BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

……tko si ti….ko moj muž  govoriš  o  zaslugama  sjevernih  policajaca , dobrovoljaca…  svi Vi s velikim penzijama ,napustili ste policiju u najboljim radnim godinama s beneficiranim radnim stažom ,  busate se danas po prsima …? Meni je slušanje tog domoljublja  dosta!!! I on..kao i ti…ništa drugo ne radi….nego ,cijele dane gledate televiziju ,  podsjećate se na stare dane..kad ste dežurali, zatvarali kasarne….i sl.. A samo rijetki –  su  na žalost, dali pravi životni doprinos..jer su upućeni  na ratom zahvaćena područja..dok su  njihova djeca bila mala….oni preziru politiku danas, a supruge koje su trpile gubitke i same odgajale djecu, ne govore ništa  a trebale bi biti u prvom planu svake takve svečanosti…Svečanost kakvu je održao Milanović  je =dovoljna. Memorirao je događaj, zahvalio onima kojima treba i ne treba i  gotovo.

Sve ono slijedećeg dana što se događalo -bio je kazališni višak….u nedostatku drugih vijesti…

Ja slušam novinarsko pitanje  jednoj ženi: Kako bi obilježavate dan oluje ?

Poslali bi ih sve s tim pitanjem u qurac…. Pečem kolače, pečenje..ležim na kauču..

gledam filmove  i  reprize…ko da je Božić  ?    i

razmišljam kako se bliži isplata  plaća…a  VEĆ DANIMA ..od silnih  blagdana,proslava, obljetnica…nitko ne radi -NIŠTA U OVOJ DRŽAVI!…………..

Pa, ne može to tako  – ljudi –  od čega ćemo plaćati ljude – ako je svaki drugi

dan po ljeti  blagdan..????

Respekt Sjeveru Hrvatske !  Po pokazateljima rada uvijek smo najbolji,trudimo se koliko najviše možemo i najmanje od svih u RH smo  zloupotrijebili novac  kao

lažni hrvatski branitelji.

BREZNIČKI   HUM

Kako je svaka vožnja autoputom  , ujedno prolazila Brezničkim humom, ne mogu , povodom tragedije koja se dogodila reći stvarnu istinu o toj CRNOJ DIONICI

AUTOPUTA..neće život vratiti poginulima u nesreći činjenica da li je šofer zaspao ili

samo izgubio kontrolu nad vozilo..ja ću reći svoje mišljenje:

.. Ne postoji ni jedan prolaz Brezničkim humom- autocestom- a da se ne osjeti

ta ogromna OPASNOST velikih i oštrih zavoja na autocesti- vijaduktima i mostovima..

Kad automobil u punoj dozvoljenoj brzini uleti u područje BREZNIČkog Huma, osjeti se

na svakom zavoju – opasnost od izlijetanja vozila…ograničenje je  previsoko.. a da ne govorim po zimi-  kad na dijelovim ceste – auto -tako proklizava – da je pravo čudo.

da ostane u traci …Breznički hum je prava mora svim vozačima,i ja molim odgovorne-da

na bilo koji način-  dodatno upozore vozače – da  smrtne zavoje i  opasne nagle

promjene smjerova .Na tom mjestu, nikad ne spavam- niti ne zatvaram oči..sve od straha da ne izletimo s ceste …!

 

poštovani kolege, ima jedno pitanje jer nisam siguran u svoju moć rasuđivanja:

 

https://www.vecernji.hr/showbiz/mirna-zidaric-o-smrti-vladimira-matijanica-ovo-je-drzava-za-plakati-bescutni-podanici-zauzeli-su-sve-pore-1607853

 

jel se ova gospoja zahebava?

 

 

Ako Bog postoji, ima užasno crn…

Naslagali su tih kamera da to nije normalno.

 

https://kaportal.net.hr/aktualno/vijesti/4269698/vozaci-oprez-na-324-lokacije-vrebaju-vas-kamere-i-prate-brzinu-evo-popisa-gdje-se-sve-sad-nalaze-u-karlovackoj-zupaniji/

Ovo bi trebalo i kod nas negdje na obali, odmah iza kakve crkve.

 

Ovaj seks hotel samo za parove sa ‘sobom grijeha’ garantira da će ispuniti svaku vašu želju

Hvala  Vladi, što su napokon   poslali novce za  lijekove…

Da li je to Marić poslao na odlasku-  da se iskupi za to što je svima  mast vadio godinama,

nije plaćao kamatu za zakašnjela plaćanja,  spustio je cijene na granice  nerentabilnosti…

ili je to platio NOVI MINISTAR ???  Ako je to platio novi ministar- svaka mu čast.

P R I V O L A

Čarobna riječ u nekim trenucima ili  noćna mora  – kad je u pitanju   R B A  -BANKA U

HRVATSKOJ…..

Kad  klijent  RBA  banke  potraži   brzi kredit  u drugoj banci ….SERVER  TUĐE BANKE ..

mora se spojiti na SERVER  RBA  banke….kako bi provjerio  – da li klijent ima uvjete

za dobivanje brzog kredita po prekoračenju…

JESENTI   sve skupa i   prokleti server  RBA banke..koji    priječi   pristup  serveru u dijelu

KU-KUC-  na  plaće   klijenata  RBA………..badava pismene pritužbe….badava  razgovori

s operaterima ….

WHY????!!!

Ako su se banke dogovorile o suradnji, ako banke imaju različite kamate na tekve brze

gotovinske nenamjenske kredite –  koga vraga onda   RBA   zajebava  svoje klijente

i ne dopušta da sebi uzmu kredite  u drugoj banci…

GEORGE — čeka ….privolu banke….bez obzira na sve zadovoljavajuće  uvjete klijenta

PRIVOLA –   ne  funkcionira …jer  R B A  server  mrzi konkurentnu banku …………….!?

Namjerno ne otklanjanju   kvar ..?

ALO,  RBA …niste platili račune informatičarima….ili koji je razlog u pitanju ..?

“Nitko ne sme da nas bije”

J.V. i rock bend Babe

Anno domini 2022.

 

“Idi bre pa se leči”

MUP, anno domini 2022.

 

“Oćeš da obljižeš moj sljadoled?”

Casanova

 

 

 

Rađe mrtav nego u Čakovcu

ja

Ti bre Saško ne znaš tko sam ja?

https://www-businessinsider-com.translate.goog/big-tech-moonshots-over-amazon-facebook-google-microsoft-2022-9?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr&_x_tr_pto=sc

New Report

Close