BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nudim financijsku nagradu Galincu ukoliko uspije napisati jednu antiapokalipticku kolumnu… mislim ja sam crnjak ali sto je previse previse je…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Nudim financijsku nagradu Galincu ukoliko uspije napisati jednu antiapokalipticku kolumnu… mislim ja sam crnjak ali sto je previse previse je…

Pridružujem se tvojoj hvalevrijednoj inicijativi, bljedoliki, hi,hi,hi U njegovim godinama ljudi počinju bivati sve češće u stanju korekcije na svim poljima, tako da me ne čudi to crnilo.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Čudovište među nama
autor: Nada Mirković
Afluenca je bolest koja nam podmuklo poručuje kako vrijedimo po tome koliko imamo, a ne po onome što jesmo. Čini se kao da je konzumerizam, protiv kojega se nismo dovoljno borili, mutirao i postao nešto gotovo nepobjedivo. Osnovna razlika između afluence i konzumerizma upravo je element zaraznosti, društvene prenosivosti novog fenomena.

http://www.bankamagazine.hr/kolumne/lifestyle/cudoviste-me111u-nama

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ženama ništa ne miriše kao muški znoj

WASHINGTON – Ženama ništa ne miriše kao muški znoj, pokazali su rezultati istraživanja provedenog na sveučilištu Berkley.

Znanstvenici su utvrdili da je kod žena koje su mirisale kemikaliju pronađenu u muškom znoju, zabilježen rast razine hormona kortizola te su osjećale seksualno uzbuđenje, brži rad srca i druge učinke.

Znanstvenici su u časopisu “Journal of Neuroscience” objavili da je ovo ispitivanje izravan dokaz da ljudi izlučuju miris koji djeluje na hormone drugog spola.

Istraživanje se fokusiralo na androstadienon koji se smatra muškim kemijskim znakom. Prijašnja istraživanja su utvrdila da samo mala količina toga djeluje na žensko raspoloženje, seksualno i psihičko uzbuđenje i na aktivnost mozga, no njegovo djelovanje na hormone nije bilo poznato.

Taj derivat testosterona nalazi se u muškom znoju, slini i spermi, a miriše po mošusu.

Znanstvenici su mjerili razinu hormona kortizola u slini 48 žena nakon što su 20 puta udahnule androstadienon.

Tijelo izlučuje kortizol kako bi pomogao u održavanju uzbuđenja i osjećaju ugode, a odgovora na stres i druge funkcije. Razine kortizola kod žena koje su udahnule androstedienon je narastao u roku od 15 minuta i ostao je na povišenoj razini oko sat vremena. U skladu s rezultatima prijašnjeg istraživanja, žene su rekla da se bolje osjećaju, da osjećaju seksualno uzbuđenje, imale su povišeni krvni tlak, ubrzani rad srca i disanje.

….a ja se budala tuširam svaki dan i trošim lovu na skupe parfeme…od sada, prvo malo na joging, a onda onako nasaftan u izlazak…biti ću neodoljiv [smiley2]

pa to ste mogli mene odmah pitati 🙂

nema mi druge nego se zae..ti


pa to ste mogli mene odmah pitati 🙂

Pa mislili smo da si prestar da bi se zae..vo [smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Stipe mađioničar
Otišli Stipe Mesić i Vladimir Šeks sa suprugama na svečanu večeru u Bijelu kuću koju je upriličio George Bush.
Poslije aperitiva i kratkog govora u salonu, domaćica ih sve pozove u blagovaonicu za večeru. Kad tamo zlatni pribor za jelo i zlatni tanjuri.
Nisu još ni sjeli kako treba, a Šeks vec maznuo jedan veliki tanjur i stavio ga ispod košulje.
Vidjela to gdja. Milka, pa kaže Stipi: “Stipe, eno ga Šeks maznuo zlatni tanjur. Hoću i ja jedan!”
Stipe se počne vaditi: “Ja da kradem tanjure po Bijeloj kući?
Hajde, molim te…”
Milka ni da čuje: “Hoću jedan tanjur, pojest će mi Ankica živce kada se vratimo u Hrvatsku.”
Razmišlja Stipe, što će, nema mu druge nego da i on mazne jedan tanjur.
Ustaje, zamoli nazočne za malo pozornosti i počne:
“Cijenjeni uzvanici, možda vi to neznate, ali ja sam prije nego što sam postao političar i predsjednik Hrvatske bio mađioničar.
Prisutni se iznenađeno pogledaju, a Stipe nastavlja: “Sada ću izvesti jedan od mojih omiljenih trikova.”

