BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hrvatska-i-dalje-slicnija-socijalizmu-nego-kapitalizmu/ar-80302/

[emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Red je da stavim i prvotni tekst…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-li-smo-to-samo-prezivjeli-od-1945-do-1990-bez-privatnog-sektora/722335.aspx

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

PROVJERA ALKOHOLIZIRANOSTI SUDACA….

..i ostalih djelatnika javnih institucija….

Kad smo već kod teme Pravosuđa, a ova tema nema veze s aktualnim
razmještajem nadležnosti,jer osobno nemam ništa protiv da ostanu
Uredi i voditelji,u manjim mjestima radi uštede, bez velike centralizacije, moram reći, protiv čega se
mi , stranke u postupcima pred sudovima,isto tako- suočavamo….

Navodno, a to je trač, koji ne mora biti istinit….čistačica je jedno jutro,
čisteći prostorije suda u Varaždinu,, pronašla na podu…..SUTKINJU KAKO SPAVA , U RANIM JUTARNJIM SATIMA….u vidno dezorjentiranom stanju ……..
u svojoj kancelariji..

Postavlja se pitanje kontrole nadležnog Ministarstva..koja bi mogla doći kasnije na red, budući da znamo, da imaju ozbiljnjih problema u Pravosuđu, od

– neposlušnih sudaca
– lijenčina
– ovisnika i vrlo, vjerojatno zaposlenih s dijagnozama koje nisu za javnost…

Alkoholizam je takodjer, veliki problem kod intelektualaca.
Da li je ikad igdje izvršena provjera ličnosti osoba koja donose pravdu….
I tko ih u tom smislu, uopće kontrolira, te da li je ikada u povijesti
Pravosuđa- raskinut radni odnos po tom pitanju povrede Zakona o radu……
/ osim korupcije/.

Hvala na odgovorima….

ta je sutkinja pisala presude do kasno u noć da bi ispunila normu. meni je to za pohvalu, a ne za osudu.
i nemoj se više sramotiti – ne poznaješ zakone pa nemoj niti pitati gluposti poput ove o zakonu o radu…sramotiš se brutalno.

...povijest se ponavlja...

Ti si, delboy, zbilja naivan. Da je radila do jutra, situacija u državi bila
bi fantastična.

To znači, da je s njom spavala i pomoćnica, koja joj piše/prepisuje/ predmete ….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nismo zreli za otvorene razgovore o problemima……….šteta.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mislila sam , da je zdravstvo -TVRD ORAH….. NIJE…Pravosuđe jest…!
Tu će biti najteže napraviti reda……………nezamisliva tvrđava…
nedodirljivo mjesto……..čekamo po 6 godina da se riješe banalnosti..
a nemaš pravo niti diskutirati, a da te netko ne vrijeđa….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ako netko ima cd ingre -uvid imatelju novijeg datuma ,nudim u zamjenu cd starijeg datuma ..detalji na pm. hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

PROBLEM MAGISTARA FARMACIJE

Nema dovoljno magistara farmacije, oglasi su prepuni poslodavaca koji ih traže. Ljekarne trebaju zapravo- samo njihovu karticu-CEZIH, koja ih
povezuje sa sustavom HZZO.a , Njihov stručan rad, nakon detaljne informatizacije,
ionako -je upitan….Potreban je , sli………ne toliko kao prije…
Kako bi povećali svoju ulogu na tržištu,Fakultet namjerno, otpušta
premali broj završenih magistara.NJihova cijena rada – leti u nebo, a to
previše poskupljuje troškove zdravstva….Isprike su raznorazne…

MInistar Jovanović mora se dogovarati sa MInistrom Ostojićem.
Ako Zagreb ne želi povećati upisne kvote sa 120 na 200 studenata godišnje,
/ čitaj: nemaju uvjeta za to../ onda neka hitno učini slijeće i OTVORI:
– FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET U RIJECI ….minimalno 60 studenata
– FARMACEUTSKO -BIOKEMIJSKI FAKULTET U OSIJEKU…..minimalno 60 studenata
-FARMACEUTSKO -BIOKEMIJSKI FAKULTET U SPLITU….mininalno 80 studenata/zbog
razvoja turizma i otoka /

ili u sklopu Katedre nekog od prilagođenih Programu Fakulteta….neka se
otvore odjeljenja ….

Situacija nije izdrživa na tržištu- i ugroženo je funkcioniranje ljekarni,
te poslovanje poslodavaca , koji svu dobit -troše na previsoke plaće…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]





U 11:28:58 netko je kupio, tj. netko je prodao, 1000 kom. po 395.00 kn. I još malo siće od ostalih, u istom điru. Sve skupa 1050 kom. Strava.

