BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a možda od ovoga

http://www.seebiz.eu/crobextransport-od-pocetka-godine-pao-9/ar-107369/

GLORIJA..
DRugi put ove godine nekome se digla ona stvar, i opet je na naslovnice natiražnijih tjednih novina, kvizove i sl…stavio Narcisu.
Pa, kaj stvarno taj netko iz EPH.a ne može kontrolirati svoje nagone, i dati prednost profesionalnom radu i isticanju ličnosti koje u Rep.Hrvatskoj to zaslužuju… Zašto nije npr, Sandra Švaljek na naslovnici koja s ebori s stalnim pritiscima , ili Vesna Pusić, kandidatkinja za tajnicu UN.a…
Kao vjerni čitatelj tokom dvadeset godina, svečano izjavljujem da više neću kupiti ni jednu Gloriju, ako na njoj bude Narcisa -opet. i opet…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Raspodjela poticaja radi geografskog pokrivanja i zapošljavanja…

Slijedeće godine Farmaceustko-biokemijski fakultet trebao bi ukinuti
pripravnički staž za magistre farmacije. Tim dugočekanim činom, magistri farmacije više ne bi trošili Proračunska sredstva , koja su primali,
temeljem Natječaja koje je raspisivao HZZO koji im je plaćao pripravnički staž, jer ih nitko bez pripravničkog staža nije htio zaposliti u Zagrebu npr..
Temeljem zahtjeva poslodavacaširom Hrvatske,, sav novac ( plaća pripravnika magistra farmacije ) je refundirana , a ona je procječno iznosila 70 % ..odnosno oko 7.000,00 kuna–
neto za pripravnika- magistra / barem ovdje kod nas/..a u Zagrebu oko 5.000.

Problem je danas slijedećI. Ima nezaposlenih magistara-n azavodu za zapošljavanje- ali, ne žele ići iz Zagreba.

Molimo državu,da im na plaću doda 2.000 kuna,/ ili slično u visini stanarine/. ako prihvate radna mjesta
izvan Zagreba tj. u provincijama.
Isti prijedlog je i za doktore, koji ne mrdaju iz Zagreba. Hvala.

Tim dodatkom država bi preuzela obavezu koja danas, pada na teret poslodavaca u ZDRAVSTVU, koji previše plaćaju mlade kadrove, kako
bi ih namamili iz Zagreba u provincije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

@ joka

ne radi se o tome.

već se radi sve da tko želi da ulaže svoj novac na ZSE umjesto štednje, da se ih rastjera.

ispada da političkom odlukom neki mogu dobiti 50 prilika, a drugi ne mogu riješiti ni sadnju paradajza i salate.

A u svakom trenutku Vas očekuje delisting.

I zašto bi onda netko želio ulagati na ZSE.

Ispada da mi je ušteđevina ipak sigurnija u banci jer ovdje nema sretnog kraja.

I ne kužim ovo ismijavanje ljudi koji su ipak uložili u KSST.

Pa nisu kupovali po preko 1.000 kuna, kao ti Frankie, već oko 100 kuna.

To te čini 10 x puta glupljim ulagačem od njih.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

@hasenfefer
O cemu ti??? Ja kupovao preko 1000 hahaha. Ajde malo prati vrati se na otprilike stranicu 490 pa citaj drago dijete. Citaj i uči.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Ali jesi frankie napisao prije negdje mjesec, dva dana da je KSST best buy

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

@alias
Ja sam rekao da svaki pravi ulagac mora imat ovakve dionice u svom portfelju da ih podsjeti u sto ne ulagat.Sad ako si ti shvatio da je to best buy,kupuj kume i ne zali.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

@ Frankie

Ne moram se vraćati.
Nisam senilan i imam fotografsko pamćenje.

Kad je Golub izlazio, ti si počeo ulaziti.

Ti si uvijek kontra.

Još si se hvalio, da ti je to znak za ulazak.

Golub je počeo izlaziti na 500-700 kn, a potpuno je izašao na 300 kn.

Znači ipak si kupovao pet-šest puta skuplje nego što recimo Lopina kupuje.

Da ne idemo u dalje u prošlost, kada sam ja bio vlasnik ove dionice.

Netko tko je mislio da ovo vrijedi 10 X više ne bi trebao davati savjete o ulaganjima, a kamoli ismijavati ljude koji su kupovali po puno nižoj cijeni.

Uostalom vidjeti ćemo kako će se završiti.

Možda prvih deset ispadnu i genijalci.

Ja nisam neki optimist, ali vidjeti ćemo.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Decko golub je izasao na 300,a ja sam svaki svoj ulaz i izlaz napisao. To ti se zovu valići jer nije ovdje bilo nekih velikih valova. Cak i ovaj zadnji. Ali ako zelis raskos svoga intelekta dokazivat na meni slobodno izvoli.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Znači da si ulagao u ovu dionicu.

A to kaj ti smatraš da su valići ulaganje, to je tvoj problem.

Znam za ovakve koji uvijek kupe na dnu, i prodaju na vrhu.

I hvale se s tim.

Ja govorim o činjenicama. Za to ne moraš biti previše inteligentan.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Pa ne trebas znat nego samo citat,a za to ti je dovoljna osnovna skola. Prvi ulaz na 460 i izlaz na 477. Vrati se pa citaj drago dijete kad si toliko zaokupljen likom i djelom. A ja ovo en zovem ulaganjem nego zahebancijom.Igrao se sa 50 komada.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


Ma mislio sam da ce sa 193 potegnit malo gore pa sam uzeo nesto na 193 i na 177.Sreca iskipao sam se cim sam cuo da ide stecaj. Izgubiojednu losiju marendu. Ali bolje i to nego izgubit jednu dobru spavacu sobu na mojih 50 komada.

Investitor za sva vremena.

A ti valići idu samo prema gore, ili kad jugo zapuše prema dolje?

Da dovoljno je malo pročitati.

Frankie ti nisi ulagač.

Ti si mali zeko koji ako dobi mrkvu svi to čuju, ako ne…onda zbriše brzinom svjetlosti.

Ulagači su za mene oni koji su bar godinu dana u nekoj dionici.

Ostali su trejderi koji nakon +-5% zbrišu iz dionice.

Zekani.

New Report

Close