BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A kak ce ici to spajanje sa Srbima [smiley1][smiley1][smiley1]

http://www.poslovni.hr/34393.aspx

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]10 dionica sa najvećim rastom u 2007 godini[/color]

Maaaaaa kojim to senzacionalizmom, molim vas lijepo… ?
Hoćeš senzacionalizam?
Mjesto radnje: Korzo, grad Rijeka
Vrijeme radnje: dan je od karnevala
Frajer: preslika Borata, japanski kupaći kostim na njemu i NIŠTA VIŠE (po onoj hladnoći !!!), u desnoj ruci se ljulja mrtva kokoš (da, da, dobro ste pročitali, mrtva kokoš), a u lijevoj aktovka.

Ovo nije APP.
Ovo je senzacionalizam. [smiley11]

Ono u Jutarnjem je APP.

Btw. sjedim ja tako u subotu na Novinarskom Balu u Kristalnoj dvorani Westina, napokon opuštena nakon tornado petka, nasmješena, lijepa i u dobrom društvu… kad…. pogledam u stol lijevo od našega… a ono…
Kardum.
Stol do njega Aparatčik (Bandić). Ono…. ma super.
Paaaaaa, nekako sam bila u napasti popričati malo… he-he-he, ako me razumijete . 🙂
Ali ne.
Neka im i dalje bude APP.
Baš kao i Jutarnjem.
[smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

vidim da vi volite razne pakete i tarife a u stvari plaćate puno puno skuplje nego da imate tele2. imaš paket ovaj i onaj a na kraju račun opet ogroman. meni su računi prepolovljeni prelaskom na tele 2., a što se tiče blokade preko određenog iznosa, to se radi samo onim pretplatnicima koji na vrijeme ne plaćaju račune i tako treba raditi. bolje je tako nego ko vip i tmobile koji te puštaju da pričaš mjesecima i onda te fino stave na sud. meni je imidž nebitan (vipnet i ostala sranja), ne palim se na pljačkaše (ht) pa mi stoga jedino preostaje nekompromitirani tele2. naravno, ako se i oni pokvare, do tad će već biti i neki novi operater. tako ja radim i to je najbolje. inače, imao sam sve 3 mreže pa znam što pričam. a to je li tele 2 omiljen među evropskim operaterima, kamo sreće da nije kad im ruši cijenu…bilo bi čudno da ga vole.

Ljudi, jel zna netko što je sa Studoš-em?
Nema ga više na forumu! [smiley3]

La vita e bella!


Ljudi, jel zna netko što je sa Studoš-em? Nema ga više na forumu! [smiley3]

– ja znam.
– studoš se je ipak uhvatio knjige i cilj mu je više ne biti studoš, a novac je uložio u investicijske fondove.
– bilo bi dobro i za još neke na ovom forumu da se uhvate knjige, prije no što bankrotiraju na burzi.
Pozdrav !

Premješteno iz teme: [color=blue]HANFA[/color]

U poglavlju znanost i tehnologija strateškog okvira za razvoj od 2006. do 2013. godine je napisano: Ciljevi su
• Povećati ulaganja u znanost i istraživanje, stvoriti uvjete za povećana ulaganja privatnog sektora uključujući i privlačenje stranog kapitala.
• Poticati istraživačka partnerstva i ojačati sustav potpore za kvalitetne mlade istraživače radi olakšavanja pokretljivosti, interdisciplinarne i međuinstitucionalne suradnje te izgradnje fleksibilnijega istraživačkog i obrazovnog sustava
• Omogućiti brzu i fleksibilnu komunikaciju između javnih ustanova koje razmjenjuju informacije radi bržeg i točnijeg zadovoljenja administrativnih potreba.
• Omogućiti dostupnost informacija poduzetnicima i građanima.

Sukladno ZAKONU O IZMJENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O TRŽIŠTU VRIJEDNOSNIH PAPIRA na koji me je upozorio “fazan” (znam da nije zaposlenik Agencije jer oni imaju previše posla i nemaju vremena za posjećivanje Foruma), a u kojem je napisano

“Iza članka 105. dodaje se članak 105.a i naslov iznad njega koji glase:
IZRADA I DISTRIBUIRANJE ISTRAŽIVANJA, STUDIJA, OCJENA, PREPORUKA I PREDLAGANJA INVESTICIJSKIH STRATEGIJA
Članak 105.a
(1) Fizičke i pravne osobe koje se u okviru svoje redovite djelatnosti bave izradom i/ili distribuiranjem javnosti istraživanja, studija, statističkih podataka, ocjena ili drugih informacija o vrijednosnim papirima ili o izdavateljima vrijednosnih papira, odnosno davanjem preporuka ili predlaganjem investicijskih strategija, a posebice financijski analitičari, novinari i zaposlenici bonitetnih agencija, dužni su postupati savjesno, sukladno pravilima struke i profesionalne etike te potrebnom stručnom pažnjom osigurati pravilno i potpuno predstavljanje svih informacija.
(2) Osobe iz stavka 1. ovoga članka dužne su istodobno s izradom i/ili distribuiranjem informacija, javno obznaniti svoje interese i mogući sukob interesa u svezi s vrijednosnim papirima na koje se odnose te informacije.”

