BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

kad dođe informacija bit će tih 7000kom na kupnji ali ne po 27kn.[emo_smijesak]
jadroplov je za mene završena priča. a završena je zbog razloga koji ti “još” nisi uočio, a kad uočiš već će ti biti kasno.
vidim pričaš o Debeljaku kao da se s njim poznaješ. ja dobro poznajem dotičnog u odnosu na tebe.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

bolje bi ti bilo da se znaš s Košćecom…naime, Debeljak vam tu ne može baš puno pomoći…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

@marcipan
zato i jesam izasao iz jadroplova kad sam iz pouzdanih izvora doznao da je doticni u igri za jadroplov.

Ljudi imam viška vremena i volje trazim nekog kome treba suradnik/asistent po pitanju dionica. Javite se.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

http://www.poslovni.hr/hrvatska/kako-se-manipulira-financijskim-izvjestajima-283481

ne reklamiram taj semestar nego samo da se vidi što sve može biti sa izvješćima

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

informiraj se,svakako,ali ne zanemari ni vanjske faktore,tj.mogući sukob nato-rusija.ako popratiš par dana samo naslove na:
https://www.yahoo.com/
,a on prenosi vijesti sa svjetski renomiranih portala,vidjeti ćeš da ti ne dajem besmislenu sugestiju.
da imam lovu na raspolaganju,sada bi uložio u nuklearno sklonište,ima nešto više o tome na
http://znanost.geek.hr/clanak/kako-prezivjeti-nuklearnu-eksploziju/

ovo je vrijeme drugih prioriteta.nažalost,ali tako stoje stvari.
ako se pak odlučiš na ulog u dionice luke rijeka,želim ti konstantan rast u budućnosti,a time bi se i ja usrećio.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

Ako dođe do nuklearnog rata,onda mi je svejedno da li je LKRI na 1 kunu ili 1 000 000 kuna,tako da se time ne opterečujem previše,ako je ovaj post bio upućen meni.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]


Ako dođe do nuklearnog rata,onda mi je svejedno da li je LKRI na 1 kunu ili 1 000 000 kuna,tako da se time ne opterečujem previše,ako je ovaj post bio upućen meni.

Ne,ne,migri sam odgovorio,on je pisao o prikupljanju informacija,a ja sam samo dao sugestiju da ukalkulira i postojeći sukob koji može eskalirati.Ukoliko smatra da je potrebno.Možda sam to trebao porukom,ali…nije mi palo na pamet,sto stvari radim u isto vrijeme…

Taman sam našla neki psihički mir, kad mi brag neda mirovati..i evo me opet ovdje s glupostima…

Ono što mi je stoposto aktualno je priča o 70 % sniženja u KONZUMU
bivšem MERCATORU-H ili naslov

KAKO JE TODORIĆ PODCIJENIO I UVRIJEDIO MERCATOR !

Prolate tjedni……a situacija u bivšim Mercatorovim centrima sve gora i bijednija…. Ljudi više – NE DOLAZE ………
Trgovački brendovi: INTERSPORT, MANA….I ostali…..zbrajaju gubitke,
plaču nad dnevnim utršcima…..

Dolazak Konzuma -…sve je UNIŠTENO…
Najprije je zvučno započeta prodaja robe u supermarketima. Zatim, se
Todorić dogovorio sa METSSom- / Međimurskim lancem trgovina / za kruh i ostalo….
Onda je u supermarkete dovezao ” TOBOŽNJE SMEĆE ” koje nije uspio prodati
prije upadanja u supermarkete.
To ” smeće” zapravo su bile robne marke Mercatora i slovesnkih partnera..
Kupovali smo ih u košarama na sniženju za par kuna…….fenomenalne stvari..
To ” smeće ” u Međimurje dopremljeno je sa svih strana…Koprivnice , Varaždina …..ma , odasvig gdje nisu ništa prodali…
Zatim , je – kad se polako riješio slovenskih marki, počeo ubacivati svoj
uvoz iz istoka i svoje prepakirane proizvode po visokim cijenama….
Nakon toga , zatvprio je dnevnu pekarnicu Mercator – i počeo dovoziri
stari kruh i tvrdo pecivo od jutra …koje je poslijepodne ko kamen ….
Onda je počeo povremeno dovoziti sveže meso iz Mađarske…na akcije..

Svo to vrijeme….kupci su se zgražali nad visokim cijenama, sumnjivo
vrtili prepakirane stvari s istoka….i polako, napuštali centar …

Danas, par tjedana kasnije…..jedan po jedan zakupac- odlaze iz trgovačkog centra…..

sUTRA 70 ” AKCIJA na robu koja nije prehrambena ????
Što to znači….? Pa, on stvarno misli da su Međimurci budale, i da će njima
uvaljivati svoj škart s istoka…?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Još jedna tema od mene, da si olakšam dušu…

HZZO izvršio plaćanja za lijekove i probližio se nekada
ugovorenim rokovima od 180 dana…

A sada , kad je stigao novac, možemo sjesti i plakati…Zatvaranje otvorenih stavaka potvrdilo je pretpostavku da je HZZO platio sve ispostavljene račune
do 30.04.2014. No, zatvaranje stavaka prema veledrogerijama, pokazalo je, da je protekom vremena izgubljena vrijednost kapitala…i da ljekarne, unatoč i usprkos plaćanjima HZZO- NE DOSTIŽU , dane plaćanja prema veledrogerijama.
Dio kapitala, uslijed dugog čekanja, utrošen je unaprijed za financiranje,
hladnog pogona, uglavnom plaća zaposlenika i troškova banaka….
tako da za dobavljače , ipak nije bilo dovoljno novaca za sve……

To znači- da HZZO u svojoj politici mora paziti- da plaćanja budu
brža / unutar 60 dana / kako bi se popravila cjelokupna likvidnost
sustava.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pozdrav svima! imao bi par pitanja za nekoga s dobrim poznavanjem međunarodnih financijskih tržišta i online platformi za trgovinu dionica. ako se netko prepoznao u ovom kratkom opisu, pls, neka mi se javi porukom. hvala!

A random walk down Wall Street...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)[/color]

11.11 Hidra je radnicima poslan dopis da se jave u Kadrovsku službu od 18-21.11, tamo će nekima dati otkaz kao tehnološki višak, neke poslati u mirovinu a treče tražit da popisu neka odricanja od plaća i tužbi te bi kroz tjedan dana bila isplata plača i navodni početak rad
MOLIM NEMOJTE I OVAJ POST PONOVO OBRISATI, NEMA RAZLOGA, KOMUNICIRAMO I INFORMIRAMO
Lp

New Report

Close