BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@upitnik
Stavi rezultate ankete ovdje na forum jer su ti ljudi učinili uslugu i pomogli tako da svi mogu pročitati, davno je anketa ispunjena.
Mladih bahatih ima puno, to što si dobio neku diplomu plaćenu privatnu ili neplaćenu javnu ne znači da nešto znaš, nego sam moraš puno ulagati u sebe da dobiješ osnovno znanje o nečemu.
Budfox ti je samo iznio svoje mišljenje a ti ga nisi demantirao objavom ankete nego nekim smiješnim komentarom o uroti.


Svašta sam ovdje pročitao, ali ovakvu teoriju urote još nisam…
Svima kojima sam napisao da će dobiti rezultate iste ću im i poslati čim završim s radom i budem imao vremena za to (vjerojatno sljedeći tjedan).
@budfox očito ne razumije da nakon prikupljanja rezultata ide njihova analiza i da ima još dosta posla oko rada. I da njemu neću poslati rezultate, a ni odgovoriti na poruku, već mu ostavljam daljnje teorije urote o tome kako sam crni vrag koji je anketu iskoristio za ne znam što…
Ovaj profil ću iskoristiti još samo za slanje rezultata sljedeći tjedan, a nakon toga ga više neću koristiti.
Pozdrav svima i još jednom hvala svima koji su ispunili 🙂

Poštovani kolega @Upitnik,

Unaprijed isprika ako sam nešto krivo protumačio, ali slažem se sa kolegom
@tizianom koji kaže da je najvjerodostojnije da rezultate ankete objavite javno
na ovoj temi. Forumaši su vam ukazali povjerenje i ispunili anketu, što nismo morali,
već smo vam htjeli pomoći u vašem znanstvenom radu. Nema smisla da se sada
ljutite na moj običan komentar, jer se mi nismo naljutili na vas kada nam je stiglo
po 10-tak istih poruka u inbox za anketu, pa smo je na kraju opet ispunili. Kasnije ste
se prestali javljati ovdje i na privat, pa mi je sve skupa bilo malo sumnjivo. Još jednom
isprika, ako sam vas svojim postom uvrijedio!

P.S. Moj post vas je ipak potaknuo da se javite ovdje na forum, što je pozitivno :-))

S poštovanjem,

BudFox

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Aj’ ćemo se naplaćati poreza ove godine.
Kraš, Optima, Podravka…
Šmrc 😪

Zlocesta, uzmite Ivana-formula!😂🤣😢


Svašta sam ovdje pročitao, ali ovakvu teoriju urote još nisam…
Svima kojima sam napisao da će dobiti rezultate iste ću im i poslati čim završim s radom i budem imao vremena za to (vjerojatno sljedeći tjedan).
@budfox očito ne razumije da nakon prikupljanja rezultata ide njihova analiza i da ima još dosta posla oko rada. I da njemu neću poslati rezultate, a ni odgovoriti na poruku, već mu ostavljam daljnje teorije urote o tome kako sam crni vrag koji je anketu iskoristio za ne znam što…
Ovaj profil ću iskoristiti još samo za slanje rezultata sljedeći tjedan, a nakon toga ga više neću koristiti.
Pozdrav svima i još jednom hvala svima koji su ispunili 🙂

Ja sam vam prvi ispunio, neka to sluzi vasem radu,vasem napretku i ostalom… ne pitam niti me nesto posebno u vezi toga interesira. Samo vi uspjesno zavrsite sto ste zapoceli!👏👏👏👏👏

Novi sam na forumu. Znam da nije tema ovdje, ali greskom sam na dodaj izabrao ignore osobe pa ako ima netko da me uputi kako ponistiti ignoriranje. Hvala

tesko da si na ovome forumu krivo nekoga ignorirao 🙂

gore desno ides na profil -> lijevo pod korisnicke opcije imas prijatelji/ignorirani i maknes i s popisa ignoriranih

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Hvala puno!
S mobitela pa su tipke preblizu..sasvim slucajno.
Odblokirao, al iskreno jedva nasao.

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/jurica-lovrincevic-promijenit-cemo-ime-pevecu-zbog-negativnog-pr-a/9437027/

Koje novo ime dati a da bude zvučno , razmišlja Jurica “Luj l” hrvatski , sve i sja , kralj sunce to sam ja

Jel ovo samo kod mene vidljiva navala s zahtijevima za prijateljstvo zadnje vrijeme ili je tako i kod svih

Ignore : renči

@StatusQuo

Kod svih je tako kolega, multinick party na djelu prije porasta cijelog marketa…

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Bas svaki dan 2-3 nova zahtjeva a ni ne pisem po forumu.

New Report

Close