BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrvatska je (pre)ovisna o turizmu


manje-više poznato

PAD PRIHODA S OSNOVA RABATA ….

Ljekarne ne mogu raditi s 6,7% marže na lijekovima i medicinskim
proizvodima.

Naime, toliku razliku na cijeni, dobivaju trenutno od veleprodaja,
za lijekove i medicinske proizvode i trgovačku robu.

Takva razlika na cijeni + usluga za rad s lijekovima- ne pokriva niti
naosnovnije troškove… !
Rezultat = rastu dugovi prema dobavljačima lijekova…….!
Na dugove preko dana plaćanja HZZO- obračuvaju se ljekarnama
KAMATE od 6.5 % …naviše , za robu …..

Zar nema šanse da netko uzme kalkulator u ruke i izračuna nesrazmjer
STANDARDA / koji su zakonom propisani / i CIJENU ZARADE na našem tržištu lijekova u prosječnim trgovačkim omjerima LJEKARNI
U REP.HRVATSKOJ ? .

Kad će se taj problem posložiti,/ veća usluga i mogućnost nabave lijekova iz EUROPSKE UNIJE – gdje su niže cijene/ da više ne ovisimo o veleprodajama,
koje nas drža u šah-mat poziciji , i polagano kupuju za bagatelu..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

http://www.tportal.hr/biznis/politika-i-ekonomija/394507/Predsjednicnin-savjetnik-hladnim-tusem-na-rast-BDP-a.html

nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]


http://www.tportal.hr/biznis/politika-i-ekonomija/394507/Predsjednicnin-savjetnik-hladnim-tusem-na-rast-BDP-a.html

nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod


A očito jako blesav, kad se pokvarenst proziva realno sagledavanje stvari. Bolje živit u iluziji, ko pijani bogataši… Ajme…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]


nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod

Pa eto, sam si napisao kakav smo narod – pokvaren.
Zamisli kakav bi to šou program bio da je Karamarko premijer.
Trubili bi mjesec dana i smišljali hvalospjeve mudrosti velikog vođe i predsjednice mu.
Tompson bi odmah besplatno (!) organizirao slavljeničke koncerte na Šalati i diljem rvacke, a sve bi crkve imale koncelebrirane svete mise za zahvalnost Bogu što imamo HDZ koji nam je omogućio rast BDP-a!

PS
Nisam SDP-ovac i nemam neke pretjerane simpatije za njih, ali su ipak bolji od HDZ-ovih primitivaca, lopova i gnjida.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]



nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod

Pa eto, sam si napisao kakav smo narod – pokvaren.
Zamisli kakav bi to šou program bio da je Karamarko premijer.
Trubili bi mjesec dana i smišljali hvalospjeve mudrosti velikog vođe i predsjednice mu.
Tompson bi odmah besplatno (!) organizirao slavljeničke koncerte na Šalati i diljem rvacke, a sve bi crkve imale koncelebrirane svete mise za zahvalnost Bogu što imamo HDZ koji nam je omogućio rast BDP-a!

PS
Nisam SDP-ovac i nemam neke pretjerane simpatije za njih, ali su ipak bolji od HDZ-ovih primitivaca, lopova i gnjida.

[/quote]
Glavno da misliš da si ti faca, je.eš sve ostalo.

Da ima više ljudi koji vole Hrvatsku, a manje onih koji mrze Rvacku, bilo bi svima puno bolje. No, zato i imamo vlast kakvu zaslužujemo, crvenu, pokvarenu i ljigavu, kao i svi ovi “gledatelji žikine dinastije” koji misle da su prosvjećeni ako pljuvaju po rvatckoj i crkvi. I naravno, po HDZ-u, jer ipak je on najveće zlo kad je stvorio Hrvatsku, a uništio milu vam i dragu…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

@KressoM

Ne valja ti biti sektaš i slijediti psihopatske plaćenike kao što je famozni bloger, bolje ćeš proći ako razmišljaš svojom glavom i sam donosiš zaključke.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]


http://www.tportal.hr/biznis/politika-i-ekonomija/394507/Predsjednicnin-savjetnik-hladnim-tusem-na-rast-BDP-a.html
nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod

izvrstan nik ste izabrali kolega [emo_palacg]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]



@KressoM

Ne valja ti biti sektaš i slijediti psihopatske plaćenike kao što je famozni bloger, bolje ćeš proći ako razmišljaš svojom glavom i sam donosiš zaključke.


