BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za cetiri godine ce biti gace na stapu hehe…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Vipnet je tek u četvrtoj godini počeo raditi s dobiti. Ništa čudno.

Slažem se, pa nisu oni magarci, ali mi je drago da su došli, a VIP je naskuplja mreža u Hrvatskoj.


Slažem se, pa nisu oni magarci, ali mi je drago da su došli, a VIPNET je naskuplja mreža u Hrvatskoj.

Sve zbog Vas

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Sve zbog Vas

Što bi to trebalo značiti?

već bude tele2 razjebao ovu lopovsku bagru koja prodaje muda pod bubrege. ako im je uspjelo u EU, bude u u RH.


već bude tele2 razjebao ovu lopovsku bagru koja prodaje muda pod bubrege. ako im je uspjelo u EU, bude u u RH.

Kak ce to izvesti kad su i sami lopovi?! Evo ja preso na njihovu pretplatu ima dva mjeseca i jedva cekam da istekne jos cetiri kako bi se izvuko iz njihovih lopovskih pandji… pola ljudi koji me zovu uopce me ne mogu dobtii, signal je ocajan a najbolja mi je fora kad kazu da ce nazvati zbog problema koji ste im poslali mailom…

Nemojte prelaziti na TELE2!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Što bi to trebalo značiti?

Pa to je Vipov slogan, ‘zbog nas’ nam nabijaju cijene hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Tele2 nastavlja bilježiti gubitke Hrvatski mobilni operater Tele2 je u posljednjem prošlogodišnjem kvartalu u Hrvatskoj zabilježio negativni rezultat u visini od oko 90 milijuna kuna (114 mil. švedskih kruna), saznaje se iz godišnjeg izvještaja koji je u četvrtak objavio matični Tele2 iz Švedske. Ukupan prošlogodišnji gubitak trećeg domaćeg mobilnog operatera premašio je, tako, 300 milijuna kuna, odnosno iznosio je oko 412 mil. kruna… (opširnije)

jeli i ovo vic[smiley9]???????


mmstanic: ” Tele2 nastavlja bilježiti gubitke Hrvatski mobilni operater Tele2 je u posljednjem prošlogodišnjem kvartalu u Hrvatskoj zabilježio negativni rezultat u visini od oko 90 milijuna kuna (114 mil. švedskih kruna), saznaje se iz godišnjeg izvještaja koji je u četvrtak objavio matični Tele2 iz Švedske. Ukupan prošlogodišnji gubitak trećeg domaćeg mobilnog operatera premašio je, tako, 300 milijuna kuna, odnosno iznosio je oko 412 mil. kruna… (opširnije) ” jeli i ovo vic[smiley9]???????

samo da vidim da je neko još napisao nešta protiv petrokemije. ovolki gubitak petrokemija nije imala otkad postoji[smiley9]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

cayman006:

već bude tele2 razjebao ovu lopovsku bagru koja prodaje muda pod bubrege. ako im je uspjelo u EU, bude u u RH.

Kak ce to izvesti kad su i sami lopovi?! Evo ja preso na njihovu pretplatu ima dva mjeseca i jedva cekam da istekne jos cetiri kako bi se izvuko iz njihovih lopovskih pandji… pola ljudi koji me zovu uopce me ne mogu dobtii, signal je ocajan a najbolja mi je fora kad kazu da ce nazvati zbog problema koji ste im poslali mailom…

Nemojte prelaziti na TELE2!

Pređite na Tele2 jer nisu lopovi nego ih Vipnet i HT sabotiraju. Pošto idu preko Vipove mreže, vip ih tu zajebava, a kad zovete sa HTa onda vam HT namjerno sjebe vezu. Nathane, smatrao sam te za pametnijeg i to si morao sam dokučiti. To ti je istina i zato bolje ti drži tele2.


Nathane, smatrao sam te za pametnijeg i to si morao sam dokučiti. To ti je istina i zato bolje ti drži tele2.

Postoji nesto sto se zove odnos prema kupcu, a kada mom prijatelju nakon sto nabije 4000 kuna na pretplati onemoguce razgovore dok ne podmiri taj iznos (a nije rijec o kraju mjeseca) ne dodje mi nista drugo doli sterati ih otkud su dosli… jel moj problem sto ih sabotira Vip, Cronet ili marsovci?! Sta su ulazili u ovaj biznis ako nisu imali infrastrukturu… to me podsjeca na ona vremena kad mi je prijatelj trebao kupiti stan, ovi su ga trazili placanje unaprijed kompletnog iznosa radi osiguranja… kakavog osiguranja?! Osiguranja da ce imati dovoljno novca da uopce zavrse prokletu zgradu eto kakvog iznosa… sto se mene tice Tele2 moze propasti i grcati u dugovima radije cu fino uzeti jednu pretplatu croneta i jednu vipneta i razgovarati za djabe nego tim lopovima financirati njihove muljaze

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


scott: ” mmstanic: ” Tele2 nastavlja bilježiti gubitke Hrvatski mobilni operater Tele2 je u posljednjem prošlogodišnjem kvartalu u Hrvatskoj zabilježio negativni rezultat u visini od oko 90 milijuna kuna (114 mil. švedskih kruna), saznaje se iz godišnjeg izvještaja koji je u četvrtak objavio matični Tele2 iz Švedske. Ukupan prošlogodišnji gubitak trećeg domaćeg mobilnog operatera premašio je, tako, 300 milijuna kuna, odnosno iznosio je oko 412 mil. kruna… (opširnije) ” jeli i ovo vic[smiley9]??????? ” samo da vidim da je neko još napisao nešta protiv petrokemije. ovolki gubitak petrokemija nije imala otkad postoji[smiley9]

DOBAR [smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close