BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega

a što ti onda ne ulažeš u kanadi nego si nam ovdje došao solit pamet, a ne znaš ništa o zse!! nije zlonamjerno, ali ne možeš živjeti u hr i rezmišljati kanadski! imam kuma tamo i svake je godine doma! kao što veliš srce vuče, al pamet ne da!

samo se u kanadi malverzacije rade na puno inteligentniji način, a ne kao kod nas bez srama!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@ KrešoM

Znači svi koji imaju drukčije mišljenje od vašeg, ako to ne odgovara vašoj dionici, je druker i manupulator i “trol”? Hm, to sam već negdje vidio. Mnogi nemaju skrivenih namjera i žele samo ukazati na neke stvari, ali dobro. Zbog toga šta velika većina vas smatra tuđa mišljenja drukerskim, a ne samo kao “drugo mišljenje”, će pogubiti velike novce na burzi. Umjesto da vam drugo mišljenje da malo za razmišljanje, vaša zasljepljenost vlasititim “znanjem” će vas dovesti u velike poteškoće kad tad. Već viđeno puno puta, na mnogim dionicama. To se upravo sada i događa, samo treba primjetiti gdje. I ne mislim samo na vas nego na mnoge na ovom forumu


Znači svi koji imaju drukčije mišljenje od vašeg, ako to ne odgovara vašoj dionici, je druker i manupulator i "trol"? Hm, to sam već negdje vidio. Mnogi nemaju skrivenih namjera i žele samo ukazati na neke stvari, ali dobro. Zbog toga šta velika većina vas smatra tuđa mišljenja drukerskim, a ne samo kao "drugo mišljenje", će pogubiti velike novce na burzi. Umjesto da vam drugo mišljenje da malo za razmišljanje, vaša zasljepljenost vlasititim "znanjem" će vas dovesti u velike poteškoće kad tad. Već viđeno puno puta, na mnogim dionicama. To se upravo sada i događa, samo treba primjetiti gdje. I ne mislim samo na vas nego na mnoge na ovom forumu

Ne. Nije uopće tako. Pa upravo ovo na što sam komentirao kolegi se ne slažem s njim i NEMAM tu dionicu (kao što sam i napisao)! Nisam mislio na njegovo pisanje, nego način pisanja!

I nisam uopće mislio na vas niti na bilo koga koji argumentirano ukazuju na loše ili hvale neku dionicu, nego na veliku večinu onih koji samo bacaju nekakve fraze, a bez ikakvog pokrića (kako pozitivne tako i negativne, na bilo kojoj dionici), a što se može u zadnje vrijeme primjetiti na mnogim temama, osobito na “best buy” gdje i sami sudjelujete. Mislim na pisanja tipa “zaradila sam mali autic”, “skupo fondovsko smeće”, “guru vam uvaljuje”, “kad krećemo prema razinama…” i slično , gdje razni forumaši hvale ili pljucaju neke dionice, a bez da imaju bilo kakve argumente. Bolje je kad neko napiše svoje argumente makar oni bili potpuno netočni i blesavi, ali barem se na temelju njih može raspravljati. Smatrao sam i vas da ste jedan od takvih gdje iznosite svoje argumente (koje bih uvijek pročitao i često i dao pozitivnu ocjenu čak i kad se ne bih s njima slagao), ali na Varteksu ste me razočarali jer bez da išta proučite vi bacate ocjene tipa “smeće”…. To nije korektno i čak i da je točno, svejedno je tada takvo pisanje “smeće” jer je čisto pogađanje, lutrija.

Ja na forumu jesam baš radi toga da čujem tuđe mišljenje. I teško je naći neko kvalitetno mišljenje među hrpom svakojakih i zato sam kolegi dao [emo_palacg] jer sam u gomili bezveznih postova naišao na jedno koje ima bar neko mišljenje.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Molim kratki odgovor – kod Agram brokera ne može se putem interneta zadati nalog za kupnju dionica u iznosu manjem od 1000 kuna? Je li to točno?

Fender, točno je… ali piše da ako i dalje želite zadati takav nalog da ih nazovete ili pošaljete mail.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]



vraćamo se drugi tjedan preko 50 ,nema brige. merctator je gotova priča,agrokor postavlja uvjete da prođe što jeftinije.

Hahaha,ista "priča"(ne može to više dolje) kada je dionica bila 80 kuna,pa 70,pa 60,pa sada gotovo na 40 kuna!!!
Pozdrv
[/quote]
koliko naslađivanja u tvom postu ima da je to strasno,
sta ti probas dokazati?Dizanje svog ega i reko sam vam?
Pises postove u 2 ujutro?sta imas nocne more od belja,gledaj stariji forumasi se sigurno sjecaju tvog navlacenja na vupiku i pisanja hvalospjeva sve dok nisi prodao,tako da tvoj kredibilitet je meni ravan nuli jer nevjerujem u tvoje dobre namjere,jer tjednima pises samo na ovoj temi i vodis negativnu kampanju samo na ovoj dionici??Bit ce da je ostalo med i mlijeko
Da je tebi imalo stalo do nekog osim samog sebe pisao bi i na drugim temama i doprinosio pozitivnoj,a ne samo negativnoj raspravi

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]




vraćamo se drugi tjedan preko 50 ,nema brige. merctator je gotova priča,agrokor postavlja uvjete da prođe što jeftinije.

