BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stigo Bozic, stigli dani sveti, da se bogat siromaha seti, da obide zdrav bolesnoga, da veseo tesi zalosnoga, da se sretnik s nesretnikom druzi, odbacenom da se ruka pruzi, zavadeni svi da se pomire i da ljubav Boziju svetom sire, da dostojno docekamo Hrista i njegovi budemo zaista! Srecan Bozic, Hristos Se Rodi! A sad idem videti sto mi je doneo Bozic Bata.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Utjeha svima, ima i gorih investitora od nas.
Jutros sam uspio pročitati izvješće koje se stiglo iz Croatia dobrovojnog mirovinskog fonda.
U pet godina štednje i redovitih mjesečnih uplata, fond menageri uspjeli su ostvariti ukupni prinos od nečuvenih 10% .
Pet godina. Od početka 2011. do kraja 2015.
Zgranut sam. Pa oni bi to trebali raditi profesionalno.
Ispada da smo svi ipak boljeg prosjeka od njih..
Ili sam ja natprosječno dobar ulagač, pa sam imao nerealna očekivanja 🙂
Imam štednju u još jednom mirovinskom fondu, ne želim ga imenovati, da ne ispadne reklamiranje, oni su u jedanaest godina ostvarili cca 30% prinosa na uložena sredstva.


Utjeha svima, ima i gorih investitora od nas.
fond menageri uspjeli su ostvariti ukupni prinos od nečuvenih 10% .
Pet godina.

Pa naravno kad ostatak podijele sebi

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Više ljudi više zna!
Moli se pomoć.
Gdje se u Hrvatskoj može kupiti zlatna poluga, polugica da budem precizan ? Aureus pouzdan ? Banke ?
Hvala, zlocesti

siguran, i uz to nudi još neke dodatne pogodnosti!

Hvala 🙂

Molim pojašnjenje:
Da li se treba podnositi godišnja porezna prijava zbog primitaka od dividendi (zbog neoporezivog dijela) jer je to navedeno kao dodatan oporeziv dohodak od nesamostalnog rada? No to vrijedi ukoliko isplatitelj primitaka nije obavijestio Poreznu. Ali kako to mi možemo znati?

ne moraš, jučer bio, sve je povezano. sve se provodi automatizmom, osim ako imaš uzdržavanog člana obitelji. u tom slučaju moraš papirnato podnositi.


ne moraš, jučer bio, sve je povezano. sve se provodi automatizmom, osim ako imaš uzdržavanog člana obitelji. u tom slučaju moraš papirnato podnositi.

a što je sa inozemnim primicima od dividende, posebno iz zemalja s kojima nemamo potpisan sporazum o dvostrukom neoporezivanju?
Btw, da li još postoji oslobođenje do iznosa od 12000 kn za dividende (nisam u toku 🙂 )


Btw, da li još postoji oslobođenje do iznosa od 12000 kn za dividende (nisam u toku 🙂 )

Baš i nisi u toku , 😂 više nema ne oporezivog dijela

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Hebote, koju kod temu otvorim vidim prognostika kako zaziva smak svijeta. Odmori čovječe…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

@miami
Namistila mu sve Udbašija. Kataleniću ljudino izdrži. Veliki borac za prava djece.

SEDAM KAZNENIH DJELA: Novi problemi za Josipa Katalenića

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close