BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]

… techman se upinje iz petnih žila dokazati kompetentnost – koja nikog ovdje ne zanima! Naravno da je u sukobu interesa ako je radio za zainsteresirane firme u pokušaju kupnje … I nadalje, budući nema dionica ovdje, čemu se uopće upliće u panel-diskusiju i to s takvim tonovima!? Pa jasno da radi za nečiji interes, ako već nije u pitanju osobna zloća 🙂 … Ovi su forumi više nepresušni izvor za medicinsku struku obzirom na količinu nebuloza izrečenih, a o sociološkom aspektu da ne pričamo – pola mil hr dioničara i kocka koja se zove ZSE … Shodno tome realne, fiktivne i ine vrijednosti dionica pa i ove su samo odraz onog što radi ta zbrkana gomila nezaposlenih zgubidana … Jasno je da je vrijednost dionce veća, ali biće samo na osnovu nekog novog (ako ga bude) vala vijesti koji bi pobudio nadu u toj gomili da bi se u par dana moglo zaraditi 20-tako posto … I ponovo pitam techmana – gdje je bio prošlo ljeto kad je mogao ukazati da je cijena nerealno visoka!? Pojavljuje se kad je loše i kad cijena baulja po dnu pri čemu mu smetaju oni koji očekuju pozitivnu korekciju!? … A zna li možda tko je to u pomenuto vrijeme kupovao na 155 višekratno s velikim nalozima od po 500 kom? Samo bedaci? … Ja osobno više ne očekujem da ću ikada isplivati odavle s nulom, ali zato me interesiraju moguće prodaje cijelog portfelja pa ponovni ulaz s istom količinom na nižim razinama … samo tu vidim šansu. Ali kada i kako odrediti tajming? Ajde mudraci da čujem sugestiju … Što slijedi u narednih mjesec dana osim onog “sell in may and go away”? Hoće li biti novog kruga? Hoće li se koji brod sudariti, ili potonuti? Hoće li predsjedništvo uprave odstupiti? Možda techman zasjedne tamo? Ili Debeljak ponudi 140kn? Ajde – svrbi me prodaja 2200 kom na ovih 60 pa vraćanje ne 40 u kolovozu … Hm, što mislite? …. TO SU PITANJA, A NE OVA TRLI-BRLI EGO PREPUCAVANJ KOJIMA SE BAVITE … Pozz suvislom dijelu zajednice (i ovoj curi što se guitnicom zove :-))

Ti vjerojatno govoriš o CIVILNOJ ZAŠTITI, koja je postojala , a postoji na neku način i sada….
Šta će nam obuka vojnika i na 3 mjeseca ? Ako misliš da ih naučiš radnim navikama, i discipiini,,ZAPOSLIMO IH na 3 mjeseca u općinama – što i radimo…
Nek se nuče dizati ujutro, raditi, stvarati za druge….

Kad u ovoj visokoj tehnologiji vojske i ratovanja- dođe do nejdabože rata,
neće biti ni vremena ni prilike, da dječaci nauče sastaviti i rastaviti poške..
Bolje da u škole uvedemo PRVU POMOĆ i nešto oko osnova ponašanja u takvim situacijama, a ne stvarati troškove za djecu od 18 godina da ih naučimo, da znaju primijeniti gaće i jesti suhu hranu cijeli dan…

Ovo s Predsjednicom ne bih komentirala……puno sam o njoj pisala.
Mora se potruditi i raditi, to je orvo….i strogo se distancirati od
HDZ ..u pravom , moralnom smislu…..

I , isto tako, svaka čast na nicku…gubitnica, tko god da je iza tog naziva,
barem je iskren.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

MIAMI OPSJEDNUTA PREDSJEDNICOM

Kad već toliko pišete o njoj…pa je i takva naslov poruke…[emo_smijeh]
Nije isto CIVILNA ZAŠTITA i VOJNI ROK…ali ne da mi se sad prepucavat oko tih tema na forumu…
Predsjednicu smo dobili…vidjet ćemo što će napraviti ili neće…može samo više od Josipovića…i to iz jednog jedinog i vrlo jednostavnog razloga…jer dotični nije napravio ništa….

