BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


seve daj odgovori na poruku!!!!!!

Pa jesam čovječe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

seve imaš porukice odgovori….brzo čekam pa giban čekamm


nathan47: ” Nabrijan neki malisan ovaj Eldorado, cini se da si mu stvarno draga [smiley2] ” Buzz off, Nathane. Dovoljno britko i sadržajno?

Poštovani korisnici Seve i Nathan47, biste li prekinuli? Za takve stvari koristiti PM.

Hvala!

Suricata suricatta

slazic:

Uglavnom da je HT protiv prodaje dionica gradjanima te da bi htjeli u vlasnickoj strukturi vidjeti jedino drzavu i branitelje i problem DTK-a.

Naravno da će to samo sanjati jer su se lopovčine lijepo nakrale i najele, a sad imaju i građani pravo da pojedu svoj dio, oni su svi maloumni, iako se na prvi pogled to ne čini i još pritom lažu.
Sindikat je već počeo pregovore s Vladom oko dijela dionica za zaposlenike koncerna T-HT.

htio bih dodati da T-HT za*ebava svoje radnike za dionice duzi niz godina u kojem su im, onako usput, maznuli u dva kruga uzimanja dividende oko 130 mil. kuna koje su im pripadale po pravu na 7% dionica i isti toliki udio dividende. Sjetimo se da su borci dobili dividendu i dionice prije drugog kruga raspodjele dividende i sad su u braniteljskom fondu (i neka su, drago mi je, imam i tu udjele). Sve u svemu, mislim da nema dionica za djelatnike prije proljeca 2008. Po meni bi vlada trebala izvudi neke clanke iz ugovora npr. obecanih 200 milja eura ulaganja, prekvalifikacija djelatnika za druge poslove itd… Trenutno je rezultat prodaje (bolje bi bilo reci – predaje) HTa svabama oko 5000 radnika izbacenih na ulicu uz 2000 kojima isto slijedi do 2008, potpuni raspad unutarnjeg ustroja kompanije (T-spirit hahaha), borba iskljucivo za pozicije dokazano nesposobnog menagemanta, gubitak pretplatnika u fiksnoj a bogami i u mobilnoj mrezi itd ali sve veci racuni pretplatnicima u gomili tarifnih modela (zamislite penzice kako biraju model pretplate). Ukratko, cijede nas ko limun i jos im nije dosta.

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

ima li netko kakvu informaciju o HVDC-R-A, hoteli Vodice.
Danas je krenula trgovina na VSE.
hvala

Klubovi dionička društva od 2008.

Prvi bi d.d. mogao postati Hajduk koji je prije neki dan objavio da je prošlu poslovnu godinu završio sa 22 milijuna kuna dobiti

http://www.poslovni.hr/34734.aspx

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Klubovi dionička društva od 2008.

Prvi bi d.d. mogao postati Hajduk koji je prije neki dan objavio da je prošlu poslovnu godinu završio sa 22 milijuna kuna dobiti

HJDK-R-A
DNMO-R-A

[smiley1]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: [color=blue]HTCP (Hoteli Tučepi d.d.)[/color]

Trži se oko 400, moguće su veće oscilacije u kratkom vremenu ali target ostaje 750 kn do ljeta

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: [color=blue]HTCP (Hoteli Tučepi d.d.)[/color]


Trži se oko 400, moguće su veće oscilacije u kratkom vremenu ali target ostaje 750 kn do ljeta

Ma daj stvarno, ako si tako siguran, ajmo napraviti deal.
Ja tebi pare, dijelimo pola-pola od profita, ako zaje,,,, daješ mi na
moj kapital još 50%.

Dogovoreno?

And God says let there be light and be light, and it was good...


Ma daj stvarno, ako si tako siguran, ajmo napraviti deal. Ja tebi pare, dijelimo pola-pola od profita, ako zaje,,,, daješ mi na moj kapital još 50%. Dogovoreno?

– ma stvarno interesantna ponuda samo kad bi bila bonuđena od suprotne strane, pa ne mora biti baš na toj dionici.

–kad se očekujete novi mostich te atm, tj. njihov spoj sobzirom na spajanje burzi…koja če cijena biti
hvala

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


–kad se očekujete novi mostich te atm, tj. njihov spoj sobzirom na spajanje burzi…koja če cijena biti hvala

Početkom ljeta će biti jedna burza.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close