BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


–kad se očekujete novi mostich te atm, tj. njihov spoj sobzirom na spajanje burzi…koja če cijena biti
hvala

To i mene zanima, uzela bih mostich, ali ne znam sto ce biti s tim. Da li mogu uzeti mostich skupa s kolegicom, pa da svaka pogleda kad joj treba ili gleda po 5 dionica?? Smijemo li se spojiti oba dvije odjednom s razlicitim IP??

Da li netko možda zna kolika je tržišna kapitalizacija T-ht-a?


… Smijemo li se spojiti oba dvije odjednom s razlicitim IP??

Ne u isto vrijeme.
Vaš link

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

markoc5:

–kad se očekujete novi mostich te atm, tj. njihov spoj sobzirom na spajanje burzi…koja če cijena biti
hvala

evo da bude malo jasnije

“Zagrebačka burza (ZSE) i nordijski burzovni operater OMX potpisali su u četvrtak Memorandum o razumijevanju i Ugovor o projektu suradnje, a u cilju razvoja Burze i hrvatskog tržišta kapitala. Kako je prilikom potpisivanja kazao direktor ZSE-a Roberto Motušić, cilj je da novi trgovinski sustav, čija će implementacija započeti nakon ovog potpisivanja, s radom započne polovinom sljedeće godine. Motušić nije želio otkriti koliko će novi sustav Zagrebačku burzu stajati, već je samo istaknuo kako uvođenje novog trgovinskog sustava neće utjecati na godišnji račun dobiti i gubitka burze.

Nova pravila i novi način trgovanja, očekuju na ZSE, trebali bi povećati atraktivnost domaće burze, ali na njenom je prodajnom timu da privuče željene kompanije iz Hrvatske, ali i regije, da svoje dionice izlistaju upravo na Zagrebačkoj burzi.

OMX spada među tri najveća burzovna operatera u Europi i uz matične burze u Stockholmu i Helsinkiju, upravlja i onima u Kopenhagenu, Estoniji, Latviji i Lit”

i

SE potpisao ugovor s OMX-om

Švedska tehnološka kompanija OMX i Zagrebačka burza potpisali su ugovor prema kojem će OMX implementirati novi sustav trgovanja koji bi, kao novost, podržavao i trgovanje derivatima (izvedenicama).

Ugovor je uslijedio nakon što je u studenome potpisan sporazum o suradnji između tih dviju strana.

“Cilj nove trgovinske platforme jest izbjegavanje tehničkih prepreka za daljnji razvoj tržišta, ali i šansa da našim klijentima pružimo moderne financijske instrumente i proizvode”, izjavio je Roberto Motušić, direktor Zagrebačke burze.

Markus Gerdien, predsjednik tržišnih tehnologija u OMX-u, tu je suradnju okarakterizirao kao važan strateški korak koji će ojačati poziciju kompanije u istočnoj Europi.

Po svemu sudeći OMX razvija u suradnji sa Orcom, evo kako otprilike izgleda, ako je to to
http://www.orcsoftware.com/Products/Brokerage.htm

Navodno kreće u testiranje polovicom srpnja

Pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

I ja,pa možemo mi i ignorirati provokatore!
Ako moderator nekima gleda kroz prste,to nije razlog za odustajanje.

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]



Po svemu sudeći OMX razvija u suradnji sa Orcom, evo kako otprilike izgleda, ako je to to
http://www.orcsoftware.com/Products/Brokerage.htm

Baš sam instalirao demo da vidim što to nude pa evo par screenshootova. Dakle, ak to dobijemo … bit će trošit će se zarada na naočale i laserske korekcije vida … [smiley2][smiley2][smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Zvao neki dan burzu i kažu da od travnja ide jedinstvena cijena za mostich i atm. Kolko sam shvatio do kolovoza će i dalje biti aktivni i jadan i drugi alat, a naknada će biti jedna umjesto dvije. Novu cijenu još ne znaju. Eto tak kažu.

Trend is your friend.

Premješteno iz teme: [color=blue]BEZ CENZURE – OPĆENITO[/color]


Ma daj stvarno, ako si tako siguran, ajmo napraviti deal.
Ja tebi pare, dijelimo pola-pola od profita, ako zaje,,,, daješ mi na
moj kapital još 50%.

Dogovoreno?

Kolega vidim da ste me uzeli na zub. Obično to tako ide kad proradi ljubomora.

Što se ponude tiče – hvala ne treba mi 50 % vaše zarade, uložite u HTCP i zadržite svih 100 %

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Da li netko možda zna kolika je tržišna kapitalizacija T-ht-a?

Čuj matrixe bljedoliki, što ti znači ovo pitanje? Kako misliš da ti netko kaže tržišnu kapitalizaciju firme koja se ne trži na burzi, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

trž. kapitalizacija = broj dionica * tržišna vrijednost dionice


trž. kapitalizacija = broj dionica * tržišna vrijednost dionice

dakle:
trž. kapitalizacija = XY * 0 = 0
Odgovor je …. nula !!!
[smiley4]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

http://matrix90.bloger.hr/

POSJETITE

New Report

Close