BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.bendecho.de/1befb576ed-schlaegerei-im-buero

pa ga ti razljuti


Zašto se ne može pisati..? Ja bez problema pišem….

Pokusaj napisati nesto protiv dionica koje Hakela ima u portfelju ili kontrirati Asku, komentar ce ti biti pobrisan za 2min, a ti izbacen s foruma.

Pokusaj napisati nesto protiv dionica koje Hakela ima u portfelju ili kontrirati Asku, komentar ce ti biti pobrisan za 2min, a ti izbacen s foruma.


[smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

Bilo bi dobro da pročitaš nešto od autora iz mog potpisa…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Očito si se nešto zamjerio Merillu. Koliko ja znam, malo malo pa registriraš neki novi nick, a ovaj ti ga skine. Dečko te provalio i sad ti nije drago…razumljivo.
Ja ga podržavam. Hrvoje samo tako i dalje.[smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

Oboje znamo da “Merill” ne postoji vec si to ti (na kraju krajeva i priznao si mi na pm-u, istina, nakon sto si se slucajno razotkrio, ali to sad nije bitno), a i oboje znamo da ne registriram nove nickove, tj. cak i ti pod nadimkom Merill si na proziran Hakelin upit zasto mi je zabranjeno pisanje odgovorio da mi pisanje nije zabranjeno.

Ne znam jesi li uspio Hakeli prodati udio u “projektu” centar.hr, ako jesi svaka cast (makar Hakelu i nije prevelik problem navuci). [smiley2]

Samo skrecem paznju na tvoju osvetoljubivost zbog nesuglasica dok si jos bio Studos.

To što stalno napadaš Hakelu koji ti ne može odgovoriti, govori sve o tebi…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

Mogu ti dati broj od Hrvoja pa ga ti pitaj zašto si moderiran…[smiley2][smiley2][smiley2]

A što se tiče Studoša, to mi je sin…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


To što stalno napadaš Hakelu koji ti ne može odgovoriti, govori sve o tebi…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

Mogu ti dati broj od Hrvoja pa ga ti pitaj zašto si moderiran…[smiley2][smiley2][smiley2]

A što se tiče Studoša, to mi je sin…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne napadam Hakelu, on je u prici sasvim slucajno, a i moze mi odgovoriti gdje zeli. Za razliku od tebe, njega i Mike koji me svaki dan spominjete na centar.hr gdje znate da vam ne mogu odgovoriti. Ali to me ne smeta, jer vam ne bi ni odgovarao. Ako vas to zadovoljava, nek vam je s srecom, znas kako se kaze, svaka budala ima svoje veselje.

Aha, a Merill ti je unuk, kako bi inace imao njegov broj koji mi nudis. [smiley2][smiley1]

Stara arapska:

“Psi laju, karavane prolaze…”[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Aha, a Merill ti je unuk, kako bi inace imao njegov broj koji mi nudis. [smiley2][smiley1]


Pa možda iz razloga što se poznajemo jedno 15 godina i možda zato što stanuje 150 metara od mene…[smiley2][smiley2][smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


mmstanic: ” Zašto se ne može pisati..? Ja bez problema pišem…. ” Pokusaj napisati nesto protiv dionica koje Hakela ima u portfelju ili kontrirati Asku, komentar ce ti biti pobrisan za 2min, a ti izbacen s foruma.

– ma nemoj se ljutiti moj dragi Cartmaniću, pa svak sada ima svoj forum.
– zašto ja ne mogu pisati na tvom forumu.
– koliko znam moderator si na još jednom forumu, ali vidi vraga tu se ili ne piše ili slabo piše.
– i ti meni nedostaješ na Centru.
– čak sam i pisala da ti malo progledaju kroz prste.
– jer kad bi ti tamo više pisao bilo bi sigurno i više mojih postova.
– ti dobro znaš da ja ne mogu bez tebe i tvojih komentara.
– prodala sam veći dio PTKM, ali tebi za ljubav sam ostavila jedan manji dio, jer ti ćeš me uvijek navesti na pravi put investiranja.
Pozdrav !


– čak sam i pisala da ti malo progledaju kroz prste.

Jedini tko je to pisao je Hakela. Zbunila si se.

Ajd priznaj, je li ti uvalio “amo nas dvoje zajedno osnovat forum, vidis da te ovdje svi gaze i nedopustaju ti da pises, tamo ces moci pisati pod vise nickova kao i drugi i banirati sve one koji ti proturijece na ovim forumima. Trosak domene, hostinga, licenci i izrade site-a cemo podjeliti, to te nece doci vise od tisucu-dvije kn godisnje, a te novce ces sigurno povratiti kad skoce dionice zahvaljujuci komentarima na forumu i portalu.”

[smiley2][smiley1][smiley2]

Dragi moj Cartmane.

– ma drag si ti meni i jer slabo kapiraš.
– ajde napokon si kužio kako ja nisam gospođica Hakela.
– pa vidiš kako ti ja slabo kužim tu ekonomiju, ali imam dobar osjećaj za dionice.
– bolje čitaj Centar pa ćeš viditi kako sam i ja nešto pisala.
– a na Centar mi je trebalo jedno dva mjeseca za ulogirati se, to je za mene jako teško jer ne kužim kompjutere isto kao i ti faks, ali moraš biti uporan i sigurno ćeš uspiti.
Pozdrav !


– a na Centar mi je trebalo jedno dva mjeseca za ulogirati se, to je za mene jako teško jer ne kužim kompjutere isto kao i ti faks, ali moraš biti uporan i sigurno ćeš uspiti.
Pozdrav !

Jel smijesno ili tuzno da moj faks svakodnevno spominje netko tko je zavrsio trogodisnju skolu za konobara? Sorry, konobaricu.

Ne zelis priznati za centar? Znaci navuko te? Svaka mu cast. [smiley2][smiley1]

New Report

Close