BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekorektan istup ministra Mornara……

Upravo nakon Dnevnika Nove, ne mogu a da ne napišem par riječi o vrlo nekorektnom istupu ministra Mornara , na temu novih udžbenika…

Kao roditelj učenice III razreda osnovne škole, a i ponešto svojom strukom
vezana uz školstvo…..nisam stigla napisati jučer članak na poslovnom
i četitati bivšem ministru Jovanoviću na IZVRSNIM I USPJELIM UDŽBENICIMA….

Kako moje dijete živi u jednoj Općini a vozim je u školu u Grad , ne bih željela beplatnim knjigama biti predmetom prepucavanja oko toga, kako
će se Općina gdje živim i Grad gdje dijete polazi školu, razračunati oko knjiga, da ne budemo nikome na teret, sami smo kupili knjige.

Nakon kritika prošle godine, zbilja moram reći istinu.
Udžbenici su prekrasni. Velike ilustracije, manje teksta s većim fontom, slova, lijepo , jednostavnije, tanji udžbenici, veće stranice puno
divnih ilustracija ……..zbilja – LIJEPO !

Gosp. Jovanoviću, napravili ste ODLIČAN POSAO !

Zašto ne volim glumca ministra Mornara… Njegov istup je potpuno nekorektan,
PREMA BIVŠEM KOLEGI, jer uopće se nije niti potrudio uzeti u ruke udžbenike, i usporedio ih,
pljuje po svom prethodniku na posprdan , ciničan način, nedostojan akademika,..

Zašto niste pitali roditelje koji bar malo imaju pojma o vrednovanju sadržaja
udžbenika, nek odgovore – što oni misle o knjigama…pa ćete čuti !?
nego izvlačite neprekidno temu o mrzovoljstvu zbog plaćanja tih par knjižica koje koštaju 630,00 kuna !

Polovica roditelja to zapuše na cigaretama ili ostave u kafićima….
Bitno da nekog stalno gaze…od SDP-a ….pa, šta je to priprema za novu stranku?

NE, gosp Mornar….neme nećete prevariti…Što ste Vi ko ministar pametnog
smislili za vrijeme svog mandata ? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo je rezultat uvođenja reda. U nedjelju popodne na hitnom prijemu KBC FIrule u Splitu radi 1( jedan) lijecnik. U cekaonici ceka 20 tak pripadnika stoke sitnog zuba. AKo je stanje u nasem zdravstvu idealno kao sto govore razno razni Ostojici,Opacici i slicni siguran sam da oni nemaju tretman poput sitnozube stoke. Predlazem za jos vecu ustedu iducu nedjelju hitni prijem bez doktora. Neka ga zamijeni VKV cistacica hitnog prijema sa 25 godina staza.Sigurno bi taj posao obavljala bolje od doktora. Kako su novine pisale u nekim bolnicama su cistacice vec pocele vrsit i kirurske zahvate pa zasto im ne dat sansu na hitnom prijemu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

…. da ne budemo nikome na teret, sami smo kupili knjige…

Ima bit miami da ste jedini Vi kupili knjige ovu godinu u Hrvatskoj jer ostatku Hrvatske je čika Jova poklonio knjige.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Što se Vupika tiče, sve što želim je da mi s dionicom bude – kao Todoriću[/url]

Ma, divno je biti amater. Neki od najpametnijih ljudi svijeta, većina njih, rekoše da ih je Draghi iznenadio rezavši kamate. Divno je biti amater, jer smiješ reći da ne da te nije iznenadio, nego se pitaš što je dosad čekao 🙂 I, kad nakon toga, očekivanog, pročitam, a i Bulber Marketich je malo blogirao o tome, da bi FED i ECB mogli različitim cestama, da i CNBC piše o tome, nije Marketich jedini koji dopušta mogućnost 🙂 jednostavno, od dva rizika, pustiti da mi inflacija topi imovinu, ili drhtati da ću kupiti a na tržištu će taman novca biti dramatično manje nego b…..a – savjet ne tražim, biti bih ga dao – radije čuvam gotovinu za dan, mjesec ili godinu poslije Fedova dizanja kamate.

navratite na distributizam. distribuiramo ideje 🙂

www.knjigara.com


Što se Vupika tiče, sve što želim je da mi s dionicom bude – kao Todoriću[/url]

Ma, divno je biti amater. Neki od najpametnijih ljudi svijeta, većina njih, rekoše da ih je Draghi iznenadio rezavši kamate. Divno je biti amater, jer smiješ reći da ne da te nije iznenadio, nego se pitaš što je dosad čekao 🙂 I, kad nakon toga, očekivanog, pročitam, a i Bulber Marketich je malo blogirao o tome, da bi FED i ECB mogli različitim cestama, da i CNBC piše o tome, nije Marketich jedini koji dopušta mogućnost 🙂 jednostavno, od dva rizika, pustiti da mi inflacija topi imovinu, ili drhtati da ću kupiti a na tržištu će taman novca biti dramatično manje nego b…..a – savjet ne tražim, biti bih ga dao – radije čuvam gotovinu za dan, mjesec ili godinu poslije Fedova dizanja kamate.

navratite na distributizam. distribuiramo ideje 🙂


navratite na Viro, tamo su hitno potrebne svježe ideje[emo_vrtimise]

barmen barmen 29.3.2007.

