BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ jubito

Svaka cast na odgovoru.


Hehehehe, napisah da je bolji sdp od hdz i odmah se hdz-ovci, navodno jedini domoljubi i profesionalni volitelji rvacke, uzjogunili i uhvatili na ješku, a ja sam, naravno i očekivano, etiketiran kao komunjara i jugonostalgičar. Klasika.

A što ću vam ja, ne mogu vam pomoći dragi kradezeovci. Ipak ste vi jedini koji imate ekskluzivno pravo na domoljublje i ljubav prema vlastitoj domovini.
Hebi ga, ako usput malo nešto ćopite od voljene domovine i usput ne platite kakav porez, sve je to od velike ljubavi. [emo_zloban] [emo_smijeh]

Ali dragi KressoM, upravo je tvoj hdz prepun "gledatelja žikine dinastije", slušača narodne glazbe, bivših komunista, udbaša i kosovaca, kvazivjernika i novokatolika, prepun ekipe koja rvacku voli dok od nje ima koristi, a i u koaliciji ste bili sa mrziteljima rvacke.
Kako li se zvao onaj što ste s njim bili u koaliciji, jel Stanimirović?
A koju ono glazbu najviše slušaju vaši glasači, iz koje države ta glazba dolazi?
Ubojice i varalice, to su Glembajevi.

Ne možeš me pomutiti sa svojim etiketiranjem i frazerstvom. Ja sam se za ovu državu borio. Nisam očekivao da će ispasti ovakva, očekivao sam puno bolje i ljepše i zato se neću miriti sa slijepim raznišljanjem ovakvih tipova kao što si ti ili ovi iz suprotnog (crvenog) tabora.

Baš si pravi magarac. [emo_cool]


HDZ-ovac? Nikad za HDZ nisam glasao. Sada sve ono tvoje što si napisao da je klasika jest postala klasika, ali u tvome slučaju. Točno si onakav kakav sam i mislio. Prosvijećen. Imam takvih oko sebe koliko oćeš, nažalost… Etiketirao sam te kao pljuvača po crkvi i Hrvatskoj jer si to i pokazao u svojem postu… Tako da tvoj post ispada smješan, što se diče diskreditiranja ili ismijavanja mene…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

PRVI DAN ŠKOLE ZAPOČEO HIMNOM U RAZREDU….

To je bilo u moje doba, prije podosta godina, da smo stajali ko vojska
i u razredu odslušali himnu..
Da li je to u svim školama , ili samo kod nas…koji nemamo HDZ u vodstvu ?
/ oni jako vole Hrvatsku/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

….kakav tmuran, mučan, težak, deprimirajući, benadežan…užasan…
poslovni dan …..!…….do 15.tog u mjesecu, ludilo zvanja vjerovnika,
postalo je noćna mora svakog poduzetnika……..nemam više snage…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zanimljivo…

http://www.zurnalisti.com/afera-zlato-za-odvazne/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

AccuWeather…….progniziraju vrijeme najpreciznije / u sate , prema
zadanoj lokaciji/ ….svaka čast.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da ima više ljudi koji vole Hrvatsku, a manje onih koji mrze Rvacku, bilo bi svima puno bolje.

Da je vise ljudi koji ce napokon prestat pricat o toj ljubavi za Hrvatstvo na racun bosih i gladnih, sto Miro kaze,i pocnu manje gledat tko je peder ili srbin ili hdz-ovac a vise gledat sustavnu pljacku ove birokracijske hobotnice koju mucki podnose jer je “Nase” mozda bi se dalo razumu da dise.

Ovako ja se nadam da moji dragi Rvati budu jos gladniji, pa nek ih nahrani srce Rvacko junacko i hostija.