Osim BOSTONA i Čakovec ima klupice za punjenje mobitela u gradu….http://www.emedjimurje.hr/opcenito/foto-hit-u-cakovcu-pametna-klupica-za-odmor-i-punjenje-baterija

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Za marcipana …

Predsjednica je posjetila Jasenovac.Otišla je sama, sve joj je dopi-dilo.
Ponijela je buket bijelih ruža, malo veći bidermajer, koji me podsjeća na
vjenčanja…
U miru i tišini razmišljala je o svemu…….
….
pa dobro, meni je draže ovo što sada radi. Zbilja je drukčija, nekako.
Bavi se obiteljima, druži se s ljudima nekako mirnije i plemenitije,
mislim, da je na boljem putu, ovom mirnom, tolerantnom i nepristranom politikom……….. meni je to o.k.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Za miami…

Pa već to što je predsjednica mi je draža…ionako su žene previše zapostavljene u društvu…biznisu…politici…pa eto joj prilika da se dokaže…i kao žena i kao predsjednica…
kod nje me posebno veseli upravo ta tolerancija i pomirljiva politika koju ste spomenuli…više mi pun kufer partizana i ustaša…i brojanja krvnih zrnaca…

evo i punjači za elektromobile……/ samo još fali 930.000 kuna
za Tesla mobil…..http://www.mnovine.hr/vijesti/medjimurje/drustvo/medimursko-veleuciliste-dobilo-punjac-za-elektricne-automobile

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIZO (RIZ-odašiljači d.d.)[/color]

“Jednog dana kad Hrvatska postane ‘Florida Europe’ kukat ćemo zašto sve ‘imaju stranci’. A mi ćemo imati hrvatski dug.

A moje najveće greške su bile redom kad sam prerano prodavao dionice koje sam otkrio kao kvalitetna dugoročna ulaganja, primjerice ATLN (kupovao po 25, prodao valjda negdje oko 50), skraćivanje pozicije KORF (a najgore ono kad sa prodavao KORF da kupim Petrokemiju :)), ako se dobro sjećam, većina pozicije SLRS … uostalom greška koju sam napravio i s raznim drugim dionicama koje sam otkrio (RIZ, SAPN ..), ali dobro, ‘ne bi se bilo fer požaliti”’. Evo i bloger je priznao kako je pogrijesio jer je prodao dio prerano,puno vas ce pogrijesiti ili je vec pogrijesilo…kako god ako nekoga zanima top 10.Cvjetko standardno malo prodaje,pa malo stane,pa opet malo proda ali uz sve to cijena jako raste.Ocito je potraznja veca,br 9 i 10 povecavaju poziciju.[emo_ooooo][emo_palacg]

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-poslovni-rezultati-donijeli-tjedni-rast-indeksa/ar-110802/

dali ima osnova za daljni rast crobexa

KATALENIĆ….

Talent , okovan malograđanskom sredinom…

Poznajemo obitelj…oni su divni ljudi, stvarno.Vrlo suvremeni, vrijedni,
pošteni, svoju djecu razumiju , podržavaju i obožavaju.
Jasmina, voditeljica županijske panorame,predobra osoba..koja ima samo
svoj jedostavan cilj, obitelj i posao, kao i većina mladih žena..
Josip, talentiran mladić,ponesen slavom,malo razmaženo derište / dobro je to napisao jedan čitatelj koji , vidim isto sve vidi , jer poznaje obitelj../
Toliko razmijevanja za djecu, ja nemam. Mislim da bi kod mene pedagogija
bila srednjovjekovna..da mi to rade..
Josipa su dočekali na nož, sve zvijezdice naše estrade,svaki njegov pokret
iskorišten je za njegovo blaćenje i šikaniranje..
Uvjeravam Vas, da je sve u redu..da su vijesti pretjerane, ne znam kako je
bedaček snimao taj spot , ali…nije dobro završilo….
Vjerujem da će sve biti u redu….Josip je izuzetan talent….šteta za ovaj skandal…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami mislis da to nekog zanima na forumu? Josip nam eventualno dodje kao razbibriga. Sto ce biti za 2 dana kad se jave roditelji zlostavljane djece?

@miami
Mozes li mi dogvoorit da mi malome pjeva na rodjendanu. Volio bi slusati takav jedan izuzetan talent uzivo. Sva djeca bi mu se veselila, a i on njima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close