BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na kineskom tržištu dionice rastu i po 10%

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


…1.generacija [smiley9][smiley9][smiley9]…kataklizma…kupite kvalitetniji server…dva,tri…sto ako treba…vi ste ti koji gube lovu…i klijente ako ovako nastavite [smiley6]

Potpisujem.
Brzi mi je limun od prve generacije.
I onda jos imaju obraz mi reci da si kupim ATM da ih ne trazim k/p.
Strasno i bahato.
Mislim da izlazim od njih.
Nemogu zadati naloge, limun mi brze refresha.
Nije stvar u mostichu toliko ego nemogu naloge zadati.
Jao

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


…1.generacija [smiley9][smiley9][smiley9]…kataklizma…kupite kvalitetniji server…dva,tri…sto ako treba…vi ste ti koji gube lovu…i klijente ako ovako nastavite [smiley6]

prebacio sam se u PG iz Complete Linea jer su u Complete kao loši..U Complete Lineu ti bar prođe nalog nakon par minuta,a u PG ga ne možeš ni zadati…stvarno su banana,postoji li u Hrvatskoj koj brokerska kuća u kojoj prolazi nalog kad treba?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

pao je server prvoj generaciji a koliko vidim u fimi stoje jučerašnje cijene, ma bože sačuvaj zar je toliko teško kupiti novi pouzdaniji server

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

feki:

…1.generacija [smiley9][smiley9][smiley9]…kataklizma…kupite kvalitetniji server…dva,tri…sto ako treba…vi ste ti koji gube lovu…i klijente ako ovako nastavite [smiley6]

prebacio sam se u PG iz Complete Linea jer su u Complete kao loši..U Complete Lineu ti bar prođe nalog nakon par minuta,a u PG ga ne možeš ni zadati…stvarno su banana,postoji li u Hrvatskoj koj brokerska kuća u kojoj prolazi nalog kad treba?

Meni u Abacusu nalog u pravilu prodje za max minutu. Jedino sto zna potrajat koju minutu da ti nakon realizacije transakcije azuriraju stanje – to bi po meni moglo brze ici.


Meni u Abacusu nalog u pravilu prodje za max minutu. Jedino sto zna potrajat koju minutu da ti nakon realizacije transakcije azuriraju stanje – to bi po meni moglo brze ici.

da i ja sam zadovoljan Abacus-om vrlo vrlo solidno napravljene aplikacije…
potvrđujem :
1. nalog je aktivan za max minutu …
2. refresh nakon provedenog naloga je nešto duži i do 5 minuta ako ne i 10 min .. ali to je nešto manje važno …
3. imaju dosta dobro alate za analizu i puno podataka …
ali danas je očito panika …. hehe i svi lupaju po webu …. radite ljudi , radite ….[smiley2]

ja sam u fimi i 1g. a još me i net zaj***, pa vi vidite kako mi je sad……jel se može netko spojiti na 1g.

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


ja sam u fimi i 1g. a još me i net zaj***, pa vi vidite kako mi je sad……jel se može netko spojiti na 1g.

Ne,srušio im se server, sad sam ih zvao, frustriran sam do bola. Fima isto tako nista bolja.
Al do danas mi 1g nije nikakve probleme radila sve super bilo nalozi prolazili u minuti, refreshalo se stanje redovno sve 5 i sad krah.
Primjecujem da su optereceni dosta mrezni prometi od t-coma jer mi sve ostalo steka zesce, preko blackberrya radi sve najnormalnije.

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Alien:

Meni u Abacusu nalog u pravilu prodje za max minutu. Jedino sto zna potrajat koju minutu da ti nakon realizacije transakcije azuriraju stanje – to bi po meni moglo brze ici.

da i ja sam zadovoljan Abacus-om vrlo vrlo solidno napravljene aplikacije…
potvrđujem :
1. nalog je aktivan za max minutu …
2. refresh nakon provedenog naloga je nešto duži i do 5 minuta ako ne i 10 min .. ali to je nešto manje važno …
3. imaju dosta dobro alate za analizu i puno podataka …
ali danas je očito panika …. hehe i svi lupaju po webu …. radite ljudi , radite ….[smiley2]

Jedino se kolega ne bih slozio da je ovo sto ste naveli pod 2. manje vazno pogotovo ako recimo nakon prodaje necega hitno zelite kupiti nesto drugo. U par navrata sam divljao zbog sporog refresha jer mi je cekajuci cijena onog sto sam zelio kupiti otisla gore.

Prva generacija što se mene tiče odlazi u povijest. Sad ću prekopati po netu i što prije prebacit se na drugu brokersku kuću jer ne moći trgovati dok cijela burza tone kao kamen je KATASTROFA !!!
Jedino me tješi da sam u kešu 70% jer da sam u dionicama 100% mislim da bih im pokucao na vrata (nogom) i …. [smiley6]

Ignore: KressoM, delux

grrrr…ovo sa prvom generacijom je zaista sramotno… a čini se da će velika većina njihovih klijenata nakon ovoga izabrati drugu brokersku kuću [smiley6]

Koliko kosta jedan server?
Pitam, jer sam samo njima u 5 mjeseci prosle godine im ostavio cca 45.000 kuna provizije…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close