BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U pravu je Cartmann, mene su isto na centru odmah banirali. Dobro kaže naš narod, daj čovjeku vlast pa ćeš vidjeti kakav je.

Bolje prekasno nego nikad.

Dragi moji forumaši – ice…

SRETNO VAM VALENTINOVO………….

Ako ste zaljubljeni … želim vam leptiriće u trbuhu, znate onaj filing “150.000 km/h međugalaktičke furke u glavi”

Ako niste zaljubljeni… biti ćete, biti ćete, beeeeez brige… [smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Svim kolegicama sa foruma želim sretno Valentinovo!!![smiley2][smiley2]


Svim kolegicama sa foruma želim sretno Valentinovo!!![smiley2][smiley2]

E baš si sladak![smiley11]

[emo_cool]


Dragi moji forumaši – ice… SRETNO VAM VALENTINOVO…………. Ako ste zaljubljeni … želim vam leptiriće u trbuhu, znate onaj filing “150.000 km/h međugalaktičke furke u glavi” Ako niste zaljubljeni… biti ćete, biti ćete, beeeeez brige… [smiley11]

Hvala kolegice!
Vama i svim kolegicama zelim da vam oni koji su u vas zaljubljeni i u koje ste zaljubljene budu svaki dan u godini bolji nego sto su vam na Valentinovo…
[smiley11]

Nesto slicno…pozelio bi i kolegama…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Razgovaraju Japanac i Mujo…
Japanac: Želiš da ti pokažem nesto staro i japansko?
– Moze
I Japanac ga prebije na mrtvo ime…
– Što je to?
– To ti je Judo, stara borilacka tehnika japana…

Nakog nekog vremena opet…
– Želiš da ti pokažem neš još starije i japansko?
– Može
I ovaj ga prebije još jače nego prije
– Što je to?
– To ti je karate, drevna borilačka tehnika…

I sad toga Muji već bilo dosta, nađe on Japanca i upita:
– Želiš da ja tebi pokažem neš novo i japansko?
– Može
I Mujo izvadi nešt ogromno i plastično i time pretuče Japanca…
– Mujo, što je to?
– Branik od Toyote!!!!!!!!!!
[smiley2]

Crnka i plavuša voze auto i ostanu bez benzina.
Plavuša: “Zašto smo stali?”
Crnka: “Nemamo benzina.”
Plavuša: “Kako si pametna, ja bih i dalje vozila.”

Otišli Stipe Mesić i Vladimir Šeks sa suprugama na svečanu večeru u Bijelu kuću koju je upriličio George Bush. Poslije aperitiva i kratkog govora u salonu, domaćica ih sve pozove u blagovaonicu za večeru. Kad tamo zlatni pribor za jelo i zlatni tanjuri. Nisu još ni sjeli kako treba, a Šeks vec maznuo jedan veliki tanjur i stavio ga ispod košulje. Vidjela to gdja. Milka, pa kaze Stipi: -Stipe, eno ga Šeks maznuo zlatni tanjur. Hoću i ja jedan! Stipe se počne vaditi: -Ja da kradem tanjure po Bijeloj kući? Hajde, molim te… Milka ni da čuje: -Hoću jedan tanjur, pojest će mi Ankica živce kada se vratimo u Hrvatsku. Razmišlja Stipe, što će, nema mu druge nego da i on mazne jedan tanjur. Ustaje, zamoli nazočne za malo pozornosti i počne:
– Cijenjeni uzvanici, mozda vi to neznate, ali ja sam prije nego što sam postao političar i predsjednik Hrvatske bio mađioničar. Prisutni se iznenađeno pogledaju, a Stipe nastavlja: -Sada ću izvesti jedan od mojih omiljenih trikova. Uzme jedan zlatni tanjur sa stola i nonšalantno ga stavi ispod košulje. U blagovaonici muk, Stipe se miran zakopčava i kaže: -A sada molim vas, pogodite gdje je tanjur? Svi upere prst u njega, a Stipe će šaljivo uz lagano uzdignutu obrvu: -A ne. Kod Šeksa je.

Zaustavlja policajac petero ljudi u Renaultu 4 i kaze im:
– Znate li da krsite zakon?! Znate li vi, decki, da je Renault 4 samo za cetiri osobe, kao sto mu i ime kaze?!!!
A ovi mu zatim odgovaraju:
– Ma daj, nije istina, pitajte… evo, pitajte svog partnera. Gdje je on?
Policajac odgovori:
– Sad ce doci – Svada se s onom dvojicom u Fiat Unu

Natjecali se Mujo i Haso tko ima ružniju ženu. Dođu sad oni kod Muje i Mujo vikne: “Fato, silaz dolje!”
“Mujo, da stavim lonac na glavu il ne?”
A na to veli Mujo: “Fato, ne budali, oću te pokazat, a ne j*bat!”

Nasli se ujutro Hrvat i Slovenac na kavi i razgovaraju o tome sta su sanjali.

Hrvat: Joj zmajcek, sanjao sam kako su strasne poplave napale Sloveniju, da ste svi pobjegli k nama, da vam je uginula covjecja ribica i da je od Slovenije ostao samo vrh Triglava kao otocic. Cijelu noc sam se prevrtao!!!!

Slovenac: Pa daj se obuzdaj, sto ne sanjas nesto lijepo kao ja…Evo ja sam sanjao Zagreb, proljece, miris lipe u zraku, Jarun, cure se setaju gradom a grad…fasade lijepo obojane, doduse po svukuda bili neki plakati, veliki, mali, sve jedan do drugog!

Hrvat: A sta je pisalo na plakatima?

Slovenac: Nisam mogao procitati, ne znam cirilicu.

Bill Gates And God

Bill Clinton, Al Gore, and Bill Gates all died in a plane crash and went to meet their maker. The supreme deity turned to Al and asked, tell what is important about yourself.
Al responded that he felt that the earth was the ultimate importance and that protecting the earth’s ecological system was most important.
God looked to Al and said, ” I like the way you think, come and sit at my left hand”. God then asked Bill Clinton what he revered most.
Bill Clinton responded that he felt people and their personal choices were most important.
God responded, ” I like the way you think, come and sit at my right hand”. God then turned to Bill Gates, who was staring at him indignantly.
God asked “What is your problem Bill Gates?”
Bill responded ” I think you are sitting in my chair”.

New Report

Close