BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Most ljudi. On s kim god koalira taj s kim je koalirao morati će bit za reforme.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

poasku….. a i ti svakom vjerujes….

pepe7

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Tomo a kome bi ti vjerovao? SDP-u ili još gore HDZ-u? Kome? Najlakše je biti rezigniran.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Čemu riskirati sa MOST-om kad imamo provjerene hdzsdp majstore.
Bolje poznati vrag od nepoznatog. 🙂
A ima ih jako puno u državi koji ne riskiraju nego jednostavno žele da sve ostane kao i posljednjih 20-25g,takvi imaju puno za izgubiti.

"Only dead fish swim with the stream"

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

A tko bi po vama , bigfoot, bio idealan ?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

kad vec nema trgovine mogli bi neke prognoze tko dobiva izbore i kolko mandata…

da odgovorim gore poasku i bigfotu….. jesam za promjene al sam dovoljno i realan da znam da zbore dobiva ili hdz ili sdp… a ove male strancice kad opstanu malo duze na trzist onda budu bar meni mjerodavne i kad prestanu bit sateliti vecih i samo zbunjivali ljude….. a to sto ovaj psiho prica ni sam nevjeruje… jer radi gluposti i zaposljava familiju za visoke place a ostali volontiraju…. e pa takav mi netreba ni pod razno…. a ovo oko reformi je super i skim god koaliral reci ce mu na sve super samo da koalira…a poslje toga beee….

pepe7

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

a ako nebude beee …. i razjebe koaliciju tj buducu vladu koju god zbog svojih stavova i bude principjelan…e onda je druga prica …. na ponovnim izborima ce onda bit pobjednik on bez ikakvih koaliranja

pepe7

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

evo ovo bi ja na njegovom mjestu napravio…. koaliral prvo…drzal se svojih uvjeta koje prica… ak ne razj.. vladajucu koaliciju da nema vecine….ponovni izbori…. i apsolutni pobjednik sam sigurno….. i onda radio ono kaj sam prical i na vlasti sam 5 mandata… jer ljudima je oun k…. te ovo te ono

pepe7

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Tema za izbore?
Kad je tako samo da velim da je puno stvari nakaradno. Ono sto me smeta je ogriman broj stranaka. Obidem svoju ulicu i s potpisima evo stranke… Treba donijeti zakon da je za osnivanje stranke potrebno barem 50000 potpisa, a vi onda podijelite broj biraca (koji je nepoznat) s tim i vidjet cete da ih i tada ima previse!

Tomo ne mislim da je ovaj put MOST još jedan ćorak u nizu… ovi su drugačiji od običnih ljevičara koji povremeno zasjaju na političkoj sceni tipa Laburisti itd.. uglavnom ja tvrdim da nam je onako kako i zaslužujemo i da su stranke samo preslika mentalnog stanja društva koje je u našem slučaju komatozno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

A tko bi po vama , bigfoot, bio idealan ?

Idealan nitko,tako nešto ne postoji.Ali znam da nam nema ni budućnosti sa hdzsdp.To je kao da se izmjenjuju kuga i kolera a mi biramo koja je manje zlo.
MOST-u bi dao šansu iako nemam iluzije da će ići glatko,ne zato jer ne vjerujem u Petrova kao poštenog nego jednostavno nemaju dovoljno kvalitetnog kadra,ali nemaju ni hdzsdp ako ćemo pravo.
Zanimljive su mi i optužbe o zapošljavanju familije,pročitaje šta Petrov kaže o tome a i da jest istina ako je to sve što su mu uspjeli pronaći mogu se samo nasmijati.U državi korupcije,kumstva,lopovluka gdje je opljačkano milijarde eura glupo mi je i raspravljati o tome.
Što misli uhljebnička banda hdzsdp o njemu najbolje se vidi iz one pepeljare koju je dobiu glavu,razbijenog stakla na njegovom automobilu i svakodnevnih medijskih napada.

"Only dead fish swim with the stream"

dali netko zna čemu svrha držati dionice drugih firmi koje nisu u domeni osnovnog posla
dali je to dobro ili loše
npr:http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=17286

New Report

Close