BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

randopph, kako onda objašnjavaš činjenicu da J.P. Morgan, odgovara
na ovakva pitanja lijepoj djevojci…?
Nije je on don-quihot,niti ima previše vremena…

Informiranje i praćenje medija itekako je korisno….itekako…
Pa, maka se radi samo u pogrešci režisera ili odgovorna osobe koja je
odobrila angažman ….

Meni, to govori druge stvari:
– HRT ima problema s angažmanom osoblja na estradi…?
– U emisiju može svatko- tko hoće– ako je blizu vatre ?
– nema jasnih kriterija i ciljane grupe gledatelja….?……
…………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pustimo malo televiziju, pitanje glasi

KADA ĆE DRŽAVA UBACITI MALO NOVACA U OPTICAJ ?

/ plaćanje računa , ili bilo što drugo, jer ova nelikvidnost i nestašica
para je komatzna… stižu opomene…..prijetnje…itd,itd, ajmo,
s novcima na tržište….. ! /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

2800 ljudi radi u DRŽAVNOJ UPRAVI GRADA ZAGREBA !!!!

2800 ljudi dobiva plaću iz najvećeg gradskog Proračuna u Rep.Hrvaskoj ! Pa, toliko ljudi ne radi u NEW YORKU ….
Da li možete zamisliti VOJSKU OD 2800 ljudi koja prima urnebesnu plaću,
svaki dan troši iz plaću i sve ostale pogodnosti iz Proračuna..

Zagrebčani…pa, Vi sebi ne znate smeća rasortirati , ne znate
ulice,/ gdje ste naplatili komunalni doprinos-/ asfaltirati…
Imate fasade centra Graga takve, da bi se horor mogao snimati
svaki dan…. čovječe, pa kako se to moglo dogoditi- da
se takva armija financira iz blagajne Grada………. ????

Ne čudim se da se SDP- odrekao Bandića. I Vidošević je
izašao nasmijan….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ima na Bandićevom fejsu gomila postova podrške. Kad čitaš, ne možeš vjerovati.
Zato i jesmo tu gdje jesmo jer takvi ljudi imaju biračko pravo.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

XceeD
Upao je tamo gdje mu je mjesto. Sad još samo treba pustiti vodu da ga više ne gledamo i ne slušamo. Tako završe svi oni koji se boje samo Dragoga boga i svoje Matere, a zakoni ih ne zanimaju.

Bog je dao 10 zapovijedi, mter uz pomoć Boga ti podarila život i odgoj, u što Ti vjeruješ,pa osuđuješ nekog bez pravovaljanih dokaza.
Ako je bio kriv gdje su dosad bili pravosudni organi.
Iz Tvog komentara se vidi jedna velika mržnja, a to nije dobro.

@ loti
Prezir je prava riječ, a nečim je vjerojatno izazvan.
Sve će se malo-pomalo saznati, pa ćeš se s vremenom početi čuditi kako je to sve bilo moguće. I to kraj tvojih zdravih očiju kojima nisi to sve vidio.
Ovo je samo vrh sante leda. Načuo sam curenje informacija čega je sve Bandić suvlasnik u hrvata. Recimo TV Jabuke. A ima toga još puno što ćemo tek saznati. Napokon je opet počelo biti zanimljvo gledati Dnevnik i tako mjesecima.
Njegov san je završio, stvarnost je počela. Nek mu je sa srećom. Za početak malo Remetinca. Toliko da se navikne na ono što ga čeka u godinama koje su pred njime.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Sve će se malo-pomalo saznati, pa ćeš se s vremenom početi čuditi kako je to sve bilo moguće. I to kraj tvojih zdravih očiju kojima nisi to sve vidio.
Ovo je samo vrh sante leda. Načuo sam curenje informacija čega je sve Bandić suvlasnik u hrvata. Recimo TV Jabuke. A ima toga još puno što ćemo tek saznati. Napokon je opet počelo biti zanimljvo gledati Dnevnik i tako mjesecima.
Njegov san je završio, stvarnost je počela. Nek mu je sa srećom. Za početak malo Remetinca. Toliko da se navikne na ono što ga čeka u godinama koje su pred njime.

preokret!!! zamjena zemljišta išla je uz odobrenje DORH-a!!!
http://www.vecernji.hr/hrvatska/zamjenu-kojom-je-park-spasen-odobrio-dorh-970295

jedva te čekam sresti

vani burze divljaju(opet) a mi u banana (opet)[emo_bijesan]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

dragi kolega banana, pišete kaj god, činjenica je da ingra ima urede i kontakte ali u cijelome svijetu a pogotovo na blistoku, money talks a ingra no talk because no money pa sve veče tendere odnesu drugi.

što se tehnike tiće, tu ste isto u velikoj zabludi, tehnika je naćelno sklopila ugovor o suradnji sa ingrom ali to vama autsajderima samo izgleda tako, tehnika je u stvari preuzela ingrine ugovore u alžiru jer bi ingra inaće i to ispušila because ingra no money i ne može naći podizvođaće da odrade posao a vas zavaravaju pisanjem bajki da su zbog ovog-aonoga odradili samo 19% u 3 god (haha :D)

tako dragi kolega, vidim da ste opet zagrizli ko šaran do riti a lijepo ste se dislocirali u dlkv i shvatili da ove isisane stečajuše nema ništa osim uništavanja novaca malih dioničara(vaše rijeći)

guzbaj[emo_smijesak]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

dragi kolega banana, pišete kaj god, činjenica je da ingra ima urede i kontakte ali u cijelome svijetu a pogotovo na blistoku, money talks a ingra no talk because no money pa sve veče tendere odnesu drugi.

što se tehnike tiće, tu ste isto u velikoj zabludi, tehnika je naćelno sklopila ugovor o suradnji sa ingrom ali to vama autsajderima samo izgleda tako, tehnika je u stvari preuzela ingrine ugovore u alžiru jer bi ingra inaće i to ispušila because ingra no money i ne može naći podizvođaće da odrade posao a vas zavaravaju pisanjem bajki da su zbog ovog-aonoga odradili samo 19% u 3 god (haha :D)

tako dragi kolega, vidim da ste opet zagrizli ko šaran do riti a lijepo ste se dislocirali u dlkv i shvatili da ove isisane stečajuše nema ništa osim uništavanja novaca malih dioničara(vaše rijeći)

guzbaj[emo_smijesak]

Ajde Jeff svi smo to prošli, blati, kupi, hvali, prodaj.

Malo prolistaj ovo dolje pa vidi da je u pitanju transformator TE AL SHEMAL snage 4*350 MW ili 4 Plomina 1 i 2 zajedno.

http://www.ingra.hr/index.php?page=references

A kad si već tu baci oko i na druge projekte. KAd bi usporedili Magmu i Ingru usporedili bi Split i Zagreb po financijama.

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]


bilo je neki dan do 27 kolko ono tisuća komada na kupnji…
a danas?

za tvoju informaciju cca 7000kom.
daj reci mi kako stoji jadroplov danas? a kako je bilo prije koji mjesec? e da je bio znat pa izaći(kao ja). pa ovih dana ponovno ući (ja sigurno neću).

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

ako želiš pričat o jadroplovu, dođi tamo…pa ćemo pričat…nemoj skretat s teme…
pa gdi je nestalo tih 7000 s kupnje? netko očito ima informacije…kad tih 7000 više na kupnji nema…možda kumice s placa….tko bi to znao…

New Report

Close