te sukladno afirmativnom upozorenju šerifa Sam o’ Dola: “I vi novinari i izdavači vodite računa o članku 105a ZTVP-a” objavljenog na naslovnici Poslovnog dnevnika od 19./20. siječnja 2007. godine, JAVNO OBZNANJUJEM SVOJ INTERES: TRAŽIM POSAO !!! Moja znanja su multidisciplinarna, a karakteriziraju me visoka motiviranost za rad i sposobnost za učenje. Kako je novinska redakcija mjesto koje okuplja različite i zanimljive osobe, možda ću imati sreću postati Poslovnim novinarom Internet portala Poslovnog dnevnika? U svakom slučaju, sve dok je moj cjelodnevni posao traženje zaposlenja, ova kolumna se nastavlja. Podsjećam da poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih. Moje osobno mišljenje je da su zakoni loši jer u njima još uvijek postoji previše nejasnoća. HANFA-i savjetujem da inicira donošenje novih zakona i pravilnika koji će zakon pojasniti, a na temelju intenzivne komunikacije sa strukom i poštovanja iste. Na primjer, što je cjenovno osjetljiva povlaštena informacija? U kojim situacijama cjenovno osjetljive povlaštene informacije treba tajiti, a u kojim ih treba bez odgode objaviti (PLVA)?

"[b]Čate[/b]" su najveći problem s kojim je Lijepa Naša suočena.

Premješteno iz teme: [color=blue]KABA (Karlovačka banka d.d)[/color]

ma ta firma je sama po sebi takva muljaža da to svijet nije vidio. to pitaj boga što će biti, i kakav će biti rasplet kad se svi dobro nakradu i pokupe sve što se može…



te sukladno afirmativnom upozorenju šerifa Sam o’ Dola: “I vi novinari i izdavači vodite računa o članku 105a ZTVP-a” objavljenog na naslovnici Poslovnog dnevnika od 19./20. siječnja 2007. godine, JAVNO OBZNANJUJEM SVOJ INTERES: TRAŽIM POSAO !!! Moja znanja su multidisciplinarna, a karakteriziraju me visoka motiviranost za rad i sposobnost za učenje. Kako je novinska redakcija mjesto koje okuplja različite i zanimljive osobe, možda ću imati sreću postati Poslovnim novinarom Internet portala Poslovnog dnevnika? U svakom slučaju, sve dok je moj cjelodnevni posao traženje zaposlenja, ova kolumna se nastavlja.

a tu je drvo. [smiley2][smiley2]
svaka čast. sumnjam da im može promaknuti ovakva elokventnost. držim fige [smiley11]
nego, ak mogu naručit jednu analizu i predviđanje rasta/pada ovog našeg tržišta kapitala u ovoj godini s osvrtom na sljedećih par godina uz komentar rizika ovakvog investiranja kod nas u ovom trenutku …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Vidi naslova u Manager.hr-u: Tvornica Kraš postaje zabavni centar,
Strah me i pomisliti što bi mogao u tom slučaju postati drug Gago, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Vidi naslova u Manager.hr-u: Tvornica Kraš postaje zabavni centar, Strah me i pomisliti što bi mogao u tom slučaju postati drug Gago, hi,hi,hi[smiley2]

Kucilo, Kucilo, okreni koju stranicu naprijed i pogledaj zanimljivo pisanje o PTKM… Pa se sjeti što već mjesec dana poručuju forumašima Hakela, Mika & comp.[smiley1][smiley10][smiley2]

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku ni za što...

Premješteno iz teme: [color=blue]TNSA (Transadria d.d.)[/color]

Jel se tko sjeća one igre koju smo vjerojatno svi igrali kao djeca…..ono kada se na rođendanima ugasi svjetlo, pa svatko hvata za ples curicu koja mu se sviđa? [smiley2][smiley2] Tako bi mogli i ovdje, samo bez hvatanja[smiley1], zaključat temu pa nek se kupuje/prodaje pa otključat (upalit svjetlo) nakon par tjedana pa da vidimo tko je gdje[smiley7]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

kaj pak je to sa ATMom i VSEom=?

jos uvijek (9:16) stoje podaci od jucer.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close