BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ kressoje
Još mi objasni zašto se sav civilizirani svijet polako udaljava od religioznosti?
U Zapadnoj Europi, a naročito u Skandinavskim zemljema od crkava su počeli raditi restorane i ispunjavati ih drugim sadržajima jer tamo gotovo više nitko ne ide i ne moli se nekim apstraktnim silama i apsolutnim izmišljenim bićima. Popovska laprdanja tamo više nikoga ne zanimaju.
Još si pokušaj i ovo objasniti …

Stručnjaci dokazali da su ateisti inteligentniji od vjernika


E, moj kressoje, gdje si ti?


Dragi Krešo,

ja ne znam čega se ti bojiš, ali očito neki problem imaš. Čim govoriš o “popovskim laprdanjima”, znači da uopće ne znaš o čemu se govori i nažalost i ako su ateisti i inteligentniji od vjernika kao se želi prikazati (a što uopće je nepotrebno opovrgavati jer inteligencija je potrebna samo za relativni uspjeh u ovome životu, ali nije presudna) ti svakako rušiš prosjek tim ateistima. Mogu se vidjeti i simptomi iskompleksiranosti gdje mene pokušavaš omalovažiti iskrivljavanjem imena, a time samo sebe činiš jadnijim. Nema veze, tvoj izbor. Nadam se da ćeš odrasti ili ako si već odrastao da ćeš preboliti ako su te na taj način zafrkavali prijatelji iz razreda.

Nadalje, od kuda to da se SAV CIVILIZIRANI SVIJET udaljava od religioznosti? Jesi napravio kakvo objektivno istraživanje ili samo zaključuješ na temelju svojih dojmova i slike koju stvaraju mediji? Jesu to one iste skandinavske zemlje koje su imale institut za rodnu ideologiju, a koji su shvatili koliko je to PROMAŠENO?

Od pamtivjeka filozofi i veliki ljudi (najinteligentniji u svojem vremenu ?!?!) pokušavaju dokučiti tko je čovjek, odakle je došao i zašto uopće postoji, a sad si se ti našao da govoriš o “apstraktnim silama” i “izmišljenim bićima”! Ma zamisli, velikog učenjaka! Koliko si na to svoje promišljanje potrošio vremena da si tako mudro uspio dokučiti?

Uostalom, ako te baš zanima, moj Bog nije apstraktno biče nego je POVIJESNA osoba, za koju je sigurno da je postojala jednako kao što si ti siguran za sebe da postojiš. I to jedini čovjek koji je USKRSNUO, a možda jednom kad mu doustiš ga i ti jednom upoznaš…. Jer, shvatit ćeš, ne postoje ateisti. Svak u nešto vjeruje. Jer je čovjek takav, ne sastoji se samo od tijela, već i od psihe i duše. Tako, da, dragi Krešo, možeš ti pokušavati pobjeći od pravoga Boga, ptedajući se svome strahu. Ja ti želim svako dobro i da budeš sretan čovjek kojega njegovi kompleksi i strahovi neće sputavati! Btb!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

http://www.vecernji.hr/svijet/sve-se-manje-ljudi-u-svijetu-izjasnjava-da-su-vjernici-440954

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://hot.net.hr/planet-x/ufologija/vise-ljudi-vjeruje-u-izvanzemaljce-nego-u-boga

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Zanimljiv clanak,jos jedan pokazatelj koliko su nam potrebne reforme.

http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/koga-najvise-boli—u-ministarstvima-i-drzavnim-tvrtkama-

“Najviše je bolovanja u Ministarstvu graditeljstva. Tamo je svaki radnik u prosjeku odležao 34,31 radni dan. Kad se tome pribroje vikendi, praznici, neradni dani i godišnji odmor, dolazi se do zapanjujućeg podatka: tipičan djelatnik tog ministarstva izostao je s posla nešto manje od tri mjeseca”

Kao da na poslu ima što raditi? Kad je na bolovanju, manje ga i plaćaju. Uštede, uštede …

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

što je danas sa stranicama foruma PD-a? tekst u porukama je nekakve slabe sive boje, ne može se dati ocjena post-a itd.?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

nikolson, radili su nekakav redizajn… meni je u firefoxu OK i na desktopu i na tabletu, ali u chromeu na tabletu mi je sajt nečitljiv… menu preko teksta i slike, navigacija i gumbi svugdje razbacani, grozno.

Pa zar nije nedavno radjen redesign?

serija, ne znam, ovo je više kozmetički, izgleda… ali dovoljno da zmrdaju (bar za neke browsere i rezolucije)

ja koristim chrome i očajno radi tj. ne radi kako treba…ovdje svaki redizajn kad rade ispadne koma

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

http://www.bloomberg.com/news/2014-06-26/agrokor-to-buy-mercator-in-largest-takeover-in-balkans.html

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Poslodavci su na odmoru, kako bi mogli odraditi cijelo ljeto dok su djelatnici
na godisnjem odmoru ……….

Pa, kolegama lijepi,pozdrav iz Poreca…..provjerila sam turisticko cudo u Istri..
Bome, naradili su se i ima rezultata, u odnosu na ostatak Hrvatske…..
Novi obnovljeni hoteli su doista odlicni…..pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close