BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je netko od vas cuo za One coin? Ja sam usao s nesto malo u to iako nemam neka prevelika nadanja, ali ako bude i pola price nece biti lose. Da li je fake ili ne vrijeme ce pokazati.

imaš već masu tih kriptovaluta i njihovih izvedenica, a mjesta će biti za dvije-tri u bliskoj budućnosti. jedna je gotovo pa sigurno, btc. podaci govore da bi ethreum trebao isto brzo zaživjeti punim plućima. a ostali…. tko zna što nosi sutra.

Izgleda da je počelo……i prije nego san očekivao…
E sad samo gledanje i uživancija..

A BALVANA!!! :) :) :)

Jupi je…..
http://hr.seebiz.eu/roubini-kina-ce-profitirati-od-trumpovog-protekcionizma/ar-149074/

A BALVANA!!! :) :) :)

Medo
Ja sam inače vrlo blisko vezan s dotičnom strukom zato jer se bavim nečim sličnim.
Stoga mi ne moraš objašnjavati priču o 90% trgovine morem.
Ovdje se radi o tome da se supply glut još nije ni propisno očistio, a već stižu novi brodovi jer je novac jako jeftin. S druge strane, nitko ne želi propustiti ni prvu minutu ozbiljnog oporavka. Zato nisam optimističan oko svega toga i ne usuđujem stavljati lovu na oporavak brodarskog sektora u skorom roku.
To je sve.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Srislave duso moja draga a sta je to slicno sta ti radis i sta je blisko vezano uz brodski market da ti znas gdje ce i kada vozarine rasti..
Pa onda si falio profesiju kad si tako dalekovidan.
Ja da imam tu moc predvidjanja za branse u kojima ne radim ali kako ti kazes si blisko povezan… Uz takvu moc predvidjanja koju ti imas bi imao flotu od najmanje 50 bulkova i tankera..
Inace za tvoju info moja draga DSX gazi i dalje suprotno tvojim predvidjanjima na jako lijepom volumenu..
http://finance.yahoo.com/quote/DSX?p=DSX

I tako prodose jos jedan dan u proteklih nekoliko mjeseci a ti nikako da pogodis i ostvaris svoja predvidjanja u bransi sa kojom nemas veze….al si usko povezan..
Veliki pozdrav tebi i tvojim predvidjanjima.
Moja predvidjanja su obrnuto proporcionalna svakom tvom predvidjanju..
Zivija ti meni i naravno sretno ti u tvojoj bransi..

A BALVANA!!! :) :) :)

Danas je inauguracija našeg nam novog predsjednika, koliko sam uzbuđen i sretan zbog toga moram priznati da se ujedno malo i bojim da ga netko ne ubije …
Neće valjda …

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

jučer sam sa frendom programerom pričao o pravljenju mobilne aplikacije za dioničare ZSE-a. trenutno na tržištu ima nešto sitno aplikacija za nas, ali ništa to nije ozbiljno i profesionalno napravljeno koliko mi se čini.

mišljenje? prijedlozi? kritike?

naravno; sve je još uvijek u fazi rekla-kazala

Čini se da rastu samo špekulativne dionice…
Ono kaj doista vrijedi i kaj bi trebalo rasti gotovo uopće ne reagira na hrpetinu pozitive…čudna smo mi neka burza… 🙂


jučer sam sa frendom programerom pričao o pravljenju mobilne aplikacije za dioničare ZSE-a. trenutno na tržištu ima nešto sitno aplikacija za nas, ali ništa to nije ozbiljno i profesionalno napravljeno koliko mi se čini.

mišljenje? prijedlozi? kritike?

naravno; sve je još uvijek u fazi rekla-kazala


Kakvu ste aplikaciju zamislili? Samo za praćenje cijena ili? Možda bi bilo korisna aplikacija di bi korisnik mogao izabrati pojedinu dionicu i naštimati si iznose kada hoće da mu aplikacija javi kada ta dionica dođe do određene cijene. Ili još bolje, kada se na BIDU/ASKU pojave njemu željeni iznosi kao prvi…

Ostalo, možda da javlja svaku vijest kada izađe od pojedine dionice tipa: objava, izvješće i sl…

Lako bi mogli imati i sponzorstvo od nekih brokera ili fondova…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ja sam to zamislio kao aplikaciju koja bi pratila više-manje sve što se može o dionici koja se odabere: cijenu kretanja, ask, bid, ako bi to korisnik odabrao i svaki promet, vijesti na ZSE, čak i vijesti sa nekoliko najpraćenijih i najpoznatijih portala u vezi njegove dionice, možda čak i postove na forumu ako bi korisnik to želio.

ugl, javljalo bi svaki događaj o odabranoj dionici, promet na ZSE-u, vijest na portalu, izbacivanje izvještaja, jačanje BID-a ili nešto treće.

kad razvijemo ideju, svakako smo mislili kontaktirati brokere pa i sam ZSE

Pa da! Super!

Imajte samo na umu da nećete moći imati “live” bid-ask i cijene nego sa 15 min zakašnjenja….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close