 kolega danas je vrlo bitno… jer ako vam unutar minutu do dvije ne ažuriraju stanje na računu ne možete ono što ste prodali “kapitalizirati” te odmah zadati novi nalog za recimo kupnju…
Osobno mi to sada nije bitno jer ništa ne prodajem niti kupujem nego samo promatram i učim…[smiley2]

Scio me nihil scire

Stvarno razočaranje što se tiče prve generacije, prebjegao sam kod njih iz Fime, i sad gledam gdje ću dalje.
U petak su imali neke radove na serveru pa je ovo sve moguće i posljedica toga. Čisto me zanima dali će imati obraza makar se ispričati jer kompenzirati nemogu nikako, čak i da smanje naknade za 50%.

Sad sjedim i razmišljam šta i kako dalje, ne želim plakati pred propuštenim prilikama ali se bojim da im se opet u nekoj od sljedećih “kriznih” situacija server ne sruši. Imate li za preporučiti koju drugu brokersku kuću koja je POUZDANA, da naglasim POUZDANA, nije mi bitna visina naknada i slično.

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Ili stavi sve na Manchester dvojku 1.8 koef.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]


Ili stavi sve na Manchester dvojku 1.8 koef.

a bas si zlocest!!!!!!!

Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

može li mi netko , reći zašto je ovome mauricijusu nemogu dgovoriti na provokaciju neovisno o tome , da je on sam počeo sa provokacijom nakon mog posta ovo je užas


Premješteno iz teme: [color=blue]INA (INA-Industrija nafte d.d.)[/color]

može li mi netko , reći zašto je ovome mauricijusu nemogu dgovoriti na provokaciju neovisno o tome , da je on sam počeo sa provokacijom nakon mog posta ovo je užas

mislim da nije bilo provokacije, barem koliko sam ja skužio.Da se niste malo prenaglili?

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

štagod htjedošte reći izgleda da sam se ja prenaglio :), nebi se štel mješat,

lijep pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

nema problema sve je uredu

Imovina investicijskih fondova Aureus Investa pola milijuna kuna

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/imovina-investicijskih-fondova-aureus-investa-pola-milijuna-kuna

Pa pola forumaša je jače od Aureusa…[smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Imovina investicijskih fondova Aureus Investa pola milijuna kuna

http://www.bankamagazine.hr/dnevnevijesti/imovina-investicijskih-fondova-aureus-investa-pola-milijuna-kuna

Pa pola forumaša je jače od Aureusa…[smiley2][smiley2]

Kolega citajte s razumijevanjem: pise POLA MILIJARDE. [smiley1]

U naslovu piše pola milijuna..[smiley2],znam da je pola milijarde,malo se šalim,šta ste svi odmah ozbiljni…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Kinez umro od interneta
business.hr
web@business.hr

(objavljeno 28.2.07 11:00)

Maratonsko igranje internetske igrice stajalo je glave kineskog 26-godišnjaka sa sjeveroistoka Kine.

Taj se 150 kilograma težak mladić iz grada Jinzhoua u pokrajini Liaoningu srušio u subotu, posljednji dan novogodišnjih blagdana, nakon što je proveo “gotovo cijeli” jednotjedni odmor u igranju on-line igara, objavio je China Daily na temelju iskaza njegovih roditelja.

Xu Yan, mjesni učitelj, rekao je da “dosada” za blagdane natjera mnoge na igranje računalnih igara.

“Samo su dvije mogućnosti: televizija ili računalo. Što drugo da se radi za praznike kad su sve trgovine i kafići zatvoreni”, prenose novine Xuove riječi.

U Kini zadnjih godina vrtoglavo raste broj tinejdžera i mladih ljudi ovisnika o internetu, unatoč pokušajima vlasti da ograniče i pristup mladima u internetske kafiće i vrijeme igranja internetskih igrica.

Oko 2,6 milijuna Kineza, odnosno 13 posto od 20 milijuna kineskih korisnika interneta mlađih od 18 godina smatra se ovisnicima, objavili su državni mediji.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close