BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozdrav svima!!!
Student sam Fakulteta za turisticki i hotelski menadzment i u zadnje vrijeme istrazujem rad nasih burzi i kretanje cijena dionica. Vise sam promatrao Zagrebacku burzu i dosao do zakljucka da PUNT i THNK imaju dosta pravilno kretanje cijena, kao da i INA rusi sve rekorde. Znaimaju me vasi savjeti i misljenja!!! Koje su po vama nase najperspektivnije dionice? Sta mislite koje dionice ce najvise porasti spajanjem Zagrebacke i Varazdinske burze? I ono sto me najvise zanima, sta mislite kakva je buducnost nasih turistickih poduzeca? Svi smo svjedocili velikom porastu cijena dionica tur. poduzeca na samom pocetku ove godine, sta vi mislite? Dali ce cijene jos rasti, ili je sve to nakon nove godine malo prenapuhano radi velike kolicine kapitala na burzi koji je dovela INA. Molim vas za pomo i informacije.
Svima se unaprijed zahvaljujem!!!

malo prije pisalo:
“Ukupno korisnika: 94”

do prije mjesec-dva, nekakav prosjecan broj tijekom dana bio bi 50-60 korisnika.

zakljucak:
ili je naglo porastao broj forumasa, ili su postojeci forumasi izrazito razvili mastu i volju za stvaranje vise nickova [smiley7]

“Please, God, Just One More Bubble.”


malo prije pisalo:
“Ukupno korisnika: 94”

do prije mjesec-dva, nekakav prosjecan broj tijekom dana bio bi 50-60 korisnika.

zakljucak:
ili je naglo porastao broj forumasa, ili su postojeci forumasi izrazito razvili mastu i volju za stvaranje vise nickova [smiley7]

A moji uopće i nisu logirani, hi,hi,hi, a ipak vas ima kao kusih pasa, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

šta se dešava sa ATM-om opet trokira. to samo meni ili ?

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

meni radi

Scio me nihil scire

Sta mislite koje dionice ce najvise porasti spajanjem Zagrebacke i Varazdinske burze?
Pitanje za razmisljanje.
Kolege, ima likakva pametna sugestija. Ono sto meni pada na pamet je da ce biti samo vise day tradea, a to nije bas najbolje za ozbiljne investitore. Ima li pametnijih ideja???

jos jedno pitanje, hoce li prva generacija nastaviti pruzati uslugu mostich-a sada sa dionicama obje burze ili…?


jos jedno pitanje, hoce li prva generacija nastaviti pruzati uslugu mostich-a sada sa dionicama obje burze ili…?

Hoće,samo ti još neće biti sve dionice sa VSE na Mostichu,nego otprilike pola.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Sta mislite koje dionice ce najvise porasti spajanjem Zagrebacke i Varazdinske burze?
Pitanje za razmisljanje.
Kolege, ima likakva pametna sugestija. Ono sto meni pada na pamet je da ce biti samo vise day tradea, a to nije bas najbolje za ozbiljne investitore. Ima li pametnijih ideja???

podcjenjene s tendecijom oporavka i dionice iz 1. kotacije

podcjenjene s tendecijom oporavka i dionice iz 1. kotacije


Koliko je cash-a na tržištu, mislim da nam nisu dosta još 3 kotacije…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Seve: ” nathan47: ” Nabrijan neki malisan ovaj Eldorado, cini se da si mu stvarno draga [smiley2] ” Buzz off, Nathane. Dovoljno britko i sadržajno? ” Poštovani korisnici Seve i Nathan47, biste li prekinuli? Za takve stvari koristiti PM. Hvala!

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Premješteno iz teme: [color=blue]DKVS (Đakovština d.d.)[/color]

Zgodno, pocelo mi se brisati postove… mozda bolje da mi se pobrise racun, prvo danas na temi srbije sada ovo… malo mi pocinje sve skupa ici na zivce

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close