BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno ako si HR rezident. ako ti slucajno naplete porez automatski moras pisat dopis da si HR rezident sa boravkom u HR da izbjegnes dvostruko oporezivanje. uglavnom koliko sam ja upucen je kako san napisao.

Kupio sam dionicu 2018 god i prodao 2019 god. Na toj transakciji sam ostvario gubitak.
Na drugoj dionici kupljenoj 2019 god. i prodanoj 2019 god. sam ostvario dobit.
Dali mi se taj gubitak priznaje u 2019 ?

Prizna ti se gubitak.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.

zasto se ne vidi bid aks na svin dionicma na zse.hr ??

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Predlažem novu temu
Utjecaj koronavirusa na turistički sektor

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]


Predlažem novu temu
Utjecaj koronavirusa na turistički sektor

Evo neki Francuzi koji se vracaju iz Kine dobit će karantenu 2 tjedna u nekom francuskom odmaralištu.
Rekao bi da će turistički sektor profitirati

slijedi nam precesija

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidjet ćemo kaj će bit do ljeta. Netko će odgodit put u daleka odredišta pa će doć u Hrvatsku, ne vjerujem da ćemo mi nešto puno izgubit.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Ovo je “real-time” izvještaj od strane Johns Hopkins Universitya za Coronavirus. Smatram da neke prevelike zabrinutosti nema. Iako kinezi gotovo sigurno umanjuju broj oboljelih, podaci iz ostatka svijeta su vrlo “ohrabrujući”. Smatram da će se vrlo brzo sirenje virusa zaustaviti, a samim time i “panika”.

Mediji prenapuhuju cijelu situaciju radi potrebe klikova pa se stvara dojam da je ozbiljnije nego što jest.

Ne znam ako je tko uspoređivao utjecaj koronavirusa na tržišta kapitala sa SARS-om, no on je bio puno smrtonosniji te je panika bila veća ali su tržišta unatoč tome rasla.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Početak sezone je blizu

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidjet ćemo kaj će bit do ljeta. Netko će odgodit put u daleka odredišta pa će doć u Hrvatsku, ne vjerujem da ćemo mi nešto puno izgubit.

Istina i to, s druge strane istocnjaci su predsezonski gosti pitanje kakav ce se balans postic

Ignore : renči

dionicar, 26.01.2020. u 23:35
naravno ako si HR rezident. ako ti slucajno naplete porez automatski moras pisat dopis da si HR rezident sa boravkom u HR da izbjegnes dvostruko oporezivanje. uglavnom koliko sam ja upucen je kako san napisao.

 

Sa US nećeš izbjeći dvostruko oporezivanje

New Report

Close