To govoriš iz zavisti ili ti je lakše ako druge popljucaš, misliš da ćeš ti izgledati bolji i da će ti život biti smisleniji te da ćeš imati opravdanje za svoje neuspjehe?

Usput, ne znam ko ti je famozni bloger jer ne vidim poveznicu s nikakvim blogerom u mojem pisanju prije, samo s jednim izvrsnim kolumnistom koji je stvorio pojam “gledatelji žikine dinastije”. Možda ti imaš nekakve veze sa “psihopatijom”, kada ti takve stvari padaju iznebuha na pamet. E sad, zbog čega je to tako… To valjda ti sam znaš…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]



nevjerovatno koliko pokvarenosti pa kakav smo to mi narod

Pa eto, sam si napisao kakav smo narod – pokvaren.
Zamisli kakav bi to šou program bio da je Karamarko premijer.
Trubili bi mjesec dana i smišljali hvalospjeve mudrosti velikog vođe i predsjednice mu.
Tompson bi odmah besplatno (!) organizirao slavljeničke koncerte na Šalati i diljem rvacke, a sve bi crkve imale koncelebrirane svete mise za zahvalnost Bogu što imamo HDZ koji nam je omogućio rast BDP-a!

PS
Nisam SDP-ovac i nemam neke pretjerane simpatije za njih, ali su ipak bolji od HDZ-ovih primitivaca, lopova i gnjida.

[/quote]

A kakav smo narod bili kad je vlada prem. Kosor imala dva kvartala rast , pa su joj “pošteni skojevci” organizirali prosvjede “podrške” (kao spontano organizirano preko facebook-a) a sve u režiji ovih crvenih , nesposobnih prodavača magle !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]


A kakav smo narod bili kad je vlada prem. Kosor imala dva kvartala rast , pa su joj “pošteni skojevci” organizirali prosvjede “podrške” (kao spontano organizirano preko facebook-a) a sve u režiji ovih crvenih , nesposobnih prodavača magle !

To je valjda spadala pod “koncelebrirane svete mise”… [emo_vrtimise]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hehehehe, napisah da je bolji sdp od hdz i odmah se hdz-ovci, navodno jedini domoljubi i profesionalni volitelji rvacke, uzjogunili i uhvatili na ješku, a ja sam, naravno i očekivano, etiketiran kao komunjara i jugonostalgičar. Klasika.

A što ću vam ja, ne mogu vam pomoći dragi kradezeovci. Ipak ste vi jedini koji imate ekskluzivno pravo na domoljublje i ljubav prema vlastitoj domovini.
Hebi ga, ako usput malo nešto ćopite od voljene domovine i usput ne platite kakav porez, sve je to od velike ljubavi. [emo_zloban] [emo_smijeh]

Ali dragi KressoM, upravo je tvoj hdz prepun “gledatelja žikine dinastije”, slušača narodne glazbe, bivših komunista, udbaša i kosovaca, kvazivjernika i novokatolika, prepun ekipe koja rvacku voli dok od nje ima koristi, a i u koaliciji ste bili sa mrziteljima rvacke.
Kako li se zvao onaj što ste s njim bili u koaliciji, jel Stanimirović?
A koju ono glazbu najviše slušaju vaši glasači, iz koje države ta glazba dolazi?
Ubojice i varalice, to su Glembajevi.

Ne možeš me pomutiti sa svojim etiketiranjem i frazerstvom. Ja sam se za ovu državu borio. Nisam očekivao da će ispasti ovakva, očekivao sam puno bolje i ljepše i zato se neću miriti sa slijepim raznišljanjem ovakvih tipova kao što si ti ili ovi iz suprotnog (crvenog) tabora.

Baš si pravi magarac. [emo_cool]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close