Zašto strava? Zar će ovo dolje? Pa čovjek valjda ima neki info, izvješće, možda bude dividenda i sl. Ja još čekam neke analize da budem siguran sa svojim ulaganjem.
[/quote]

ja sam bio siguran pred godinu i pol, sad mi je čisto svejedno kad će i koliko gore/dolje
[/quote]
Pa meni je važnije da znam da će vozarine biti stabilne recimo barem 5 godina da bi tu uložio novac. A sad vidim da cijena dionice kod nas ovisi o nekim drugim "faktorima". Imam ja svoje analitičare koji su meni sve objasnili kako kod nas stoje stvari u vezi sa burzom i da treba biti jako oprezan. Nekako sam se dosta ohladio nakon dosta promišljanja i sada će trebati tražiti možda neki sigurniji model ulaganja u neki hotel manjeg kapaciteta, dakle u turizam i to mi je ionako bliskije.
[/quote]

nekoliko savjeta sokratu
1. nije sve crno ni u životu ni na burzi
2. ne slušajte one koji vam to govore
3. slušajte one koji upozoravaju i ukazuju na opasnosti, ali i potencijale burze
4. ulažite samoi onaj novac gubitak koji ako dođe do najgoreg neće vam ugroziti egzistenciju

kada sve to primite na znanje, birajte ne dionice, nego tvrtke koje neka imaju one osobine koje tražite od svog hotela – kontrolirani rashodi i stalno poboljšavanje istih, dostatni prihodi s mogućnošću povećavanja istih, dobit tolika barem da se isplati raditi, – i to vam je to. koliko uđe, manje mora izaći pretpostabvljajući naravno da je kvaliteta samopodrazumijevauća

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]






U 11:28:58 netko je kupio, tj. netko je prodao, 1000 kom. po 395.00 kn. I još malo siće od ostalih, u istom điru. Sve skupa 1050 kom. Strava.

Zašto strava? Zar će ovo dolje? Pa čovjek valjda ima neki info, izvješće, možda bude dividenda i sl. Ja još čekam neke analize da budem siguran sa svojim ulaganjem.

[/quote]

ja sam bio siguran pred godinu i pol, sad mi je čisto svejedno kad će i koliko gore/dolje
[/quote]
Pa meni je važnije da znam da će vozarine biti stabilne recimo barem 5 godina da bi tu uložio novac. A sad vidim da cijena dionice kod nas ovisi o nekim drugim "faktorima". Imam ja svoje analitičare koji su meni sve objasnili kako kod nas stoje stvari u vezi sa burzom i da treba biti jako oprezan. Nekako sam se dosta ohladio nakon dosta promišljanja i sada će trebati tražiti možda neki sigurniji model ulaganja u neki hotel manjeg kapaciteta, dakle u turizam i to mi je ionako bliskije.
[/quote]

nekoliko savjeta sokratu
1. nije sve crno ni u životu ni na burzi
2. ne slušajte one koji vam to govore
3. slušajte one koji upozoravaju i ukazuju na opasnosti, ali i potencijale burze
4. ulažite samoi onaj novac gubitak koji ako dođe do najgoreg neće vam ugroziti egzistenciju

kada sve to primite na znanje, birajte ne dionice, nego tvrtke koje neka imaju one osobine koje tražite od svog hotela – kontrolirani rashodi i stalno poboljšavanje istih, dostatni prihodi s mogućnošću povećavanja istih, dobit tolika barem da se isplati raditi, – i to vam je to. koliko uđe, manje mora izaći pretpostabvljajući naravno da je kvaliteta samopodrazumijevauća
[/quote]
Ja se načelno slažem sa vama ali ja vjerujem svojim ljudima, to vas neka ne brine. Ja volim biti sa ljudima i znam kad je čovjek iskren, imam tu intuiciju, ovdje je puno konfuzno, ja to osjećam da ima puno nezadovoljnih ljudi prema komentarima. Nadalje tu se plasiraju ponekad i potpuno lažne informacije i to namami naivne dioničare i onda pogube novac u par dana a nitko za lažnu informaciju ne odgovara. Mislim da bi institucije trebale voditi računa o tim detaljima i kažnjavati one koji te informacije plasiraju. Kažem vam u Kanadi i Americi se za te stvari ide u zatvor, nema tu milosti a vidim ovdje to ljude zabavla a gube novac. Ne mogu to shvatiti.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

kolega koje lažne info,

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Kolega tenis pa bilo je nedavno recimo na DIOKiju da dolaze neki bogati Rusi to kupiti i cijena je u par dana odletjela u nebo a nakon toga kad se vidjelo da je to laž vratila se opet na dno. Pa znate i sami da toga ima vi tu živite i vidim da ste tu od 2007 godine.

New Report

Close