BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestit i blagoslovljen Božić, mir u duši svim forumašima!
😀💥

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋

Čestit Božić svim forumašima

Sretan Božić svim forumašima!

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

ja neznam koji K… ovi naši političari sa inteligencijom na razini sobne temperature izvode u Piranskom zaljevu,, ajde sad još pošaljite i topovnjaču tamo,, tako da si pucate u glavu i prerežete zadnju granu koja drži ovu zemlju iznad vode????

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Koji moroni. To je i meni jucer palo na pamet. Čitam na indexu kako njemačke novine nas smatraju redikulima radi par kvadrata mora. Ispadamo najveća svađalica u eu. I sad ti zamisli prosječnog njemca kako čita taj članak o zveckanju oružjem tamo di on misli ici ljetovat????

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

topovnjaca je odavno trebala bit tamo, da pokazu da mislimo na sigurnost nasih turista, a ne da nas moze silovati tko se i kada sjeti

Taman da i sezona propadne, guza se ne daje, ni za par eura, a ni za djabe

slijedi nam precesija

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

A zašto bi to bilo davanje guze ? Po Vama, zbog 4 km2 mora i 20 ribara, mi mora da zaratimo sa cijelom EU ? Dajte mi navedite jednu susjednu državu sa kojom graničimo a da nismo u svađi sa istima ? To, naravno, najviše govori o nama samima ….

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Discover,, nije poanta par kvadrata, nego šta radiš sa tih par kvadrata u toj uvali….. puno vrijednija je zemlja, recimo lika, slavonija, koja je opustošena, ljudi iseljavaju masovno,,, a ništa država ne poduzima da se to popravi i riješi koji je punooo veći problem i potencijal od te uvale,,, koja ni da je naša ili slovenska neće ama baš ništa pomoći nikome, čak ni onim ribarima,, koji iz inata baš žele tamo loviti 🙂

Tamo se natežu sa parsto metara mora na drugu stranu su dobili drugo… mah totalno nebitno…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Što je to Hrvatska dobila s druge strane? Svetu Geru? Koja je oduvijek naša samo trenutno okupirana, jesmo to dobili?

Kada okolni susjedi žele tvoj teritorij ti si onda u svađi?! Jer im nedaš svoje?! Jel vi sebe čujete uopće?

slijedi nam precesija

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Da čujem sebe, ali neznam dali ti to možeš shvatiti, dali imaš toliko kapacitet? Pa da ti slikovito objasnim

Imam teren 5.000 kvadrata i susjed kaže da je njegovih 2 kvadrata, a ja kažem da je moje… odemo na sud budale i potrošimo više nego vrijedi tih 2 kvadrata…… i sud presudi da je njegovo ili moje svejedno,, pa nisam blesav trošiti energiju i vrijeme na tih par kvadrata nego uložiti svoje znanje i energiju u puno produktivnije stvari,

to je više stvar principa kao neće me susjed zahebati, tako bi blesani razmišljali…..nek susjedu krepa krava ako je ja ne mogu imati. I sad bi se ja trebao godinama svađati sa susjedom umjesto da sjednemo i dogovorimo se da oboje imamo koristi od tih hebenih 5 kvadrata. Pa odavno se države osvajaju ekonomijom i gospodarstvom ne oružjem i zemljom

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]


Koji moroni. To je i meni jucer palo na pamet. Čitam na indexu kako njemačke novine nas smatraju redikulima radi par kvadrata mora. Ispadamo najveća svađalica u eu. I sad ti zamisli prosječnog njemca kako čita taj članak o zveckanju oružjem tamo di on misli ici ljetovat????


daj pls uzmi nijemcima 1 dm2 teritorija. i to preko korumpirane arbitraze i jos sve najavi po eu.
bas me zanima sto bi nijemci rekli.
dajte ne trkeljajte ako bas nista ne kuzite kako danas stvari funkcioniraju u sferi utjecaja i geopolotike

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]


Koji moroni. To je i meni jucer palo na pamet. Čitam na indexu kako njemačke novine nas smatraju redikulima radi par kvadrata mora. Ispadamo najveća svađalica u eu. I sad ti zamisli prosječnog njemca kako čita taj članak o zveckanju oružjem tamo di on misli ici ljetovat????


btw, sto onda to bas ZLOvenci oce ako je sve tako beznacajno kako svi vi tvrdite. dokazanom korupcijom su dosli do presude i sda gle tih pisljivih 10km2 nedaju i nece od toga odustati a jos su vise, navodno izgubili.
pa da ti pamet stane sto se tup provlaci kao teza

New Report

Close