Dugotrajni korisnik
Veliki krug prijatelja
[barmen je offline]

Profil
Privatna poruka
Pošalji zahtjev za prijateljstvom
Ignoriraj

Ocjena
poruke 100% 22.11.2012 23:37

4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 108.486 7,82 Skrb. račun
ok, sve ‘po knjizi’…

Rekoh nikad više dionice. Kupio sam KORF. Sad kažem, nikad ne reci nikad više[/url]

spiritus a ripa komplimentira nenadu bakiću, a ja postam link na tekst
distributizam je vrhunac demokracije, slobode javne riječi, i još nekih vrlina u hrvatskoj

www.knjigara.com

Mislim da će ovo mnogima koristiti, pogotovo onima koji misle da će se knjigovodstvena vrijednost promjeniti jer se promijenila nominala, onima koji misle da se cijene BLJE i VPIK moraju susresti jer im je nominala ista, onima koji misle da “ovo” sigurno mora narasti jer je puno palo, onima koji misle da je super uložiti sve u jednu dionicu jer je naaaaaajbolja, onima koji misle da je nešto prenapuhano samo zato jer je poraslo 100%, onima koji savjet ne traže niti ga daju, onima koji love this game, onima koji misle da za KORF nije dobro da se spaja u RIVP jer će sada doći “gomila” dionica, a i onima koji ništa ne misle!

BESPLATNI online tečaj:

Stocks and Bonds: Risks and Returns

P.S. Nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica nego nagovor na obrazovanje i naodgovorno ponašanje sa svojim novcem i budućnosću.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ne volim kupovati na vrhu, čekam neki dip da kupim Apple[/url]

U ovom trenutku, na svijetu ima oko 4,2 milijarde mobitela (a iPhone ima najveći udjel). Procjene su da će se idućih mjeseci njihov broj povećati do 5,3 milijarde, od čega će bitan dio pripasti i iPhoneu, kao tržišnom lideru. Izdvajanja za istraživanje i razvoj Apple je u odnosu na prošlu godinu povećao za 36 posto! Apple opet priprema nešto veliko?!

written by bulber marketich

www.knjigara.com

…..rupa, u koju se slijeva rijeka novaca…

ZAKON O POLICIJI .hr

Ako imate malo vremena, pročitajte malo pažljivije ovaj zakon, nije predugačak, ali daje odgovore na ključna pitanja o još jednom segmentu zapošljavanja,
gdje nije nitko još studiozno izvršio uštede i izmjene u skladu sa teškom ekonomskom situacijom…

Ogromna nepotrebna hijerarhija. Nek mi netko objasni u praksi kakva je
suštinska razlika u hijerarhiji:
– POLICIJSKI INSPEKTOR
-VIŠI POLICIJSKI INSPEKTOR
-SAMOSTALNI POLICIJSKI INSPEKTOR
-GLAVNI POLICIJSKI INSPEKTOR

Da li sve policijske Uprave u Rep.Hrvatskoj trebaju tako skupu hijerarhiju?
Mnogo toga , gdje teče novac poreznih obevznika pojašnjeno je u člancima o
premještajima,zbrinjavanju,plaćama i dodacima, ocjenjivanju , godišnjim ocjenama, nagradma, obrazovanju, beneficijama za stam i slično…

Da li ova država ima toliko novaca- za takav luksuzni beneficirani staž, gotovo svih grupa zaposlenika u policijskim upravama???
Zašto se na njih u 99 % ne primjenjuju obične odredbe ZAKONA U RADU , kao i za sve druge zaposlenike u Rep.Hrvatskoj ?

Gdje su uopće njihovi rizici i tko je uopće ugrožen u policiji i od koga ?

Poznato je da su policijci rano u mirovinama. Velik broj njih radi na mnogim dodatnim poslovima oko zaštite, bave se poduzetništvom ili slično…

Zašto šaljemo mlade i aktivne ljude u mirovinu, na teret Proračuna ?
Hvala na odgovorima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

majami
medicinska sestra
viša medicinska sestra
viša glavna sestra odjela
glavna sestra bolnice

otprilike tako , al to su sve ljudi k operativci koji rade i trrebaju u jednoj i drugoj branši i nije tu problem . problem su tajnica 1.2.3.4….. savjetnici konzultanti referenti i na visim pozicijama razni donačelnici zamjenici doministri…. pa opet tajnice

pepe7

a to sto odu mladji nego ostali u mirovinu je zbog benificije koja je bogovski smanjena… a pitanj tvoje zasto i od cega su ugrozeni smatrt cu da si u afektu postavila jel odgovor znas i sama i smatram ga sramotnim

pepe7

Tomo7…odi spat…. i ja idem.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close