BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani Nathan47,

Tonalitet Vaše rasprave s korisnikom MilanT bio je krajnje neprimjeren. Optuživanje da koristi dva nicka i verbalno obračunavanje s obje strane svakako zaslužuju brisanje.

Sa štovanjem,

Suricata suricatta


Poštovani Nathan47,

Tonalitet Vaše rasprave s korisnikom MilanT bio je krajnje neprimjeren. Optuživanje da koristi dva nicka i verbalno obračunavanje s obje strane svakako zaslužuju brisanje.

Sa štovanjem,

Dobro, to je moglo biti obrisano ali ondje gdje iznosim tocan p/e omjer za INEM nije trebalo biti izbrisano… ali lakse je fino oznaciti sve gdje pise nathan47 i kliknut brisanje nego prije toga provjeriti postove utemeljene konstrukcije i prepirke… okrutno, nema sta

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]


Poštovani,

Ton Vaših postova bio je malo previše negativnog priznaka pa smo shodno tome ih i izbrisali. Brisanje računa? Nemamo nikakvu nakanu nešto takvo raditi sve dok se forumaši pridržavaju osnovnih pravila lijepog izražavanja.

Sa štovanjem,

Moj ton vam se nije svidjeo? na srbiji ste mi izbrisali kompletni konstruktivni post! sve sto sam danas napisao… to nema veze sa moderiranjem ima veze sa cenzurom… nacin na koji pisem vas se ne tice dok god ne koristim pogrdne rijeci – primjerice sada bih ih iskoristio citav niz na vas racun, jer ste zasluzili, no necu jer sam pristojan

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

Poštovani Nathan47,

Konstruktivnost ne bi trebala biti obavijena negativnim konotacijama. U svakom slučaju čestitam na susprezanju da i mene podarite s nekoliko pogrdnim riječima. Nadam se da ćete sa susprezanjem nastaviti i u buduće.

Sa štovanjem,

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

mogu se donekle složiti s vama (uredniče), ALI ipak ste mogli o tome najprije obavijestiti, ili upozoriti, zar ne stoji tako u pravilima? ili barem poslati poruku da ste postove obrisali jer su nekativnih konotacija…


Poštovani, Ton Vaših postova bio je malo previše negativnog priznaka pa smo shodno tome ih i izbrisali. Brisanje računa? Nemamo nikakvu nakanu nešto takvo raditi sve dok se forumaši pridržavaju osnovnih pravila lijepog izražavanja. Sa štovanjem,

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Poštovani Alesar,

Budući da Vi i brojni drugi korisnici niste na moderiranju, obično se Vaša rasprava već dobrano rasplamsa pa je onda malo kasno za upozoravanje. Ubuduće ćemo Vas nastojat upozoravati dok uđete u nedozvoljeno područje.

Sa štovanjem,

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]


Poštovani Nathan47,

Konstruktivnost ne bi trebala biti obavijena negativnim konotacijama. U svakom slučaju čestitam na susprezanju da i mene podarite s nekoliko pogrdnim riječima. Nadam se da ćete sa susprezanjem nastaviti i u buduće.

Sa štovanjem,

Postovani Vjeko…

onda se fino izbrise onaj dio koji ti se ucinio isuvise britak a ostavi onaj koji je utemeljen a ne brisanje svega po principu ‘koga boli briga’…

Bez štovanja (štujem samo Boga)

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Poštovani,

Primljeno na znanje

Suricata suricatta


Poštovani,

Primljeno na znanje

Grargghhh, celicni zivci… odustajem

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

prihvaćam kritiku i ispričavam se najrpije kolegi nathanu ukoliko sam ga bilo čime izprovocirao, a onda svima ostalima ako sam se koristio neprimjerenim izrazima ili sam bilo koga vrijeđao…


Poštovani Alesar, Budući da Vi i brojni drugi korisnici niste na moderiranju, obično se Vaša rasprava već dobrano rasplamsa pa je onda malo kasno za upozoravanje. Ubuduće ćemo Vas nastojat upozoravati dok uđete u nedozvoljeno područje. Sa štovanjem,

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Posjetite:

http://www.matrix90.bloger.hr

(hvala administratoru ako ne pobriše post)
[smiley2]

Ovo vec postaje nevjerojatno.

Kod ComLine-a mi treba 10 min da sprovedu nalog na burzu, kod PrveG niti nemogu zadati nalog, WebMostich ne radi, ATM se rusi svaki dan i to obavezno pred zatvaranje burze.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

New Report

Close