BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Zakljucujem li ja nesto krivo ali po ovim zadnjim rezultatima objavljenim od strane dipa , zivi zid je presao prag u tri izborne jedinice kao i MB…I valjda bi i jedni i drugi trebali imat po tri zastupnika ?!…Nigdje nisam vidio na stranicama Dip-a brojeve zastupnika…

http://www.izbori.hr/140zas/rezult/1/html/mrezultati.html

Pozdrav

svi smo mi Crobex

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

5% nije dovoljno za 1 zastupnika zbog dHontove metode. treba imati barem 5.5%, ponekad i 6%, ovisno od slučaja do slučaja.

Jel još tko načujo kaj za merkelicu da je smjenjena?????

pepe7

Kakve su to informacije molim te lijepo??

Horvatinčiću ljudino!

http://www.slobodnadalmacija.hr/Novosti/Crnakronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/308491/Default.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Best buy – komentari i analize[/color]


Koji je BB na izborima? Ako me netko ne razuvjeri, ja ću glasati za MOST.Pa da damo priliku novima, ha?
Osobno ne poznajem nikoga sa tih lista, pa su svaki komentari dobrodošli.
lp

***kolega plavi, to ste trebali napisati pod topicom Općenito jer bi sad mogao doći onaj ZliVjeko i obrisat postove kao netematske…ili bude DobarVjeko pa ih tamo premjesti 😀 …ustvari kad sam već to napisao da se osvrnem i na te izbore… i ja sam mislio glasovati za Most sve dok nisam majstorski uočio da im se daje puno prostora u svim režimskim medijima, a kap koja mi je prelila bačvu je bila kad sam na jednom indexu ugledao članak di nas se moli, kumi, klečeći nas se moli da nek ne glasujemo za sdphdz nego za Most…tu sam ih prekrižio, opće sad nebitno što je možda taj Petrov pošten, stranka mu je tejkoverana od crvenih, plavih i klaunova… koliko on opće ima utjecaja na jednog Prgometa, Lovrinčevića ili onog Mamića 2 zvanog Petrina, da o Jeliću i likovima koji mjenjaju službeni letak Mosta i pišu osobne promocije gore da ne spominjem?…dakle, prekrižim sve koje reklamiraju režimski mediji i kaj mi ostane: Markićka, Živi zid i Pametno… Markićka otpada, ne vjerujem joj… Pametno? WTF is Allice? Nikad čuo. Možda je to moja greška, ali trebali su se malo ranije trgnuti i predstaviti se, ja fakat neznam ništa o njima, a inače površno gledajući izgledaju mi ok… možda na idućim izborima dobe glas… i tko mi je ostao? Ostala je stranka koju mediji ignoriraju, totalna medijska blokada režimskih medija, što je prvi znak da nemaju kontrolu nad njima… zatim to je stranka u koju nisu prebjegli Prgometi, Petrine i ostale kvazimoralne vertikale…a zašto? zato jer bi ih svaki tjedan kod neke deložacije interventna nosila u maricu i zgužvali bi si odjelo u bajbokani i morali bi nešto raditi… doduše ova stranka ima i minuse, recimo antipatična osoba bez ikakvih ljudskih emocija zvana Pernar takvih nam je dosta, bio nam je takav Premijer dosad, pa neke afere sa onim vozačem ili Slađom itd… no, za sve nas ne da je dobro nego je nasušna potreba da barem 10-15 tipova poput Sinčića uđe u Sabor da barem jednom s guštom gledamo prijenose saborskih sjednica, da s guštom gledam kako s saborske govornice lopovima govori da su lopovi, a veleizdajnicima da su veleizdajnici…to nismo imali još od pokojnog starog Pankretića

[/quote]

***ovo sam napisao prije izbora, kao da sam znao da slijedi “$##%

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Čestit Božić svima!

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Blagoslovljen Božić, neka ga proslavite u miru sa vašim obiteljima.

Sretan Božić svima!

Orešković 2015. je kao predsjednik Tuđman 1991. Dakle jedini izlaz iz nevolje, prvo borba za goli život i spas naroda a danas prijelaz iz socijalizma u kapitalizam napokon!

Sretan Božić i da bude mir

Sretna vam nova godina

New Report

Close