BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

He he. Pa zahvali mu! Bar ti je potvrdio da je super da si otiso!

Zbog takvih kao ti (i turista) drzava jos kako-tako funkcionira! I jos ulazes na nase trziate kapitala!

Al zna taksist, nas ce Tito spasit! Samo ga moramo vratit na vlast!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pola sata nakon objave brutalnog rasta bdp-a na poslovnom još uvijek niti retka o tome. Kada budu prosvjedovali Urša Raukar i Milorad Pupovac pratit ćemo vijesti u real timeu.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Kolega zivimo u socijalistickoj hrvatskoj

Kod nas reakcija dodje za 20ak dana…ako i tada…
A da ne kazem da se neke vijesti u nasim medijima javljaju i sa 10 dana zakasnjenja

Tko je od hrvatskih tvrki dobio posao u Kazahstanu ?
Dva velika ugovora, jedan od 80 milijuna eura ?
Od toliko crnih vijesti, ovo prošlo nezapaženo.

Tresla se brda, rodio se miš !
A Burza na aparatima za potpomognuto življenje.


Tko je od hrvatskih tvrki dobio posao u Kazahstanu ?
Dva velika ugovora, jedan od 80 milijuna eura ?
Od toliko crnih vijesti, ovo prošlo nezapaženo.

Pise 80 milijardi 🙂 na jednom mjestu

Nije proslo nezapazeno…nego nema obavijesti koje su to tvrtke

Evo detalja…

Osam hrvatskih tvrtki potpisalo ugovore o suradnji ukupno vrijedne 260 milijuna eura ili 1,8 milijardi kuna

Uljanik, Viadukt i jos neki

pa što je ovo!?!?!!?? silom prilika sam gastrabajter zadnjih 3 mjeseca… valjda sam od rijetkih b..ala koje ipak zanima što se dešava doma i koji voli pogledati online HRT preko njihove aplikacije… (ok, nećemo sad o tome koliko mi je to pametno… 🙂 ) I onda jučer, hoću pogledati zadnji Dnevnik, oko 11 navečer… upalim HRTi prije Dnevnika, bilo je Otvoreno. I aplikacija meni da se ne može prikazivati program zbog zaštite autorskih prava…??? za Otvoreno?!??? isto to kasnije i za Dnevnik. sad ujutro išao testirati – ista stvar za Dobro jutro Hrvatska?!??!? pa otkada??? nadam se da je to saaamo slučajna greška. Jer inače – pa što je to??? Hrvatska postaje nova Sjeverna Koreja?!?!?

A random walk down Wall Street...

http://www.seebiz.eu/strogo-povjerljivo-tajni-racuni-hrvatske-elite-kod-rba-grupe/ar-137459/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frenkie
Strasno!, ajde bar na slijedecim izborima da se pokaze kako osovina HDZ-SDP gubi glasace….

Nema stranke koja nema svog predstavnika, a ko bi rekao da račanova udovica te vesnica imaju te pare. Ljevičari ništa ne zaostaju za kradezeom. I sva ta bagra kaže da je orešković neuspio eksperiment. Nažalost sve oko njega je neuspio eksperiment zadnjih 20 godina…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

New Report

Close