BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ispunio

@Upitnik jel gotovo?

Dali se netko kuži u isplatu plača, zanima me ako je neto 6500kn koliko je bruto 2 ? i ako je neto 7500 koliko je bruto 2 ? hvala na odgovoru.

Utipkaj si google kalkulator isplate plaće iz bruto u neto.
Imaš izračun i za bruto1 i za bruto 2

Potražite RRiF-ov kalkulator plaća

NETO 6500, BRUTO2 11020
NETO 7500, BRUTo2 13050
pricam o ZG podrucju sa 0 djece i 0 uzdrzavanih clanova…

hvala.

Oslobađajuća presuda Cetinskom, novi skandal i sramota hrvatskog pravosuđa!

https://www.autoportal.hr/clanak/oslobadajuca_presuda_cetinskom_novi_skandal_i_sramota_hrvatskog_pravosuda_

🏪🏢#Zrno#po#zrno🏥🏨[/url]

💸💰📈📊📑





Kolega Upitnik
Zapitajte se kakvi su to podaci koje bi uopce dobili.
Pa zar mislite da bi to bilo iskreno?

Zasto ne? Anketa je anonimna. Trenutni rezultati potvrduju prijasnje istrazivanje i pretpostavke.
[/quote]

A uzorak, kakav ti je uzorak?

U statistici treba ispuniti neke uvjete da bi se podaci mogli statistički obrađivati i temeljem njih zaključivati. Ovo je običan BS.
[/quote]
Uzorak ce mi biti veci nego onaj od Kahnemana i Tverskog, a o tome da mi je osnovni skup daleko manji nego njihov da ne govorim…

@tizian
– javno sam se ispricao u prethodnim komentarima i to vise puta.
Sto se tice mog ulaganja u znanje stvarno ne bih previse ovdje..ali jako bi se iznenadili kada bi mi vidjeli CV i trenutnu titulu, radno mjesto kao i stipendiju koju sam primao, a veca je od minimalne place u RH…toliko o meni 🙂 oni koji budu imali volje provjeriti i potraziti zavrsni rad kada ga predam lako ce me pronaci online i saznati nesto vise o tome koliko sam ulozio u svoje obrazovanje 🙂
To sto pitanja nisu direktno vezana uz ulaganja na ZSE ne znaci da odgovri ne govore ponesto o ponasanju ulagaca..
P.s. anketa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1
[/quote]

Dakle, kao sto nista u zivotu nije slucajno, tako nije bilo ni slucajno da se radila, bas sada, ova takozvana anketa, na koju su naivno nasjeli mnogi forumasi. Nakon sto je zavrsena anketa, kolega dr. mr. Upitnik sa velikim obrazovanjem i puno titula (nije se javno predstavio sa imenom i prezimenom) se prestao javljati, javno i na privat, te nije poslao, bar meni, rezultate upitnika, kako je obecao. Zakljucak se, bar meni, namece sam od sebe, a ostalima porucujem: drugi put pametnije i razmislite dvaput prije nego sa nekim podijelite ulagacka razmisljanja i strategije, jer kod nekih novih (ili starih) ulagaca, cilj (stjecanje materijalne koristi) ne bira sredstvo, pa ni tako naivno i nevino kao obicna anketa.

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Svašta sam ovdje pročitao, ali ovakvu teoriju urote još nisam…
Svima kojima sam napisao da će dobiti rezultate iste ću im i poslati čim završim s radom i budem imao vremena za to (vjerojatno sljedeći tjedan).
@budfox očito ne razumije da nakon prikupljanja rezultata ide njihova analiza i da ima još dosta posla oko rada. I da njemu neću poslati rezultate, a ni odgovoriti na poruku, već mu ostavljam daljnje teorije urote o tome kako sam crni vrag koji je anketu iskoristio za ne znam što…
Ovaj profil ću iskoristiti još samo za slanje rezultata sljedeći tjedan, a nakon toga ga više neću koristiti.
Pozdrav svima i još jednom hvala svima koji su ispunili 🙂

New Report

Close