BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

‘Vrijeme je za kupnju dionica u rastućim gospodarstvima’

Svatko tko misli da se u dionicama koje in/ona ima u svojem prtfelju nemože dogoditi otimačina kao u slučaju Agrokor je u velikoj zabludi. Svi koji pišu na način jesam ti rekao/ čuj šit je ali idemo dalje/ pomiri se sa gubitkom nisu niti svjesni da i njih čeka ista ili slična sudbina na nekoj drugoj dionici pa bi ipak trebali malo više obzira imati prema trenutnoj situaciji jer je čovjek sam kao d..k na kiši

Prema ovome …
https://novac.jutarnji.hr/rasprave-i-rjesenja/otkup-dionica-diktirao-je-sentiment-trzista/8047292/
… u Americi slijedeće godine još uvijek neće doći do korekcije cijena dionica.

Bila sam danas na stranicama mirovinskog vidjeti kada imam uvjete za punu mirovinu . Prije ću vjerojatno skončati.
Ono što je strašljivo je objavljen podatak da ima 1270 000 korisnika mirovine, da prosječan umirovljenik ima tek 71 godinu, a da je prosječno radio 30 godina.
Obveznika plaćanja doprinosa je 1500 0000. Skoro jedan na jedan.
Nezamisliv je užas koji će nas zadesiti za desetak godina, kada sadašnji umirovljenici još uvijek budu korisnici, a doći će i moja generacija., …..a radno sposobno stanovništo emigrira, kako je započelo. Puno žlica, prazna zdjela.Znam za Rijeku, 8% stanovnika je emigriralo, službeno objavljen podatak.
Baš strašljivo.
Tko će trgovati ? 🤔

A tko više danas trguje, osim par špekulanata?

Pravih investitora više i nema!


Svatko tko misli da se u dionicama koje in/ona ima u svojem prtfelju nemože dogoditi otimačina kao u slučaju Agrokor je u velikoj zabludi. Svi koji pišu na način jesam ti rekao/ čuj šit je ali idemo dalje/ pomiri se sa gubitkom nisu niti svjesni da i njih čeka ista ili slična sudbina na nekoj drugoj dionici pa bi ipak trebali malo više obzira imati prema trenutnoj situaciji jer je čovjek sam kao d..k na kiši

Niti na jednoj od tri dionice koje imam ne vidim niti u najludjem hororu da se moze desiti ista slicno kao na todexu. Sorry, ali ne moze.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.



Svatko tko misli da se u dionicama koje in/ona ima u svojem prtfelju nemože dogoditi otimačina kao u slučaju Agrokor je u velikoj zabludi. Svi koji pišu na način jesam ti rekao/ čuj šit je ali idemo dalje/ pomiri se sa gubitkom nisu niti svjesni da i njih čeka ista ili slična sudbina na nekoj drugoj dionici pa bi ipak trebali malo više obzira imati prema trenutnoj situaciji jer je čovjek sam kao d..k na kiši

Niti na jednoj od tri dionice koje imam ne vidim niti u najludjem hororu da se moze desiti ista slicno kao na todexu. Sorry, ali ne moze.
[/quote]
Napišite koje su to

A Plenković nam pun sebe, ponosit.

Predsjednica HUP-a: “Ostajemo na začelju Europe, najgora smo članica”


A tko više danas trguje, osim par špekulanata?

Pravih investitora više i nema!


po vama ispada da su pravi investitori oni što izgube (njih nema) ili nešto krivo razumijem



A tko više danas trguje, osim par špekulanata?

Pravih investitora više i nema!


po vama ispada da su pravi investitori oni što izgube (njih nema) ili nešto krivo razumijem
[/quote]
Krivo razumijete.
Mnogi veliki investitori povukli su svoj kapital i otišli na druga tržišta.
Informacija iz prve ruke.
Vlastito iskustvo i iskustvo mojih poznanika.
Kad te počnu šišati , ne čekaš da te ošišaju do kraja. Na čelavo.




A tko više danas trguje, osim par špekulanata?

Pravih investitora više i nema!


po vama ispada da su pravi investitori oni što izgube (njih nema) ili nešto krivo razumijem
[/quote]
Krivo razumijete.
Mnogi veliki investitori povukli su svoj kapital i otišli na druga tržišta.
Informacija iz prve ruke.
Vlastito iskustvo i iskustvo mojih poznanika.
Kad te počnu šišati , ne čekaš da te ošišaju do kraja. Na čelavo.
[/quote]

Bravo kolegice, na tako nešto sam se referirao!





A tko više danas trguje, osim par špekulanata?

Pravih investitora više i nema!


po vama ispada da su pravi investitori oni što izgube (njih nema) ili nešto krivo razumijem
[/quote]
Krivo razumijete.
Mnogi veliki investitori povukli su svoj kapital i otišli na druga tržišta.
Informacija iz prve ruke.
Vlastito iskustvo i iskustvo mojih poznanika.
Kad te počnu šišati , ne čekaš da te ošišaju do kraja. Na čelavo.
[/quote]

Bravo kolegice, na tako nešto sam se referirao!
[/quote]
ja sam mislio da su ovdje samo Todexovci bili veliki investitori, a kada su oni to povukli te velike pare, ja to u prometima ne vidjeh u zadnjih dvije godine, možda ja još ne razumijem ili ne mogu dobro procijeniti s koliko to novca raspolažu ti veliki, ako mislite na one do 10mil. to mi se ne čine nešto veliki,
a dobro za naše malo tržište možda, ali ovdje su pravi velikani
http://www.seebiz.eu/objavljeni-prvi-precizni-podaci-o-trgovini-zlatom-na-londonskom-trzistu/ar-185019/
jesu ti veliki tamo ?

New Report

Close