[i]But [b]the state[/b] lies in all the tongues of good and evil; and whatever it says it lies; and whatever it has it has stolen.[/i]

Kad sam vec Miru spomenio, najveceg Hrvata, evo i citata:

“Pa da se vec jednom prestane govorit o toj bezobraznoj “ljubavi” za Hrvatstvo,
tom staromodnom rekvizitu iz sezdesetih godina proslog stoljeca, toj odvratnoj frazi, koje je sebi skocila u gubicu te se demonski cereka, isplazivsi jezik svemu sto u ovoj zemlji stradava na liniji naprednog uvjerenja vec godinama.”

[i]But [b]the state[/b] lies in all the tongues of good and evil; and whatever it says it lies; and whatever it has it has stolen.[/i]


Da ima više ljudi koji vole Hrvatsku, a manje onih koji mrze Rvacku, bilo bi svima puno bolje.

Da je vise ljudi koji ce napokon prestat pricat o toj ljubavi za Hrvatstvo na racun bosih i gladnih, sto Miro kaze,i pocnu manje gledat tko je peder ili srbin ili hdz-ovac a vise gledat sustavnu pljacku ove birokracijske hobotnice koju mucki podnose jer je "Nase" mozda bi se dalo razumu da dise.

Ovako ja se nadam da moji dragi Rvati budu jos gladniji, pa nek ih nahrani srce Rvacko junacko i hostija.

[/quote]

Dobro ste se sjezili komentirat post od 30.08 , a crvendaću moj , treba sa vremena na vrijeme malo pljunut po Rvatstvu i Crkvi !



Da ima više ljudi koji vole Hrvatsku, a manje onih koji mrze Rvacku, bilo bi svima puno bolje.

Da je vise ljudi koji ce napokon prestat pricat o toj ljubavi za Hrvatstvo na racun bosih i gladnih, sto Miro kaze,i pocnu manje gledat tko je peder ili srbin ili hdz-ovac a vise gledat sustavnu pljacku ove birokracijske hobotnice koju mucki podnose jer je "Nase" mozda bi se dalo razumu da dise.

Ovako ja se nadam da moji dragi Rvati budu jos gladniji, pa nek ih nahrani srce Rvacko junacko i hostija.

[/quote]

Dobro ste se sjezili komentirat post od 30.08 , a crvendaću moj , treba sa vremena na vrijeme malo pljunut po Rvatstvu i Crkvi !
[/quote]

Treba kolega, svako jutro prije pranja zubi.

Znaci ako sam protiv otrovnog patriotizma koji sluzi etatistima da nam nametnu ovakav ekonomski fasizam i protiv crkve koja je samar svakom intelektu u 21. stoljecu mora da sam komunista ? 🙂

Sjetit cu se i vas ujutro.

Svako dobro.

[i]But [b]the state[/b] lies in all the tongues of good and evil; and whatever it says it lies; and whatever it has it has stolen.[/i]

otrovnog patriotizma koji sluzi etatistima da nam nametnu ovakav ekonomski fasizam

Na što ste mislili kad ste napisali ovakvu nerazumljivu glupost , crvendaću moj ?


otrovnog patriotizma koji sluzi etatistima da nam nametnu ovakav ekonomski fasizam

Na što ste mislili kad ste napisali ovakvu nerazumljivu glupost , crvendaću moj ?

Na igranje karte “Hrvatstva” i povezivanje neefikasnih drzavnih poduzeca sa “Nasim” sto sada dovodi do toga da vi placate tu siroku lepezu nepostojecih radnih mjesta i birokratskog korporatizma jednim od najvecih poreza u europi.

Cijeli koncept domoljublja se sveo na pasivno glasanje za subvencije, potpore, drzavna radna mjesta, i monstruoznu drzavnu upravu. To je otrovno Hrvatstvo.

A ako i dalje mislite, iz mog teksta, da sam crvendac, predpostavljam da spadate u uhljebnicku stranu i sami, tako da ste vi mozda medu tima koji se demonski cerekaju.

[i]But [b]the state[/b] lies in all the tongues of good and evil; and whatever it says it lies; and whatever it has it has stolen.[/i]

New Report

Close