BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

18 tisuća i nešto sitno gostiju na forumu …jjuuuu…po ure mi triba da otvorim stranicu[smiley13]


18 tisuća i nešto sitno gostiju na forumu …jjuuuu…po ure mi triba da otvorim stranicu[smiley13]

Ovo nisu samo gosti na forumu, nego na cijelom portalu od Poslovnog, ali mi se čini, da je ovaj forum zaista pridobio odkad smo počeli sa 10 dionica sa največim rastom![smiley11] Izgleda da je članak u Jutarnjem bio dobra reklama za posjet ovog foruma![smiley11]

[emo_cool]


scott: ” 18 tisuća i nešto sitno gostiju na forumu …jjuuuu…po ure mi triba da otvorim stranicu[smiley13] ” Ovo nisu samo gosti na forumu, nego na cijelom portalu od Poslovnog, ali mi se čini, da je ovaj forum zaista pridobio odkad smo počeli sa 10 dionica sa največim rastom![smiley11] Izgleda da je članak u Jutarnjem bio dobra reklama za posjet ovog foruma![smiley11]

Tko kaže da nije naručen…?[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Tko kaže da nije naručen…?[smiley2]

Meni je svejedno i ako je naručen, ali u početku nije tako ispalo jer je bilo previše prepirki oko toga.[smiley2]

[emo_cool]

Hanfa će ukinuti naknade na tri mjeseca
business.hr
web@business.hr

(objavljeno 16.2.07 18:27)
Uprava Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) na tri će mjeseca – od 1. travnja do 31. lipnja ove godine – osloboditi sve pravne i fizičke osobe koje su pod njenim nadzorom plaćanja naknada Agenciji.

Početna

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

pozdrav,
trebao bi mi graf koji pokazuje dnevne trenutne promijene cijene dionice…hmmm..ima li to gdje…
hvala[smiley2] nudi li koja brok. kuć. tu uslugu
hvala

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

http://www.limun.hr


cayman006: ” Nathane, smatrao sam te za pametnijeg i to si morao sam dokučiti. To ti je istina i zato bolje ti drži tele2. ” Postoji nesto sto se zove odnos prema kupcu, a kada mom prijatelju nakon sto nabije 4000 kuna na pretplati onemoguce razgovore dok ne podmiri taj iznos (a nije rijec o kraju mjeseca) ne dodje mi nista drugo doli sterati ih otkud su dosli… jel moj problem sto ih sabotira Vip, Cronet ili marsovci?! Sta su ulazili u ovaj biznis ako nisu imali infrastrukturu… to me podsjeca na ona vremena kad mi je prijatelj trebao kupiti stan, ovi su ga trazili placanje unaprijed kompletnog iznosa radi osiguranja… kakavog osiguranja?! Osiguranja da ce imati dovoljno novca da uopce zavrse prokletu zgradu eto kakvog iznosa… sto se mene tice Tele2 moze propasti i grcati u dugovima radije cu fino uzeti jednu pretplatu croneta i jednu vipneta i razgovarati za djabe nego tim lopovima financirati njihove muljaze

Kako mislis razgovarati besplatno? Pa ja mogu preci na Tele2 i zadrzati broj 098. Kako ces ti znati da sam ja na Tele2 a ne na T-mobile Hr?
btw, Tele2 je totalno neomiljen i ‘unfair player’ kako na skandinavskom tako i na drugim trzistima. Da budem iskren, ne znam koji je ne najbolji, vec najmanje los provider od tri moguca (mozda bih ipak Vip proglasio za najdrskije). Naravno, ovo je osobno misljenje.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Odlični tekstovi.
Ovaj mi se najviše sviđa.

Tekst posta ae se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.[smiley2][smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Odlični tekstovi. Ovaj mi se najviše sviđa. Tekst posta ae se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.[smiley2][smiley1]

[/b Ttekst posta će se prikazati…
Pa zašto se onda ova rubrika zove “BEZ CENZURE”?

[color=black][/color]

Kolko sam skužio nije moguće pojedine teme odblokirat…jer je već traženo da se odblokira K/P pa je nešto u tom stilu odgovoreno.
Iako meni je malo bedasto to moderiranje a forum izgleda kao da je nemoderiran. Na taj način moderatori sami sebe čine smiješnima jer bi u suprotnom imali opravdanje da ne stignu sve pročitati…ovako ima hrpa gluposti i neinteligentnog prepucavanja a znaš da je svaki post odobren a mislim da PD to sebi nebi trebao dozvoliti[smiley16]

Dokle će ameri napuhavat ovaj svoj balon??

Početna

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close