Hahaha,ista "priča"(ne može to više dolje) kada je dionica bila 80 kuna,pa 70,pa 60,pa sada gotovo na 40 kuna!!!
Pozdrv
[/quote]
koliko naslađivanja u tvom postu ima da je to strasno,
sta ti probas dokazati?Dizanje svog ega i reko sam vam?
Pises postove u 2 ujutro?sta imas nocne more od belja,gledaj stariji forumasi se sigurno sjecaju tvog navlacenja na vupiku i pisanja hvalospjeva sve dok nisi prodao,tako da tvoj kredibilitet je meni ravan nuli jer nevjerujem u tvoje dobre namjere,jer tjednima pises samo na ovoj temi i vodis negativnu kampanju samo na ovoj dionici??Bit ce da je ostalo med i mlijeko
Da je tebi imalo stalo do nekog osim samog sebe pisao bi i na drugim temama i doprinosio pozitivnoj,a ne samo negativnoj raspravi
[/quote]
Poštovani gospodine,prije svega kod mene je 8 ujutro,a ne 2,obzirom da ne živimo u istoj vremenskoj zoni!
Osim toga,ovdje je tema Belje,a ne osobni animoziteti!!!
Što sam napisao pogrešno ili netočno na ovoj temi?Ja smatram- ništa!!!
Za Vupik ,točno je,pisao sam da je podcijenjen u odnosu na Belje kada je bio(ne tako davno) na 40-50 kuna,a cijena Belja bila je dvostruko(i više) veća.
Pisao sam da ,po meni,taj odnos nije realan i da dionica Vupika po meni vrijedi barem dvostruko u odnosu na Belje(lako provjerljivo)!Tko god je kupovao tada Vupik je profitirao,zar ne?
Bio sam potpuno u pravu na što ukazuje i trenutna cijena na ZSE(44-96).
Zašto sam prodao i kada sam prodao Vupik,također sam transparentno napisao!!!
Stoga,uz dužno uvažavanje,Vaše objede smatram netočnim!
Svoje investicijske odluke donosi svatko sam,a forum zato i postoji da se iznose različiti pogledi i stavovi.Ja smatram da su moji argumentirani,ali poštujem i drugačije mišljenje!
Pozdrav

Ukrali smo im čajneze [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]
http://www.index.hr/novac/clanak/stizu-kineski-ulagaci-otvoren-ured-csebae-u-zagrebu/729453.aspx
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/444096/Kinezi-se-predomislili-izabrali-Hrvate-umesto-ponude-Bacevica

MINISTARSTVA ……..

U Rep.Hrvatskoj koja ima broj stanovnika jednak Munchenu, ministarstva bi
trebala biti MALI STRUČNI TIMOVI od maksimalno 25-30.. tak ljudi.
Ništa više.Trebala bi se nalaziti na lako dostupnim mjestima, u zgradama
u vlasništvu države čije održavanje ne košta gotovo ništa.
Broj stručnjaka, pokrivao bi područja i djelatnosti unutar resora.
Bili bi visoko tehnološki opremljeni , povezani sa svojim uredima
lokalne uprave, radi uštede svih troškova.

Skromno, stručno i bez pompe.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NEČUVENO: Europska tvrtka želi patent nad sjemenom! Otkuda im to pravo?

Vaš link …

mic po mic … glasno i jasno reći šic !!

free flow information

K A K A V …… R U S K I …………. S P E K T A K L !!!

Rusija je na zatvaranju olimpijskih zimskih igara u Soči-u pokazala da je – čista UMJETNOST! Stvarno su se potrudili oduševiti nas posebnim spektaklom,
majstorskim iluzijama, glazbom i raskošnom suvremenom tehnologijom,
u koju je utkana senzibilnost ruskih umjetnika ……
Putin je nekako smiren, staložen i sigurno PONOSAN , neizmjerno……pa, što se tiče dojma kojeg su ostavili , savršeno je sve što su pokazali….
Londonska olimpijada , nije im ni blizu po dojmu….
Svaka im čast – i želim im, da ove olimpijske igre okrenu novu stranicu u
njihovoj budućnosti na bolje………!
Uživali smo svake sekunde……bilo je PREDIVNO!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Na naših 4,5 MIL stanovnika , ne bi smjeli imati više od 5-6-ministara!!!
Pa, šta će nam sve to, zaboga…….? / komentar na članak u Jutarnjem
o katastrofalnom povećanju MInistarstava……i članova Vlade općenito/ !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close