BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

kolega mi smo na temi atpl ,mislio sam da imate nešto tu za reći u vezi lažnih info,očito smo se krivo razumili.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Da kolega ali ATPL I DIOK-i se nalaze na istoj burzi. Nisam ja tu bezveze i štoo se tiče Atlantske plovidbe to je jedna od svijetlijih točaka na burzi ali kako mi objašnjavaju moji analitičari ni njima nije jasan toliki pad te dionice. I oni misle da je tu bilo špekulacija ali ne od strane kompanije. Što meni vrijedi da je kompanija i najbolja ako njena cijena nije u skladu niti blizu BV-a. Tu može biti nekih odstupanja ali ne tolikih. Kažem vam da regulacija i kontrola zakonitosti transakcija i zaštite ne postoji. Ja vidim da je ovo tržište kako vi kažete plitko ali zakonom je zabranjeno da ja to iskoristim da bi svjesno srušio cijenu i došao za badava do ogromnog kapitala.
Mislim da se to ovdje dogodilo a kako se iza skrbničkih računa nezna imae tada i neznate namjeru kupca. Da li špekulant ili ozbiljan ulagač. Ja ne volim nagađati. To je kockanje kolega.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

i ponovo ili se ne razumijemo ili ne želite da se razumijemo ,govorili ste na ovoj temi o lažnim info,ja sam samo htio čuti od Vas koje su to . Hvala

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

I neznam zašto ja mogu dati samo 8 komentara dnevno. Vidite to je ograničeno ali spletke oko dionica i trgovanja nisu. Burza bi trebala biti stup kapitalizma i povjerenja u njega a ne obratno i da plačemo za socijalizmom.
Kolega tenis mislim da sam kristalno jasan, jako pazim koje riječi izgovaram jer ono što mislim i izgovaram to mi se vraća kao bumerang tj kao dobro ili loše.

Nastavak..

FARMACEUSTKO- BIOKEMISJKI Fakultet upiše svake godine 120 polaznika..i
oko 10..preko reda / raznim Odlukama /….

Nakon pete 5 godine – ostane ih 60 ….

Oko 95 % su žene…

Hrvatska ima 1300 ljekarničkih jedinica, višedesetaka veledrogerija,
Zavode , tvornice i Predstavništva gdje rade farmaceuti…
i gdje je njihova prisutnost – DEFINIRANA ZAKONOM OBAVEZNA!

Ako polovica žena , ostane trudna prve tri godine- nakon studija…/30/ nedostaje
radi porodiljskog 30 gotovih , upravo završenih magistara……
Ako ODU u mirovinu – 10 magistara godišnje u cijeloj Hrvatskoj, ostali smo na
20 godišnjih gotovih radnih mjesta s kojima raspolažemo…..jer se ciklusi,
ponavljaju…..

Dakle, tko to svjesno i namjerno radi deficite …?????
Malo dijete bi izračunalo potrebe koje su više nego DVOSTRUKE OD SADAŠNJIH!

Zašto se nadležna MInistarstva NEODGOVORNO PONAŠAJU PREMA PRIVREDI ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kako bi se na ZSE manifestiralo ukidanje II mirovinskog stupa ili zamrzavanje uplata na godinu dana sto bi se po svemu sudeci moglo dogodit?

Ukidanje/zamzavanje uplata u drugi stup će biti katastrofa i zaZSE, ali i za privredu. Kad još pokupe dobit javnih poduzeća umjesto da pokrenu investicijski ciklus…sve ti je odmah jasno. Gase vatru bacajuči u nju naše pare….što će samo još više pojačati tu istu vatru/spalionicu novaca…. I naravno….kupuju sebi vrijeme dok su još na vlasti…

Ukidanje ili zamrzavanje uplata u 2.stup će povoljno djelovati na Zagrebacku burzu i gospodarstvo općenito.
Više nećemo imati distorziju na tržištu kupovanjem dionica i obveznica tipa Nexus, Dlkv, Magma i Ptkm kako bi njihove majke banke izvukle dio svog loše plasiranog novca, a dionice i obveznice tih tvrtki postali gotovo bezvrijedni papiri. A gospodarstvo će imati koristi jer će banke onda morati plasirati sredstva u zdraviji dio ekonomije znajući da više nema mirovinskih fondova da ih izvlače iz dubioza.

Mirovinski su totalni promašaj i izrodile su se u praonice novca.

današnji jutarnji, str.4-5 (glavna priča, str.2-3 je velika reklama), iznad naslova uz sliku piše: “… prema planu koji je smislio ministar gospodarstva slavko linić”

i kak bu dobro

sorry na offtopic, kako se može otvoriti tema, jer ne vidim temu za dionicu ZEP-R-A? Hvala

I HZLA-R-A…..

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@isusek

http://www.poslovni.hr/forum/tema/zep-zagrebacko-elektrotehnicko-poduzece-dd-30094


@KressoM

http://www.poslovni.hr/forum/tema/hzla-hoteli-zlatni-rat-dd-30095

Suricata suricatta

New Report

Close