BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


/b]. Vodite se zdravim razumom i zapitajte se, tko i iz kojih pobuda i razloga troši ovoliku energiju da bi Vam dokazao nešto nelogično.

lega gigic i ti trošiš puno energije more bit da je ni niko više od tebe potrošia u zadnji godin dan?
jeli to dokaz za nešti?da je neki u pravu ili ni?
ako je nelogično zašto ne odgovaraš na kako ti sam kažeš “teška pitanja”
je već si mi odgovoria na temi bdi
jer odgovori nisu jednostavni i pametni jeli si tako napisa?
kako si postiga da se tvoji komentari ne brišu a moji 99% brišu?
brišu se i na temi bez cenzure ja ništa ne zaključivan ka ti samo postavljam pitanj.
evo šta ima u ovom komentaru za brisanje na temi bez cenzure a bi će obrisan ka svi prije njega.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

sa teme atlanska

jeli se smi ovdi iznit čista statitistikai činjenice bez komentara i teških pitanja?
pitan s obzirom kada se pročita kako se dozvoljaljava legi gigicu da etiketira sve neistomišljenike.
drago mi da mu ni obrisan komentar,neka stoji ka dokaz za budućnost.

atlanska je u 2017 bila na 480 kadi je jedan strani brodar od atlanske kupija 2 broda
on još ni dostiga svoj vrh iz 2017 a atlanska je rasla 50% više od njega.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

Vaš link …[/url]

obrisano na atlanskoj pa neka tu stoji

tako san i ja steka dojam da se ovdi želi samo govoriti o vozarinama koje će rasti i zaradi koja će se ostvariti.
da se razumijemo i ja virujem da će se to u nekom dilu i dogoditi ali i ne mora se dogodit.
recimo da je sigurno da oće.
jeli nije svejedno mudro razmišljati i postavljati teška pitanja za svoji šoldi šta ih ulažeš?
lega hasenfefer je postavia samo neka od njih.i ja san ih ponavlja danima i ništa konkrento nisan dobija kao odgovor osim pošalica tipa “ nestaće papirića”,“ daj papire”…
nije vami to smišno jer san ja odusta i odlučio da ću kupit strane brodare.
da ne izgubite i druge dajte barem pokušajte odgovoriti na teška pitanja sebe radi jer
uskora ovdi slidi dokap po sili a ne po želji.i ni vam mudro odbijati investitore.
ne želin sada špekulirati šta bi se moglo dogoditi ako propadne dokap i banke opit krenu
u prisilnu naplatu za dospjele kredite.
ovo san vam iskreno i od srca napisa jer interesa više nimam.
ima san ga ali me rasprava ovdi otirala da šoldi uložim u strane brodare.
ono šta san ovdi doživija mi daje dišpet da ću pratit.želim vidit ko je bi u pravu.
puno sriće vam želim.

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.


obrisano na atlanskoj pa neka tu stoji

tako san i ja steka dojam da se ovdi želi samo govoriti o vozarinama koje će rasti i zaradi koja će se ostvariti.
da se razumijemo i ja virujem da će se to u nekom dilu i dogoditi ali i ne mora se dogodit.
recimo da je sigurno da oće.
jeli nije svejedno mudro razmišljati i postavljati teška pitanja za svoji šoldi šta ih ulažeš?
lega hasenfefer je postavia samo neka od njih.i ja san ih ponavlja danima i ništa konkrento nisan dobija kao odgovor osim pošalica tipa “ nestaće papirića”,“ daj papire”…
nije vami to smišno jer san ja odusta i odlučio da ću kupit strane brodare.
da ne izgubite i druge dajte barem pokušajte odgovoriti na teška pitanja sebe radi jer
uskora ovdi slidi dokap po sili a ne po želji.i ni vam mudro odbijati investitore.
ne želin sada špekulirati šta bi se moglo dogoditi ako propadne dokap i banke opit krenu
u prisilnu naplatu za dospjele kredite.
ovo san vam iskreno i od srca napisa jer interesa više nimam.
ima san ga ali me rasprava ovdi otirala da šoldi uložim u strane brodare.
ono šta san ovdi doživija mi daje dišpet da ću pratit.želim vidit ko je bi u pravu.
puno sriće vam želim.

Do sad kad god je netko počeo upozoravat na bilo kojoj dionici se je ubrzo pokazalo točnim i dionica je pala.

Vaš link …[/url]

Vaš link …[/url]

Vaš link …[/url]

Vaš link …

Malo o ljepsim stvarima.
Hep otpremnina sss 200 000kn, vss 400 000kn.
Fina otpremnina vss 170 000kn

Još je naša burza super!!! 😀

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-foto-urusila-se-zgrada-indonezijske-burze-ozlijedjeno-vise-od-deset-osoba/1019364.aspx

La vita e bella!


Malo o ljepsim stvarima.
Hep otpremnina sss 200 000kn, vss 400 000kn.
Fina otpremnina vss 170 000kn

Koliko godina staža!?

New Report

Close