BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima netko problema sa ATM-om trenutno? vec 20ak minuta izbaciju konstantno

Da, ne radi ATM


Ima netko problema sa ATM-om trenutno? vec 20ak minuta izbaciju konstantno

Ista stvar. Ali ipak moramo priznati dugo je radio bez problema.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Kamo je Mad Max pobacao naše postove sa Tehnike?
Dakle kada vidim natpis “dogodila se je greška na serveru”, “greška” je moderiranje? [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Opet crko ATM

ej seve i ja sam bio tamo…….nadam se da ti je bilo dobro ,meni užasno osim……..posloao sam ti mail …vidi pa odgovori hi hi hi hi!!!!!!!!!!!!!!!![smiley13]

seve odi na poruke!!!!!!

Slobodno ću pretpostaviti da je Mad Max novi nadimak za moderatore. Pa da Vam onda i odgovorim. Vaši postovi su zbog njihovog lepršavog, slobodnog, pomalo chatolikog i što je najvažnije nevezanog za temu sadržaja obrisani jer u njima nisam uočio kvalitetu zbog koje bi korisnici bili na boljitku, pa čak i da ih uoče na temi Bez cenzure.
Pozdrav!

Igor Prstec, web urednik

kad ide službeno spajanje burzi, novi softver i nove trgovinske opcije?
ima ko kakvih svježih informacija?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek


Slobodno ću pretpostaviti da je Mad Max novi nadimak za moderatore. Pa da Vam onda i odgovorim. Vaši postovi su zbog njihovog lepršavog, slobodnog, pomalo chatolikog i što je najvažnije nevezanog za temu sadržaja obrisani jer u njima nisam uočio kvalitetu zbog koje bi korisnici bili na boljitku, pa čak i da ih uoče na temi Bez cenzure. Pozdrav!

Uh, ovo ja zovem saka u oko… hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pa Igoooriću nemoooj se maditi, ali ja obozavam Mad Maxa.
Mad Max je moj heroj od djetinjstva… [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

seve daj odgovori na poruku!!!!!!


Premješteno iz teme: [color=blue]10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini[/color] Maaaaaa kojim to senzacionalizmom, molim vas lijepo… ? Hoćeš senzacionalizam? Mjesto radnje: Korzo, grad Rijeka Vrijeme radnje: dan je od karnevala Frajer: preslika Borata, japanski kupaći kostim na njemu i NIŠTA VIŠE (po onoj hladnoći !!!), u desnoj ruci se ljulja mrtva kokoš (da, da, dobro ste pročitali, mrtva kokoš), a u lijevoj aktovka. Ovo nije APP. Ovo je senzacionalizam. [smiley11] Ono u Jutarnjem je APP. Btw. sjedim ja tako u subotu na Novinarskom Balu u Kristalnoj dvorani Westina, napokon opuštena nakon tornado petka, nasmješena, lijepa i u dobrom društvu… kad…. pogledam u stol lijevo od našega… a ono… Kardum. Stol do njega Aparatčik (Bandić). Ono…. ma super. Paaaaaa, nekako sam bila u napasti popričati malo… he-he-he, ako me razumijete . 🙂 Ali ne. Neka im i dalje bude APP. Baš kao i Jutarnjem. [smiley11]

TORNADO PETAK…PETAK ZA METAK HI HI HI ILI?

New Report

Close