BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali ova burza ima ikakve veze sa zivotom??????????

Ako se ne varam piloti moraju imati odredeni broj sati leta godisnje. Pa sto onda usput ne bi obavili i ovako casne zadatke?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Meni bi bilo draže da nedonoščad ima inkubatore u najbližoj bolnici…
I da ih nikad djecu ne iskorištavaju za nikakvu propagandu…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

JOPEC stupa na snagu…..a mi smo našli rupu….kakvu??? Neću reći!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dubrovačko iskorištavanje svega opipljivog ….

Splitska je bolnica napravila navodno novi, ogledni odjel neonatalogije,opremljen svim svjetskim čudima….

A sad ……Di su Vam dica …???? Treba tu HDZ – spomenik zdravstvu
u srcu Dalmacije- popuniti….. pa su organizirali akciju…..K NAMA, dođite
svi u Split–na liječenje… ?

Upućenima u zdravstvenu problematiku je jasno…….nema posla za takve
bombastične kapacitete….nema dice u inkubatorima…
…Pa uzmimo helikopterom -inkubator iz Splita..prebacimo inkubator u
Dubrovnik….. pa, onda letimo natrag u Split…….pozovimo novinare-
napišimo- kako smo puno radili i kako nas malo plaćaju…
Pa, kako VAS NIJE SRAM toliku propagandu sami sebi raditi…

Nemate novaca za usrani inkubator za novorođenčad, a za koncerte za
pjevače i zabavljače imate…? Za referendume za golf ..imate lovu, a
za inkubatore za djecu…nek Vam Proračun plaća …prijevoze svaku
malu indiciranu komplikaciju…Jeste li Vi normalni u Dubrovniku !
Pa, prestanite se više ponašati ko da su helikopteri Vaši- kad se kome
digne ona stvar da pali motore !

Nemate novaca za jedan inkubator……??? Još ćemo Vam plaćati iz Proračuna
što dicu ne znate raditi…….jerbo, nemate bolnicu? KOja država….
Prometna izolacija.???
Pa sredstva , koja pokupite od jednog kruzera ostavite za inkubator, a ekipu
s helikopterima..ostavite za udaljene otoke i izolirane predjele …gdje žive
ljudi i rađaju se djeca………!
Neću šutjeti po bezobrazluku Dubrovčana ….dosta mi je toga!
Šta mi imamo u svojoj županijskoj bolnici..stare inkubatore, nema lijekova,
nema modernih uređaja…NEMA NIČEGA !..A vi se stalno poslužujete
s novcima iz Proračuna, ko da su Vaši…?????

Koji hdz,koji novci,kaj su možda iz vašeg đepa išli za benzu u helikopter da se taj tek počeo život spasi,kad bute ikad imali djecu,bute se sramili za sve ovo kaj ste pisali-ja takve kao vi ne razumijem,valjada je i onih desetine djece kojima su trebale operacije u inozemstvu,pa su otišli zahvaljujući Hrvatskom narodu,na liječenje-neki su fala Bogu preživjeli,neki nažalost nisu-bili preskupi za vas?-spremajte si svoje novce kam hoćete-samo morate znati da smo svi smrtni,a vi bi zaustavili i početak života zbog cijene par litara kerozina,kaj nema veze sa nikakvim strankama,nego sa životom malog djeteta

Sretna nova 2014 g. i živio nam PAPA FRANJO

Branitelj1991…ti ne kužiš , pozadinu takvih akcija. Da je njima
do nekih stvari stalo, imali bi suvremenu bolnicu u Dubrovniku i
zdravstveni turizam visoke kategorije….
Meni si našel pametovati o važnosti ljudskih života i …imam troje djece
a student medicine, rođen je 1.6 kg……??? Ajde….vozikajte se
a inkubatorima… koliko vas volja….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ja se divim ovoj miami,moja mama je plakala kad je vidijela akciju-nebitno kaj košta-a odjednom tvrdi da ima djecu-zbilja znakovito-koliko košta život jednog djeteta,a o liječničkom poslu zna ko pura o dre..,a o osnovnim ljudskim kvalitetama svi mogu zaključiti sami-devedesetih sam izvlačio prijatelja sa terena bez pol jedne noge,molio me da mu uzmem taj komad podkoljenice,nisam mogao jer su nas prali sa svih strana-ostal je živ ali nažalost bez noge ,dobar je ,ima ženu i klinca,još žalim kaj nisam mogao taj komad noge izvući-iako su mi dokrori rekli da tak i tak nebi bilo nikaj od toga zbog prevelikog oštećenja tkiva.[emo_mrgud]

Kolegice ,bilo bi lijepo da ovih dana zaboravite na novce,stranke i slične nebuloze[emo_smijesak]-štedite si svoje novce,ja imam previše,ako trebate,napišite broj tekućeg bum vam uplatil par tisuća,normalno kad dođete na red-imam puno prijatelja kojima više treba[emo_smijesak]

SVIMA SRETNA NOVA 2014 !

