BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne shvaćam zašto dionice /burze rastu a sve više zaraženih, a lijeka niotkud. Sve stoji, cijena hrane raste. Početak gladi se nazire u Africi, Kina se zatvorila i poceli su neredi.

da li si ikada čuo da je burza vrlo često iracionalna!!? kad bi bilo kako misli velika većina ljudi, bili bi svi bogataši. a svi znamo da je istina debelo suprotna!

plavi01, 07.04.2020. u 08:09

 




dali imamo V oporavak




prije “W” oporavak

 

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

https://lider.media/komentari/miodrag-sajatovic-a-sad-evo-nas-u-fazi-bolnog-otreznjenja-130870

izgleda da nas pravo otrežnjenje tek čeka

Seeker, 15.04.2020. u 15:50

 








I sam sam amater, ali sam to davno shvatio pa sam smanjio udio u ADPL .

vala jesi amater..oni drugi su se nakrcali na 100-110 kn i sad imaju laganih +30%

 

Seeker, 15.04.2020. u 15:50

 








Pa postoji razlog zašto skoro 90% ljudi gubi novce na burzi.

 

gubit ćeš i dalje jarane moj jer osim lajanja na mjesec treba imati znanja za ulagati na burzama kad cijene žestoko padaju..a ti toga nemaš!

 

jaro, 15.04.2020. u 16:41

 





Seeker, 15.04.2020. u 15:50



 

 








I sam sam amater, ali sam to davno shvatio pa sam smanjio udio u ADPL . 

 



 

vala jesi amater..oni drugi su se nakrcali na 100-110 kn i sad imaju laganih +30%

 

 





Seeker, 15.04.2020. u 15:50



 

 








Pa postoji razlog zašto skoro 90% ljudi gubi novce na burzi. 

 



 

 

gubit ćeš i dalje jarane moj jer osim lajanja na mjesec treba imati znanja za ulagati na burzama kad cijene žestoko padaju..a ti toga nemaš!

 

Nepismeni jarane.

Ajmo okladu, da sam u zadnja 2 mjeseca zaradio barem duplo više nego li ti cijelu prošlu godinu amaterčiću?

Imamo ovdje svjedoke, Napravit ćemo jednostarnu izjavu volje. Tko izgubi, daje drugome 100.000 kn.

Može li… klaunčiću?

Molim te javi se na PM da napravimo Ugovor.

Seeker, 16.04.2020. u 09:01

 





jaro, 15.04.2020. u 16:41



 

 





Seeker, 15.04.2020. u 15:50



 

 

 








I sam sam amater, ali sam to davno shvatio pa sam smanjio udio u ADPL . 

 

 



 

vala jesi amater..oni drugi su se nakrcali na 100-110 kn i sad imaju laganih +30%

 

 





Seeker, 15.04.2020. u 15:50



 

 

 








Pa postoji razlog zašto skoro 90% ljudi gubi novce na burzi. 

 

 



 

 

gubit ćeš i dalje jarane moj jer osim lajanja na mjesec treba imati znanja za ulagati na burzama kad cijene žestoko padaju..a ti toga nemaš!

 

 



 

Nepismeni jarane.

Ajmo okladu, da sam u zadnja 2 mjeseca zaradio barem duplo više nego li ti cijelu prošlu godinu amaterčiću?

Imamo ovdje svjedoke, Napravit ćemo jednostarnu izjavu volje. Tko izgubi, daje drugome 100.000 kn.

Može li… klaunčiću?

Molim te javi se na PM da napravimo Ugovor.

Bez ikakve namjere da se mjesam u vasu raspravu,samo napominjem da postoji ona stara poslovica”novcem se hvale samo djeca i budale”!

Onaj tko ozbiljno zaraduje , time se sigurno ne hvali i ne iznosi to javno.

Pozdrav! Može savjet kako najjeftinije/najsigurnije kupitio “Naftu”? Koliko sam vidio Agram Brokeri i slični ne nude takve kupnje, pa pretpostavljam da treba ići na neku stranu brokersku kompaniju?

warrenb, 16.04.2020. u 16:40

Pozdrav! Može savjet kako najjeftinije/najsigurnije kupitio “Naftu”? Koliko sam vidio Agram Brokeri i slični ne nude takve kupnje, pa pretpostavljam da treba ići na neku stranu brokersku kompaniju?

Odete na benzinsku, pa mislim da se zove dizel ili tako nekako 🙂

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

BudFox3, 17.04.2020. u 15:12

 





warrenb, 16.04.2020. u 16:40



 

Pozdrav! Može savjet kako najjeftinije/najsigurnije kupitio “Naftu”? Koliko sam vidio Agram Brokeri i slični ne nude takve kupnje, pa pretpostavljam da treba ići na neku stranu brokersku kompaniju?

 



 

Odete na benzinsku, pa mislim da se zove dizel ili tako nekako 🙂

Puno Vam hvala na odgovoru. Sigurno ste super kao osoba pošto vidim da volite ljude sprdati i omalovažavati. Blago vašoj okolini s vama.

warrenb, 16.04.2020. u 16:40

Pozdrav! Može savjet kako najjeftinije/najsigurnije kupitio “Naftu”? Koliko sam vidio Agram Brokeri i slični ne nude takve kupnje, pa pretpostavljam da treba ići na neku stranu brokersku kompaniju?

Gotovo svaki ozbiljniji strani broker nudi trgovanje naftom, no minimalna kolicina za trgovanje je 1.000 barela tako da ovi koji su danas kupili jedan ugovor po cijeni od 0$ treba da potpisu 11,000$ minusa, a sutra novi termin i trgovanje pocinje na 20$.

Ja sam odavno odustao od tog ruleta, no za pocetak bi preporucio trgovanje nekim “Oil ETF” fondom.

 

 

 

Trump je isti Bandić.

Strašno da tako netko može imati toliku moć.

New Report

Close