BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja sam imao manjih problema sa refreshom webmosticha, sad je sve uredu, nalozi prolaze normalno a atm svako malo šteka istina

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Ovo vec postaje nevjerojatno. Kod ComLine-a mi treba 10 min da sprovedu nalog na burzu, kod PrveG niti nemogu zadati nalog, WebMostich ne radi, ATM se rusi svaki dan i to obavezno pred zatvaranje burze.

ATM opet ne radi, recite jel to normalno?

Svaki dan, i to po nekoliko puta i to u “najgore” vrijeme.


Ovo vec postaje nevjerojatno. Kod ComLine-a mi treba 10 min da sprovedu nalog na burzu, kod PrveG niti nemogu zadati nalog, WebMostich ne radi, ATM se rusi svaki dan i to obavezno pred zatvaranje burze.

Zašto svima šteka PG,meni bez beda i osvježava i trgujem bez problema..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Poštovani,

Pratite stanje na

http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx#zse

Suricata suricatta

i koristimo poslovni burza live kad zašteka ali za ozbiljniji rad nije dostatan.

Pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Poštovani, Pratite stanje na http://www.poslovni.hr/Content/Stocks.aspx#zse

Mala kritika; Zar je tako tesko staviti kupovnu i prodajnu cijenu za Varazdinsku burzu? Kao sto ima limun i Abacus…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Mala kritika; Zar je tako tesko staviti kupovnu i prodajnu cijenu za Varazdinsku burzu?

Podržavam kritiku. Potpuno na mjestu.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: [color=blue]ATLN (Atlas nekretnine d.d.)[/color]

Ne razumijem psihologiju čovjeka. Uvijek očekuje da će on baš zaraditi, a drugi da će izgubiti. No, poznato je da sve u životu – prirodi teži da se iznivelira što znači da sve dođe na svoje. Kada bi bilo po pojedinačnom stavu onda bi to značilo da su neki pojedinici vrijedniji od drugih što nikako u svojoj biti nije istinito. Razlike postoje jedino u znanjima, vještinama i spremnosti da čovjek ustraje. Te razlike mogu biti naglašenije vezano za načine na koji se dolazi do znanja i dr. (povlaštene informacije, razvijeno šesto čulo….) te sam karakter čovjeka.
Zato svatko tko kupuje ili prodaje dionice treba sam odvagati zašto to radi, a nikako to raditi zato što to netko drugi čini. Treba se upitati zašto netko smanjuje ili povećava cijenu. Na našim burzama najčešće se događa da smanjivanje cijene dionici dolazi iz razloga što netko tko se smatra moćnijim želi kupiti tu dionicu što jeftinije kako bi se i nadalje osijećao moćan ili još moćniji, a oni koji se tako ne osijećaju to im dopuštaju jer očito ne vjeruju u sebe i svoje znanje i ne drže do svojih odluka. Onaj koji drži do sebe osigura sebi i poštovanje drugih što znači da u životu dugoročno gledajući napreduje.
Eto toliko od mene. Svatko za sebe sam mora donositi odluke i žeti rezultate takvih odluka. Ja ove svoje dionice za sada nemam namjeru prodavati jer sigurna sam da im je vrijednost za sada neprocjenjiva iz više razloga – novi projekti su obečavajući a sadašnja imovina vrijedi sigurno više što znači kada bi danas likvidirali d.d. društvo da bi dobili više novca po dionici nego joj je cijena na trežištu.

Jedna pjesma za ova teška vremena:

OČI BOJE MEDA

Voda pada u tvoje oči boje meda,
Ja sam dečak iz vode, imam trag pod levom miškom.
Na tvoje usne boje mesa spustiću kap svoje vode,
Pustiću glas iz grla!
Aj, aj, aj, aj, aj, aj…

Tvoje usne na meni, tvoje ruke na meni,
I guram nož među zube, i menjam oblik kao vidra,
Nosim sablju oko bedra, skupljam znoj sa čela,
Na tvoje usne boje mesa spustiću kap svoje vode!
Aj, aj, aj, aj, aj, aj…

Voda pada u tvoje oči boje meda,
Ja sam dečak iz vode, imam trag pod levom miškom.
Na tvoje usne boje mesa spustiću kap svoje vode,
Pustiću glas iz grla!
Aj, aj, aj, aj, aj, aj…

Idemooooooooooooooooooooo!!!!

evo UPRAVO GLEDAM NA CNBC,KINESKO TRŽIŠTE SE OPET BUDI…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


evo UPRAVO GLEDAM NA CNBC,KINESKO TRŽIŠTE SE OPET BUDI…

i mi ćemo…..al’ sutra…..

…1.generacija [smiley9][smiley9][smiley9]…kataklizma…kupite kvalitetniji server…dva,tri…sto ako treba…vi ste ti koji gube lovu…i klijente ako ovako nastavite [smiley6]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

New Report

Close