.. posebno braniteljima, – NAJVIŠE kolegi s foruma….BRANITELJ1991…
dobrom čovjeku, koji želi svima dobro …….i svim drugima koji zajedno sa mnom dijele radosti i teškoće …. !

Tu smo se našli, zato, da svoja mišljenja zajedno podijelimo i razmijenimo,
da napišemo što bi moglo biti bolje, i da skrenemo pažnju, na sve
što je vrijedno komentara…
Ne padaju mi na pamet nikakvi citati, niti velike riječi….nego samo
riječi prijateljstva i međusobnog razumijevanja……..
Od Nove 2014.g. ne očekujem ništa………
Svoje vizije i planove želim ispuniti do kraja….čeka me brdo posla.
Svima oko sebe želim sreću , uspjeh u radu i zadovoljstvo u osobnom životu…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]


pa nisu ni Sava ni Lacoste srušili PSN.

nisu, ali su svakodnevnim navlačenjem i drukanjem uvukli brdo forumaša u ovu dionicu po 25-30 kn, a koja je sad završila u stečaju i polako ide prema 0 kuna!

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Ne bih išao toliko daleko, čini mi se da je puno prestrogo reći da su ta dvojica forumaša ikoga navukla kupiti dionice Diokija. Ne mogu vjerovati da neki ljudi ulažu baš na takav način.

Istina, i mene je začudio status kojega je forumaš sava imao na ovoj temi jer mi se činilo da njegovi upisi nisu morali prolaziti moderatorsku provjeru prije negoli bi bili dostupni forumašima koji mu nisu prijatelji.

To ne znači da sam ga smatrao bilo kakvim autoritetom. Dapače, nakon što sam kupio dionice (prije negoli sam i znao za ovaj forum) i počeo pratiti ovu temu, pisanje njih dvojice uglavnom mi je bilo za hunorističnu rubriku, nisam mogao vjerovati da postoje odrasli ljudi koji toliko žele vjerovati u to što oni pišu (zbog karikiranja, pomišljao sam i da se samo zajebavaju, roleplayajući da su uvjereni u sretnu budućnost Diokija [emo_smijesak]). Budući da s jednim članom Diokijevog Topa 10 zajedno studirao (to sam također vidio kad su na ovoj temi počeli objavljivati popis 10 najvećih dioničara), čak sam se zapitao bi li jedan od njih dvojice mogao biti baš on. [emo_smijesak]

Uglavnom, dobro sam popušio, oko 75% uloga, izašao sam jako prekasno (eventualno bih uzeo nešto dionica za konačno potonuće, ali ne na ovim razinama). Krivim sebe, nespretnog u ovoj igri na burzi za koju je potrebno i više znanja i bolji nos nego što ga imam. Da sam slušao neke svoje instinkte (kako sam se ponašao s nekim drugim dionicama), bio bih se mogao lupati nogom u guzicu od sreće. Ovdje sam ostao uvjeren da će se napraviti sve da se sačuvaju proizvodna radna mjesta i teško pogriješio. Osobito se krivim što sam potpuno s uma smetnuo poziciju Roberta Ježića, to je bila baš teška pogreška. Predugo sam se inatio, nisam slušao ni sebe ni druge i zato sam izgubio. A ne zbog dvojice simpatičnih forumaša.

Ne treba sve to previše ozbiljno shvaćati.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]


Ne bih išao toliko daleko, čini mi se da je puno prestrogo reći da su ta dvojica forumaša ikoga navukla kupiti dionice Diokija.

pročitaj malo unatrag stotine navlakačkih postova tog dvojca pa se možda prisjetiš njihove prave uloge u svemu ovome!

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]



Ne bih išao toliko daleko, čini mi se da je puno prestrogo reći da su ta dvojica forumaša ikoga navukla kupiti dionice Diokija.

pročitaj malo unatrag stotine navlakačkih postova tog dvojca pa se možda prisjetiš njihove prave uloge u svemu ovome!
[/quote]

Svatko s iqom većim od 45 je znao da sava na dioku i lacoste na svim dionicama pričaju lovačke, blago rečeno. tko je na konto toga uložio, mislim da je na nuli. Jer niti u startu nije smio doći do novca. [emo_smijeh]

New Report

Close