BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Deutsche Telekom se protivi prodaji dionica T-HT-a građanima! Više o tome poslušajte u 12 i 30.
Danas na 101-ici.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Deutsche Telekom se protivi prodaji dionica T-HT-a građanima! Više o tome poslušajte u 12 i 30. Danas na 101-ici.

Kaj se priča? Ne mogu sada slušati radio.

I ne samo to,nego se priča da bi 2-3 igrača htjela zajedno kupiti veliki paket.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Uglavnom da je HT protiv prodaje dionica gradjanima te da bi htjeli u vlasnickoj strukturi vidjeti jedino drzavu i branitelje i problem DTK-a.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Malo mi je krivo uploadao scan,pokušati ću ponovno..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Uglavnom da je HT protiv prodaje dionica gradjanima te da bi htjeli u vlasnickoj strukturi vidjeti jedino drzavu i branitelje i problem DTK-a.

Naravno da će to samo sanjati jer su se lopovčine lijepo nakrale i najele, a sad imaju i građani pravo da pojedu svoj dio, oni su svi maloumni, iako se na prvi pogled to ne čini i još pritom lažu.
Sindikat je već počeo pregovore s Vladom oko dijela dionica za zaposlenike koncerna T-HT.

Neće uploada cijelu sliku iako sam smanjio..[smiley16] ..uglavnom ne odgovara DT-u to što će Erste raditi posao i strah ih je valjda ovih par igrača da im se ne bi zaljuljala stolica..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Živjela pravda, živio narod!


Neće uploada cijelu sliku iako sam smanjio..[smiley16] ..uglavnom ne odgovara DT-u to što će Erste raditi posao i strah ih je valjda ovih par igrača da im se ne bi zaljuljala stolica..

Koje novine kolega?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Zadarski List mislim ili Novi..nisam siguran,uglavnom današnje,prva stranica..ovakav sam dobio scan..doduše cijeli…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Umanjena slika i kompresirana s WinRarom

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ima netko problema sa ATM-om trenutno? vec 20ak minuta izbaciju konstantno

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

New Report

Close