BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOMUNALNE NAKNADE koje plaćamo općinama i gradovima nas
uništavaju, mjere se u tisućama kuna obaveza..

Troškovi koji su omah iza njih su grijanje , u desetinama tisuća kuna
po sezoni, zatim struja. i ostalo…

Turistički porez, porez na šume, vodne naknade, članarine,
TONERI ZA PRINTERE za HZZO, potrošni materijal, baždarenje vaga, servisiranje vatrogasnih aparata, ispitivanje alata i strojeva,
održavanje komjutera, bankarske naknade, kamate i zatezne kamate,
naknade platnog prometa, internet,gorivo za automobile….
porezi i doprinosi…..itd.itd..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Heroj,a ne zlocinac.

JOSIP KATALENIĆ OSTAJE IZA REŠETAKA: Pjevaču produljen boravak u istražnom zatvoru

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jel ima tko cijeli članak iz Večernjeg gdje piše da smo izgubili Piranski zaljev?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

H V A L A za smanjenje troškova iz grupa KOMUNALNIH OBAVEZA za
pravne osobe !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

PRED – ŠKOLA ZA MINISTRE U REP.Hrvatskoj

Na isti način, kako je Zakonom o školstvu i Pravilnicima regulirana prilagodba ,
tj.socijalizacija male djece , uglavnom šestogodišnjaka na početk
OSNOVNE ŠKOLE, mislim da je potrebno , isto učiniti i za početak
prihvaćanja SVIH VISOKIH POLITIČKIH FUNKCIJA , uglavnom ministarstava, sa
ministrima koji prihvaćaju dužnost.

Vlada bi morala osigurati manja sredstva , i zakonom učiniti obaveznim
PRILAGODBU ZA POLITIČKI JAVNI POSAO određenih skupina političkih radnika,
putem npr. 30 dana polaženja VISOKE ŠKOLE DIPLOMACIJE unutar nekog
od VELEUČILIŠTA, nije bitno državnih ili privatnih, odmnah nakon dolaska
prvi dan na posao.

U tijeku 30 dana polaženja od po nekoliko sati dnevno, u recimo večernjim
satima, ministar koji dođe na svoju funkciju upoznao bi se sa svojim
pravima, obavezama, kodeksom ponašanja, kulturom rada s medijima,
osnovnim hijerarhijskim strukturama,rasponom svojih ovlasti i praktičnom
primjenom svojih prava u realnom životu…

Time bi se izbjegle političke štete i neznanje ministara, poput ovog
sa ministrom kulture…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Janjad se polako skuplja……http://www.jutarnji.hr/nemanja-cirakovic-na-ulozenih-250-dolara-zaradio-vise-od-1000-dolara-trgujuci-na-svjetskoj-burzi-od-svoje-kuce/1393334/

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Janjad se polako skuplja……http://www.jutarnji.hr/nemanja-cirakovic-na-ulozenih-250-dolara-zaradio-vise-od-1000-dolara-trgujuci-na-svjetskoj-burzi-od-svoje-kuce/1393334/


Obzirom da navode da imaju dozvolu britanskog regulatora ovo bi trebali prijaviti baš tom regulatoru (FCA) jer su ovakvi članci u britaniji strogo kažnjivi i da bi ih mogli objaviti moraju vam odobriti svaku mrketinšku kampanju. A ovo ne bi ni pas s maslom pojeo.

……..jedva skucali novac za plaće….. uf..uf…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@alias i trial……….
Članovi ekipe kojoj pripadam….slušajte vas dvoje, prvu dionicu IGH sam kupio pred sedam godina, i na njoj sam sve vidio što se vidjeti moglo. .. i skok mrtve mačke i pad mrtve ptice, i na cca 1000 kn rekoh – zbogom pameti, odoh ja u Sarajevo! Izgubio hrpu love. Nije sve u lovi, nešto je i u novcu
Ova dionica ima daaaaleku budućnost. Ima mnogo boljih dionica u koje čovjek može uložiti svoj novac. Ako imate želju za dokupom ili prodajom, i to na dnevnoj bazi, samo mene pitajte….. kad god osjetim neodoljivu želju za dokupom vama je dan za prodaju !
I posljednji put kada sam kupio dionicu, iz razloga Spomenik ljudskoj gluposti platio sam je rekordnih 138 kn, a tome nema dva- tri tjedna. Ovo je dionica za trejdere sa puno novaca na stolu, Klasičan mali ulagač neka ovo zaobiđe u širokom luku.Evo, riskiram progon iz zajednice, neka mi je, tako mi i treba.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Prijatelju zlocesti zašto bi meni smetao? Ali gledaj foru. Više ni sam ne znam od kad govorim da ovu dionicu treba prodati jer nema kruha od nje. Vjerovatno od onda kada si je ti prvi puta kupio. S trialom i papagajom sam poceo na ovoj temi raspravu kad je igh bio oko 1000kn. Kažem dečki prodajte i kupite nešto normalno kao npr KORF (sadašnji rivp) koji je tada bio oko 80 ili 90kn. Poznato je šta se desi i meni oni i dalje da sam zavisan i da nemam pojma. Hoces pomoc, a ispadneš budal_a. Bavim se dionicama oko 10 godina i učim o njima po 17 sati dnevno. Ne samo u HR nego i po cijelom svijetu. Čim se probudim oko 5h pogledam kako Kina, Japan, procitam bloomberg, cnbc i ostalo. Ne da se hvalim, samo kažem. I onda ljudi kao fehrudin, diokidina, trial, papagaj i slični govore da nemam pojma, a oni znaju. I sad ovdje ispadam nesimpatičan i da se kurci.m, a njima je maks procitati 3 teksta s poslovanog i provjeriti tko se promjenio u prvih 10. Ne da mi se dalje jer samo gubim živce dok ovo pišem

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

I evo kako ti izgleda kad radis analizu 2000 dionica samo iz europe. to je iz sustava bloomberg. i kad moras naci od te 2000 njih nekoliko koje valjaju, ali svaku moras proci i vidjeti cime se bavi i da li ju je vrijedno dalje analizirati. isto tako je i za ameriku. znaci svakih 6 mj prođem oko 4000 dionica. znam ih dosta pa ne moram prolaziti sve ponovo i opet ja nemam pojma, a covjek kojemu je bitna promjena u top 10 zna. ajde dobro

Mogu ja bit konj…nije problem

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close