Uzme jedan zlatni tanjur sa stola i nonšalantno ga stavi ispod košulje.
U blagovaonici muk, Stipe se miran zakopčava i kaže: “A sada molim vas, pogodite gdje je tanjur?”
Svi upere prst u njega, a Stipe će šaljivo uz lagano uzdignutu obrvu:
“A ne. Kod Šeksa je.”

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ne znam koji se vrag dogadja na ovom forumu, opet hrpa postova koji nemaju veze s temom i opet su u pitanju iste osobe koje pisu te komentare. I opet provociraju i vrijedaju.

Ali to nije nista novo ni zacudujuce to se dogadja vec mjesecima, a moderatori iz meni nepoznatih razloga ne reagiraju. Tj. ne reagiraju kad je potreba, ali zato reagiraju kad nema potrebe.

Sinoc, odnosno rano jutros sam na temi bez cenzure – opcenito napisao komentar u kojem predlazem da me se stavi na moderiranje 3 mjeseca iste sekunde kad prvi spomenem Ivanu, izravno ili neizravno, a da se s druge strane stavi Ivanu na moderiranje kad ona to uradi, jer ovo vise zaista nema smisla, na koju god temu napisem komentar pojavi se par likova i uvredljive i podcjenjivacke komentare s jasnim ciljem da izazove svadju.

Pa nismo coravi, to svi jasno vidimo.

A ovom prilikom javno pitam moderatora zasto se to dopusta?


. A ovom prilikom javno pitam moderatora zasto se to dopusta?

Neznam![smiley9]

Kaze sarkasticna uciteljica: -Dobro, dosta je bilo! Neka sad ustane onaj koji misli da je idiot!
Svi sjede kao zaledeni, kad se ustane Ivica.
Pita ga uciteljica: -Zasto ti Ivice mislis da si idiot?
Ivica ce: -Ja to ne msilim, samo mi je zao gledati vas kako stojite sami!

Naganjaju se medo i zeko sumom i sretnu zapca koji ispunjava tri zelje svakom koga sretne. I pita zabac sto tko zeli:
-“Zelim da svi ostali medvjedi u sumi budu zenke”-kaze medo
Zabac kaze:”Ucinjeno!”
-“Zelim kacigu i cizme za motor”-kaze zeko
Zabac kaze:”Ucinjeno!”
-“Zelim da svi ostali medvjedi u drzave budu zenke”-kaze medo
Zabac kaze:”Ucinjeno!”
-“Zelim da se ispred mene stvori superbrzi motor”-kaze zeko
Zabac kaze:”Ucinjeno!”
-“Hmmm…Zadnja zelja…Ovako: Zelim da svi ostali medvjedi na svijetu budu zenke”- kaze medo
-“Dragi zabcu. Ucini da je medo – homoseksualac!!!”-kaze zeko i odjuri na motoru

Gledaju dva navijača Hajduka i pas utakmicu. Kad Hajduk primi gol pas počne cviliti.

“A što mu je sad?” upita prvi.

“Ma on ti je veliki navijač Hajduka i sad je žalostan jer Hajduk
gubi”, odgovori drugi.

“A što radi kad Hajduk pobjeđuje?” upita prvi.

“Ne znam, imam ga tek godinu dana.”

New Report

Close