BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Bitno je da Valamar ostvaruje dobit i da sam u sve većem plusu na RIVP.

Čudan je tijek misli, gdje čovjek na temi RIVP spominju autonomiju Istre.
U čemu je problem zar onda ja ne bih dobio dividendu na račun Valamara.
Morbidno i crno gledanje na život. Da li priznajete uopće privatno vlasništvo ili
bi podržavili sve Grga ?

-Hrvatski premijer Andrej Plenković odbacio je u srijedu medijske navode da je Agrokorov povjerenik Ante Ramljak sklapajući aranžman o novome kreditu u ruke američkih banka i fondova dao izvore vode, poljoprivredno zemljište i vrijedne kompanije, ističući međutim da se moralo dati jamstvo za zaduženje.-

Ovo je apokalipsa…… dati nekome založno pravo na izvore vode…………..
Voda je naše zajedničko bogatstvo.
Pa bi se reklo, da su nam i dugovi zajednički

Grga nacionalnost nema veze kod investicija, otkuda vam to svi jednaku beru dividendu.
Mene je samo strah za privatno vlasništvo kada ovako grubo govorite o otcjepljenju Istre i
tužan sam kada spominjete autonomiju, jer se bojim da li onda isplaćuju dividende ?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

@Grga
Što se tiče poticaja, to je daleko od istine. Takve poticaje za koje nije trebalo raditi nisu dobivali svi Slavonci, nego oni podobni, a podobnih ima u cijeloj drzavi. U Istri se koristi vjerojatno neki drugi model za podobne. Nisam iz Istre pa mogu samo nagađati da su to recimo prenamjena zemljišta, koncesije i sl.

Što se tiče državne represije:
Čeminački porez na korištenje javnih površina medijski hit u Hrvatskoj

Policijska represija na istoku Hrvatske
http://www.glas-slavonije.hr/298071/1/Policijska-represija-na-istoku-Hrvatske
Lugari u akciji: Ako nemate dozvolu za branje gljiva, prijeti vam 7000 kuna kazne!

Lugari u akciji: Ako nemate dozvolu za branje gljiva, prijeti vam 7000 kuna kazne!

I na kraju o potrošačkoj košarici (2012. godina)
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/procitajte-gdje-je-zivot-najskuplji-a-gdje-najjeftiniji-nakon-povecanja-pdv-a/1514154/

I na kraju o RIVP. Mislim da je ovo samo legitiman pokušaj vlasnika da izvrši pritisak na Vladu. Svatko u ovoj priči gleda sebe.

@nascar
ako ste se već našli prozvani da komentirate moje navode, onda ih barem pažljivo pročitajte i prestanite se više “vladajuči” ponašati i sve izvratati na nacionalne, partizankse i druge prazne teme.
Nadao sam se konstruktvnim odgvorima na moje izlaganje, ali osim jeftinih paradoija ništa novo.
Mene zanimaju SAMO UVJETI RADA I MOGUĆNOSTI INVESTIRANJA.

Nacinalnost Slavonaca i Istrijana je ista, ali vi ni to ne kužite, kamoli moj komnetar.

@Grga

Nisam ja taj koji ne čita sa razumjevanjem. Prozvali ste Slavonce kako otimaju Istranima i Dalmatincima teško zarađene novce, a moj komentar je bio u smjeru baš onoga što navodite u dijelu zadnje rečenice da uopće nije bitno u kojem dijelu Hrvatske se živi. Onima koji su podobni će biti bolje, bio on u Istri, Dalmaciji, Slavoniji ili negdje dalje.



@Grga

Nisam ja taj koji ne čita sa razumjevanjem. Prozvali ste Slavonce kako otimaju Istranima i Dalmatincima teško zarađene novce, a moj komentar je bio u smjeru baš onoga što navodite u dijelu zadnje rečenice da uopće nije bitno u kojem dijelu Hrvatske se živi. Onima koji su podobni će biti bolje, bio on u Istri, Dalmaciji, Slavoniji ili negdje dalje.

Činjenica je da i pored tolike otimačine novaca u Istri od samostalne Hravtske do danas i u buduće nije spriječilo Slavonce da se zbog neimaštene iseljavaju iz zemlje.
Svi znamo da politika HDZ vlade je tome najviše kumovala i svi znamo da Slavonci i dalje za njih glasuju.
Pa kolega, kako drugačije razumijeti taj tupavi krug maloumlja ?

Ali da bi bolje razumjeli o čemu govorim, a govorim za dobroit cijele zemlje, kao Altruist, dođite u Istru, ivestirajte svoj teško zarađeni novac u turizam odnosno sigurnu zaradu, kao mnogi Slavonci ovdje u Istri. I gledajte vlastitim očima kao vas kradu.
Međutim kada vam iz prvoga grma iskoči državo majmunče, pa vam počne uništatvati život jer min. Marić ima praznu blagajnu, iako sve po zakonu radite, onda pričajte opet ove priče.

Znate koliko nekretnina u Istri NEMA GRAĐEVINSKU ILI UPORABNU dozvolu ? O promilima je riječ, a u Slavoniji ili Dalmaciji u desecima postotaka je riječ.
Kultura ulaganja, zarade i poslovanja stvara se godinama. Jedan od glavnih preduvjeta toga je stabilna državna i porezna politika. A pogledajte što ova i prošle Vlade rade . Zakoni se na dnevnoj bazi mjenjau, represija sve veća i veća, otimačine ukoliko niste politička sponzoruša ili veleposlanička zaštita, zagarantitrana. Je li to ta Hravtska kojoj se treba diviti i rado porez plaćati ?
Takvu praksu i zakone mogu donosti samo ljudi koji u životu su samo pomoć i subevcnije primali .

@Grga
Stvarno mi nije jasno zašto stalno prozivate Slavonce. Koliko znam nisu Slavonci nikada vodili ovu državu. Centar moći je u Zagrebu. Zašto Slavonci glasuju za HDZ? To je malo kompleksnije pitanje i mislim da nema potrebe za etiketama. Imali smo mi u Slavoniji i regionalnu stranku koja se pokazala jednako loša kao HDZ, ako ne i lošija. Mislim da nam je upravo ta regionalna stranka nanijela najviše štete svojim inatom. Sa ostalim dijelom Vašeg teksta se uglavnom slažem.

u pravu je Grga,
stižu i europski pokloni
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/svjetski-bankari-u-slavoniji-u-razvoju-regije-pomazu-im-rumunjska-i-poljska-iskustva-20170907


… dođite u Istru, ivestirajte svoj teško zarađeni novac u turizam odnosno sigurnu zaradu, kao mnogi Slavonci ovdje u Istri. I gledajte vlastitim očima kao vas kradu.

ne razumijem, tko te i kako krade u istri?

Ignore: KressoM, delux

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]

@ZMAJKI ovo što se tiče mog posta-a to jer bilo prije izvjesnog vremena i to je bilo tada u datom momentu.
a budući si izuteno nadaren u ulagačkoj strukturi ovdje za sve prisutne , pa bi te onda i za sve prisutne zamolio da nam daš odgovor na gornje pitanje .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize[/color]


zamolio da nam daš odgovor na gornje pitanje .
odvrti temu i pronac ces trazeni odgovor u mojem postu.jos cca 100 pt dole

1700-1750

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close