BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stan koji je služio za špijuniranje- Vi ste banalno ismijali..a
ja bih rekla , da se radi o vrlo važnoj informaciji,/ vijesti / i da je
brokerska oprema- samo pokriće……..za ozbiljnije stvari….

Čuj, ako će policija uletati u stanove jer je neki susjed rekao da mu nešto smrdi, smrdi i meni, ali na prekoračenje ovlasti…

Ako si ti za to da tebi neko uđe u stan jer nekome “nešto čudno miriši”…a što reći…

Ja sam za to da se institucije drže zakonskih okvira postupanja, a ovo je bliže smijuriji nego zakonitom postupanju, neovisno o tome što iza toga stajalo…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BDSS (Brodospas d.d.)[/color]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/katastrofa-u-brodosplitu-nizozemci-raskinuli-ugovor-slijedi-udar-od-cetvrt-milijarde-na-drzavni-proracun/752593.aspx

Ova firma je katastrofa za cijelu drzavu

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BDSS (Brodospas d.d.)[/color]

Kakve veze ima bdss sa brodosplitom.
Pa ti kanabis dragi moj veze nemaš.
To su totalno dvije različite firme…a ti još citiraš index.
Ja da sam na tvom mjestu nebih pisao barem mjesec dana.
Sa ovim si pokazao ne samo neznanje nego i da nekažem što jer će me izbrisati..

A BALVANA!!! :) :) :)

Ako tko može pomoći bio bih zahvalan.

Radi se o branitelju koji je dobio dionice od države. Konkretno Belje, HUPZ i RIZO. Obzirom da su im dodijeljivali po nominalnoj vrijednosti koja je u ovom slučaju veća od tržišne (osim za HUPZ) lik me uvjerava kako će mu država ponuditi otkup po nominali jer on ima na to pravo!

Onda smo se okladili po 100 eura, pa me sad zanima tko je dobio okladu?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@alt333

Posto si izasao iz Belja pretpostavljam da vise neces posjecivati ovaj forum jer mi je to nekako logicno. Vidim da vec spominjes nekakve balone i crnjake. Nadam se da to nije drukanje na dolje ne bi li ponovno sto jeftinije usao?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Covjek je jednostavno dozivio prosvjetljenje, jedino pitanje ja kada se to dogodilo, prije ili poslije prodaje…[emo_palacg]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@bisakovi

Naravno da svatko ima pravo komentirati ali ja to gledam ovako.
Svi vi koji toboze nemate dionice Belja i nemate interesa u njoj, a svejedno iz dana u dan ostavljate negativne komentare ovdje, ili ste toliko frustrirani svojom prodajom(citaj gubitkom) pa vas to na neki bolesni nacin uveseljava ili ipak imate interes pa pokusavate svojim pesimizmom navuci neke na prodaju i tako kupiti sto jeftinije.
Vidim da ni vas nije bilo neko vrijeme ovdje pa pretpostavljam da ste jucer prodali, a sad ide vec vidjeni scenarij pljuvanja po Belju s vase strane.
Ne bih me cudilo da imate vise nickova i koristite ih prema potrebi, ovisno o kretanju cijene.
Pozdrav

molim lijepo prevod za sell on strength

@ plavi01

Reagiranje prije potvrde promjene trenda. Dakle, trgovanje protiv trenutno preovladavajućeg trenda na burzi u očekivanju da će se isti uskoro promijeniti.
Ukratko – reagiranje prije svih ostalih. Počni prodavati prije drugih po principu “propušteni novac je bolji od izgubljenog novca”.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Nezamislivo! Ovaj vraća sustav u Srednji vijek. Prvo će ići po pamet kod Bozanića i Puljića. Kuda ide ova država? U SOA-i treba još osnovati i Inkvizicijski odjel da se prate oni koji nisu na “dispoziciji”. Užas!

http://www.seebiz.eu/mornar-prvi-potez-bit-ce-mi-razgovor-s-bozanicem-i-puljicem/ar-89506/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Nezamislivo! Ovaj vraća sustav u Srednji vijek. Prvo će ići po pamet kod Bozanića i Puljića. Kuda ide ova država? U SOA-i treba još osnovati i Inkvizicijski odjel da se prate oni koji nisu na "dispoziciji". Užas!

http://www.seebiz.eu/mornar-prvi-potez-bit-ce-mi-razgovor-s-bozanicem-i-puljicem/ar-89506/


Naravno da je nezamislivo nekome tko još nije niti došao do srednjega vijeka. Uči sinko, bolje će ti biti, možda i kreneš dalje od kamenog doba u kojem jesi po načinu razmišljanja. A očito da si i iskompleksiran, kad ti je jako važna tuđa inteligencija i užasno se bojiš vjere i Boga…

Napokon jedan normalan ministar i normalan i primjeren potez za našu Domovinu u kojoj večina stanovnika je katoličke vjere i za sada još ne izopačenih svjetonadzora kakav je bivši ministar želio silom nametnuti.

Zanimljivo je da neki zazivaju inkviziciju, a van pameti im je pazi sada… RAZGOVOR…. sa predstavnikom najbrojnije vjerske zajednice u državi. Ajme, jadni ljudi…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@ kressoje
Još mi objasni zašto se sav civilizirani svijet polako udaljava od religioznosti?
U Zapadnoj Europi, a naročito u Skandinavskim zemljema od crkava su počeli raditi restorane i ispunjavati ih drugim sadržajima jer tamo gotovo više nitko ne ide i ne moli se nekim apstraktnim silama i apsolutnim izmišljenim bićima. Popovska laprdanja tamo više nikoga ne zanimaju.
Još si pokušaj i ovo objasniti …

Stručnjaci dokazali da su ateisti inteligentniji od vjernika


E, moj kressoje, gdje si ti?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close