BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/48/481ce8031c4b5ec6fc55fee47132be8a.png

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]

ne bih se kladio da će na te razine . gledajući rsi, aaron i boolinger , mislim da uskoro za crobex slijedi odbijanac.naravno, samo moje mišljenje
volio bih još neko mišljenje od znalaca ovdje .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]



@ZMAJKI
ovo što se tiče mog posta-a to jer bilo prije izvjesnog vremena i to je bilo tada u datom momentu.
.
u datom momentu se sve ispromasivao..ali sad je drugi moment i opet ces promasit …:-)
ps. moja analiza jos vrijedi..a bila je u datom momentu i jos vrijedi …a tvoji targeti sam pucaju ko kokice..:-) veze sa vezom nemas,,sorry ,ali kad me razuvjeris promjenit cu misljenje ,,ali to se jos ne dogadja

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]




@ZMAJKI
ovo što se tiče mog posta-a to jer bilo prije izvjesnog vremena i to je bilo tada u datom momentu.
.
u datom momentu se sve ispromasivao..ali sad je drugi moment i opet ces promasit …:-)
ps. moja analiza jos vrijedi..a bila je u datom momentu i jos vrijedi …a tvoji targeti sam pucaju ko kokice..:-) veze sa vezom nemas,,sorry ,ali kad me razuvjeris promjenit cu misljenje ,,ali to se jos ne dogadja
[/quote]

Ti mora da pratis moje trgovanje,pa znas i svu moju k/p. Sorry,ali tvoji targeti su dugorocni i tko ziv ko mrtav do tada. Meni je sasvim lijepo danas sa svojim kratkorocnim targetima fino zaradit i s ekipom se dobro najest i napit i uzivat u zivotu. A ti lijepo samo cekaj te tvoje targete… 🙂 ,mozda ih i dozivis jedne godine….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]

http://www.poslovni.hr/forum/tema/tehnicka-analiza-grafovi-savjeti-i-analize-2434?page=2017
dobra ti je ova,,,ako nije na 2075 onda je na 1900 pa pukla i ta ,,imas li koju novu ? 🙂
corava kokos prije pogodi od tebe tigre 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]


,mozda ih i dozivis jedne godine….
ove godine uglavnom sve ide,,,samo gledaj.. DLKV je prvi na listi ,jos malo pa u zoni 1

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]

Ne znam za dlkv, ali na ddjh se dalo lijepo…..

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]


gledam crobex…. dno bi trebalo biti na 1928 . ako probije,…… kešolovci će se radovati….

svak cast majstore 100 pt smo nize i sad pitas jeli dno ? 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]


crobex , je li blizu dno ?

Više je bliže dnu dna.


[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]
ne bih se kladio da će na te razine . gledajući rsi, aaron i boolinger , mislim da uskoro za crobex slijedi odbijanac.naravno, samo moje mišljenje
volio bih još neko mišljenje od znalaca ovdje .

Ipak bi mogao. Imat cemo uskoro negat.div. na tjednom grafu, duboki CCI i RSI i sve je to dugorocno dobro, ali trend je padajući … Trenutno nema BUY signala na Crobiju.

tigrov macd je zapeo buy na 2075 pt 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

evo odličnih kandidata za ministarska mjesta u našoj vladi :-))
http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/509214/koji-su-ovo-pacijenti-na-cemu-su-solinski-lolek-i-bolek-isli-slepati-auto-pa-postali-zvijezde-videa-koji-je-zapalio-drustvene-mreze?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close