BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



otrovnog patriotizma koji sluzi etatistima da nam nametnu ovakav ekonomski fasizam

Na što ste mislili kad ste napisali ovakvu nerazumljivu glupost , crvendaću moj ?

Na igranje karte "Hrvatstva" i povezivanje neefikasnih drzavnih poduzeca sa "Nasim" sto sada dovodi do toga da vi placate tu siroku lepezu nepostojecih radnih mjesta i birokratskog korporatizma jednim od najvecih poreza u europi.

Cijeli koncept domoljublja se sveo na pasivno glasanje za subvencije, potpore, drzavna radna mjesta, i monstruoznu drzavnu upravu. To je otrovno Hrvatstvo.

A ako i dalje mislite, iz mog teksta, da sam crvendac, predpostavljam da spadate u uhljebnicku stranu i sami, tako da ste vi mozda medu tima koji se demonski cerekaju.
[/quote]

Pa to vam Hrvati , domoljubi i vjernici ne rade , to rade ovi koji su neki dan naglo postali “domoljubi” , pošteni moj crvendaću!

nooo bumo poskocili malo… mogli bi…. vrijeme je😉

pepe7

KARAMARKO je počeo u stilu Jadranke Kosor…

Zašto raste stopa nataliteta kod Roma..prilikom svake objave
poticaja u isplati novaca za novorođenčad , počinje naglo
razmnožavanje….HRVATSKE MAJKE , Jadranke Kosor najbolje su prihvaćene
kod Roma..svaki poklič u tom smjeru, znači još veće redove i isplatama
basnoslovnog novca Romima i ostalim socijalnim korisnicima koji
većim brojem djece žele doći do financijskog prihoda..

Ovo je najopasniji poklič horde..Redovi Roma , a nakon toga
višednevno pijančevanje , dok ne presuše i zadnje kune..
a onda …… opet ! neuredna, gladna i zapostavljena djeca ..na teret društvu ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Neki dan opet pričali s Romima o izborima…ONI ĆE DEFINITIVNO glasati
za HDZ zbog obećanih novaca…sve je već dogovoreno….
Napraviti će djece koliko treba …..recimo , ako žele obično centralno grijanje
za cca 36.000 kuna, napraviti će ih toliko / četvero / u mandatu HDZ…
ostalo će čekati produljenje mandata..

VRHOVNI SUD odbio našu žalbu za predmet koji je vrijedan naslovnica
vodećih medijskih portala…. 6 svjedoka mije bilo dovoljno, da uvjeri
sutkinju, u činjenice. Samo iskaz jednog policajca, koji jako voli ići na nogomet u Brazil, bio je presudan da izgubimo s kamatama i troškovima
oko 400.000 kuna….Moja obitelj je ko BANKOMAT. Kad tko poželi novac,
poreće tužbu protiv nas, i dobiva sve sporove….nije problem.

Šaljem predmet na Međunarodni sud. ne odustajem nikada….ne mogu to prihvatiti…nikako…kako su nam namjestili…

HZZO se spustio s plaćanjima..jedina dobra vijest ovih dana….
Zato su se i zadužili….toliko da se zna. Žele rokove sa 300 dana
neplaćanja svesti na zakonskih 60….! Zahvalni smo na tome. Stvarno smo već zaboravili kako je to kad redovno dobivaš novce.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

p.s. i ja dobila jednu osobnu parnicu ! Hvala što ste me nagovorili
da prijavim onu korupciju, o kojoj sam pisala….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zna li netko što se desilo sa Antunom koji je bio aktivni sudionik rasprava na blogu Eclectica? Znam da i on vodi neki blog pa ako netko ima link bio bih zahvlan. Lik je legenda 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Koliko me sjećanje služi, Antun se nije s autorom bloga mogao složiti oko kredita u švicarcima i zbog toga je rekao da taj blog više neće posjećivati.
Nemam informaciju da i Antun vodi svoj blog, pa ako netko ima link, slobodno 🙂

Baš mi nedostaje, čovjek je legenda, piše vrlo jednostavno i pitko.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sad kužim zakaj po njegovim podacima rastemo

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=846566

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

MOLIM POMOĆ!

Imam jednu situaciju sa poreznom upravom i trebao bih vašu pomoć, ovako: radi se o tome da sam student i stoga sam uzdržavani član svojoj majci kao i moja braća, od 2007.posjedujem a od 2014. i trgujem jednim malim portfeljem dionica, NEKE SAM DOBIO NA DAR (ugovorom o darovanju) DOK SAM NEKE KUPIO VLASTITIM SREDSTVIMA, problem se javio nedavno kada je moja majka dobila porezno rješenje u kojem je navedeno da sam ostvario primitak od otuđenja financijske imovine u povećem iznosu te prestajem biti uzdržavani član te ona mora platiti poveći iznos poreza državi. Nije mi jasno od kuda taj iznos – kako su ga izračunali? jel zabranjeno posjedovati dionice ako sam uzdržavani član? gdje je taj zakon? koja su pravila igre? gdje mogu pročitati nešto o tom primitku od otuđenja fin. imovine? i taj iznos koji su mi dali ne odgovara ni kapitalnoj dobiti niti vrijednosti portfelja na kraju 2014. niti vrijednosti darovanih dionica, jednsotavno nerazumijem od kuda taj iznos i zašto se knjiži kao moj primitak??? Svaka pomoć je dobrodošla, unaprijed se zahvaljujem!

Nejasan je upit. Skeniraj rješenje i prekrij osjetljive informacije pa prenesi ovamo ili prenesi bitne dijelove.

Ukratko, ako nisi imao oporezive primitke više od 11.000 kuna, možeš biti uzdržavani član. Jedini zakon koji tebe može kačiti je onaj o porezu na dohodak. S obzirom da je u njemu (u vrijeme za koje se rješenje odnosi) bila odredba o izuzeću oporezivanja prihoda od otuđenja kapitalne imovine, oduđenje iste ti se ne može računati kao prihod.
Po novome je ta odredba ukinuta, ali stupa na snagu tek 1.1.2016. godine.

Daj više informacija jer ima desetak mogućih scenarija koji mogu utjecati na porezni status.

Neki su ovdje spominjali da im je svaka prodaja dionica bila vođena kao prihod (nešto kada su tražili potvrde za dječji doplatak ili tako nešto)! Tako da provjeri slaže li ti se taj iznos sa tvojim transakcijama. Dakle, svaki put kad prodaš dionice, oni ti gledaju taj iznos kao prihod. Tako da od svojih 1.000 kuna imovine možeš imati 10.000 kuna prihoda. Glupo zvuči i jest glupo, ali čini mi se da su tako nešto spominjali. Ja za sada nemam iskustva s tim.

Primjer:
-Dobio sam 1.000 kuna, kupio X dionicu,
-za mjeseca dana prodao sam X dionicu za 1.100 kuna
-to sam uložio u dionicu Y
-za mjesec dana prodao sam to za 1.200 kuna.

-dakle za 2 mjeseca ja sam zaradio 200 kuna, ali oni mi gledaju prihod od 2.300 kuna…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close