BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

P.S.
ako je to tako kako veliš da nema veze sa KSST zašto onda dopuštaš postove koji nemaju veze sa temom best buy..??????

A BALVANA!!! :) :) :)


P.S.
ako je to tako kako veliš da nema veze sa KSST zašto onda dopuštaš postove koji nemaju veze sa temom best buy..??????

Ta je tema otvorena za osobne procjene “best buy” dionica (što je vrlo špekulativno), ali s vremenom se pretvorila u nešto drugo i stoga uzimam “slobodniji pristup” moderiranju te teme. KSST, INGR ili IGH ili bilo koja ticker tema su ipak teme na kojima u većini slučajeva raspravljaju dioničari ili bivši ili potencijalni dioničari i zato inzistiram da se na tim i svim ostalim ticker temama korisnici ponajprije drže teme

Suricata suricatta

Ma sve 5 vjeko…neka nam je forum samo bolji..no hard feeling[emo_palacg]

A BALVANA!!! :) :) :)

@ BearG
A jesi se nadovezao Ivanesedme. I ja sam ispočetka jer piše nevjerojatne bedastoće u jalovom pokušaju da se pokaže vještom igračicom na burzi, dok nisam shvatio da je njoj ta pisanija terapija za nešto. Jer za zaraditi očito nije sposobna. Barem ne na onim dionicama koje drži bitnima. Smiješno. Ako joj to pomaže u rješavanju nekih problema u glavi i životu, neka piše. Najblistavija je u odgovorima kad ju se u nekom postu potkajla.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]


Pa ima smisla predat poreznu prijavu i za povrat 50 kn – ideš na čevape. Zakaj to ostavit državi. Ak nisi siguran u obračun, pitaj nekog da ti pomogne…

50 kuna nećete toj voljenoj državi ostaviti…50 kuna…nevjerojatno koliko imamo domoljuba ovdje….50 kuna. ali zaboravio si uračunati preporučenu pošiljku od 12,20 kuna ili ako nosiš direktno trošak nafte ili benzina….zbilja se isplati…svaka čast. kladim se da se smatraš velikim domoljubom.

...povijest se ponavlja...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

@kakve veze ima domoljublje sa povratom PREPLAĆENOG poreza? A što je sa porezom kojega je kolega platio? I što ti znaš kakve donacije ili koja dobra djela je kolega napravio. Što se praviš pametan?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]


@kakve veze ima domoljublje sa povratom PREPLAĆENOG poreza? A što je sa porezom kojega je kolega platio? I što ti znaš kakve donacije ili koja dobra djela je kolega napravio. Što se praviš pametan?

govorim o 50 kuna. ja imam pravo na povrat zbog neke sitne dividende iz inozemstva…oko 420 kuna…naravno da ih neću uzimati. ostavljam državi koju volim. neka potroše na što žele.

...povijest se ponavlja...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

@ delboy

Super za tebe. I ja volim svoju.domovinu, a čak i imam pravo na povrat poreza većeg od 50 kuna, ali ga neću uzimati i to ne doživljavam kao nikakav domoljubni potez. To je glupost. Kakva država koju voliš? Ne bi da sve funkcionira pa će te.kune biti dobro iskorištene. Ilo ti voliš Lalovca? Čak to smatram i anti domoljubnim potezom jer oni troše na preloš način i time se potiče svo uhljebljivanje i sve ostalo loše u ovoj državi. Jer financiramo državu (i to još extra) koja ide u krivom smjeru. Više vrijedi tih 50 kuna uzeti od države i dati ih nekome u potrebi ili ih iskoristi za učiniti neko dobro djelo nego ne učiniti ništa i ostaviti ministru da on to iskoristi. Zašto onda ako to smatas.domoljubnim potezom ne doniras štogod novaca državnom proračunu. Ono, ekstra, a ne samo da im ostaviš nešto što ti se ne da uzimati natrag, a služi ti da se osjecas velikim domoljubom?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Radije ću tih 50 kn proslijediti onima koji nemaju, npr ocu i sinu iz Komareva. Ja svoj porez uredno plaćam i kroz dohodak i kroz PDV.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]


@ delboy

Super za tebe. I ja volim svoju.domovinu, a čak i imam pravo na povrat poreza većeg od 50 kuna, ali ga neću uzimati i to ne doživljavam kao nikakav domoljubni potez. To je glupost. Kakva država koju voliš? Ne bi da sve funkcionira pa će te.kune biti dobro iskorištene. Ilo ti voliš Lalovca? Čak to smatram i anti domoljubnim potezom jer oni troše na preloš način i time se potiče svo uhljebljivanje i sve ostalo loše u ovoj državi. Jer financiramo državu (i to još extra) koja ide u krivom smjeru. Više vrijedi tih 50 kuna uzeti od države i dati ih nekome u potrebi ili ih iskoristi za učiniti neko dobro djelo nego ne učiniti ništa i ostaviti ministru da on to iskoristi. Zašto onda ako to smatas.domoljubnim potezom ne doniras štogod novaca državnom proračunu. Ono, ekstra, a ne samo da im ostaviš nešto što ti se ne da uzimati natrag, a služi ti da se osjecas velikim domoljubom?

zato što meni novinari ne kreiraju mišljenje. ja ne mislim da postoje uhljebi, ja ne mislim da itko radi loš posao sa figom u džepu i mislim da, čak i da je istina sve što ti pričaš, opet će lova u nečije ruke, a taj će taj novac potrošiti. onom ocu i sinu već sam poslao malo značajniji iznos od 50 kuna za razliku od nekih koji mene prozivaju. voljeti svoju domovinu znači samo jedno – plaćati porez. sve ostalo čista je demagogija koju ja ne pušim. žali bože hodanja u poštu i slanja prijave za povrat poreza radi jebenih 50 kuna, ali ima nas svakakvih. neka je, to je moja država – neka joj moj novac bez obzira tko je na vlasti jer pravi domoljub to ne pita.
to što si ti bolestan, to je nešto drugo. za mene je samo hrvatska ,a ne njihova ili naša hrvatska. jedna hrvatska. i zato ću im ostaviti svoje novce. ti to ne bi nikada, zato jer tebi nijedna vlast nije dovoljno dobra, osim naravno da ti sjedneš u fotelju.

...povijest se ponavlja...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

Imaš pravo…bolje za tebe da raspolazes s čim manje novaca….
Živio!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: RIVP (Riviera Adria d.d.)[/color]

@delboy
E jesi pravi domoljub , svaka ti čast , a tek ovi na vlasti , koji su to domoljubi, ma fantazija!

New Report

Close