BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kopirao sam ti stari post pa zahvatio cijeli odgovor.Ne nisi shvatio poantu. Zelim ti reci da nisam navlakac poput tebe pa i kad imam dionicu ne tvrdim da vrijedi pogotovo ako zanm da tu nisam usao jer sam mislio da je super ulaganje nego cista kocka ako uspijem u sporu super,a ako ne opet dobro.Prihvatljiv rizik za mene.
Za razliku od tebe koji na KSST tupis nekih 200 strana kako to vrijedi miljarde,a dionica ide samo u jednom smjeru. Ja sam i imao dionice i govorio da ne vrijedi jer to nije bilo ulaganje vec kocka kao sto je i danas i zasto nekome prodavat pricu da je dalekovod zlatna koka,ako znam zasto sam tu parkirao pare. Ako prodje prodje. Ali ovo na staklenicima je postalo degutantno stvarno(ne cini ti se???). Koliko puta si pisao da je dno. I jos ti nije dno. I jos ce dole.Koliko je forumasa nasjelo??? Ali eto naivaca sve manje.Nece vise dole osim ako ti ili Snjega ne dokupita 2-3 komada po asku. Vrati se na stranicu 350 pa citaj.Od tamo je sve krenilo ako se ne varam.
I reci mi ili danas pada kisa gore kod Vas pa si cijeli dan na forumu??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frenki

I reci mi ili danas pada kisa gore kod Vas pa si cijeli dan na forumu??[/i]

Danas je kod nas nedjelja a u nedjelju pošten svijet ne radi na poljoprivredi pa tako ni ja. Tebi je to možda čudno ali kod nas je tako. Kažeš parkirao si novce u Dalekovod? 🙂 Pa što nisi parkirao po 25 a ne baš po 120? Zar nisi znao da će pasti? Koliko ti je ostalo…15%…17%…koliko Frenki boy[emo_palacd]
…Da parkirao, to ti se kod nas zove “popušio sam lovu” a kod vas parkirao sam. Jel manje boli kad sam sebe lažeš?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Aha znaci posten svijet je na forumu samo nedjeljom i kisnim danom aj super.Ma uvatio si se toga dalekovodoa ko pijan plota. Trebalo je tada nije se moglo cekat 25 jer bi bilo kasno da ne ulazim sad u detalje puno sma ti rekao i ovako. Ostala trecina dapace kad pogledam gubim jedva 120 kilo kuna. Niti sam se oznojia za zaradit,a najmanje da cu se znojit i svikat sta sam ih za sada spusio. Ali s obzirom da teze kopcas ponovno cu ti kopirat post.Jasno ovoga puta bez onoga da nije dalekovod tema jer u pravu si sad smo u bez cenzure
cca 2,5% portfelja u trenutku ulaska. I tada i sad sam govorio da ne valja nista,ali da izac necu ni da cujem da ide u stecaj. I tada sam govorio ljudima da ne ulazu i ne kupuju jer su racuni u blokadi(nije svakome 180 kilo kuna isto).Detalje zasto,kako ti mogu i po tko zna koji put ponovit. Dionice dalekovoda cu oplodit sa minimalno koeficijentom 16(preko 1600%) ili ispusit do kraja sav ulozeni novac sto je po meni jako prihvatljiv rizik. Pa sad za par strana opet se uvati dalekovoda i ja cu ti opet isto napisat jer mi je istina iznad svega,a najbitnije mi je da se ujutro mogu pogledat u ogledalo i znati da nikoga nisam prevario,doveo u zabludu i slicno. Kako na Dalekovodu,tako i na KSST i svemu ostalome. Istina iznad svega i sve za istinu pa koliko kosta da kosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@frenki


Aha znaci posten svijet je na forumu samo nedjeljom i kisnim danom aj super.Ma uvatio si se toga dalekovodoa ko pijan plota. Trebalo je tada nije se moglo cekat 25 jer bi bilo kasno da ne ulazim sad u detalje puno sma ti rekao i ovako. Ostala trecina dapace kad pogledam gubim jedva 120 kilo kuna. Niti sam se oznojia za zaradit,a najmanje da cu se znojit i svikat sta sam ih za sada spusio. Ali s obzirom da teze kopcas ponovno cu ti kopirat post.Jasno ovoga puta bez onoga da nije dalekovod tema jer u pravu si sad smo u bez cenzure
cca 2,5% portfelja u trenutku ulaska. I tada i sad sam govorio da ne valja nista,ali da izac necu ni da cujem da ide u stecaj. I tada sam govorio ljudima da ne ulazu i ne kupuju jer su racuni u blokadi(nije svakome 180 kilo kuna isto).Detalje zasto,kako ti mogu i po tko zna koji put ponovit. Dionice dalekovoda cu oplodit sa minimalno koeficijentom 16(preko 1600%) ili ispusit do kraja sav ulozeni novac sto je po meni jako prihvatljiv rizik. Pa sad za par strana opet se uvati dalekovoda i ja cu ti opet isto napisat jer mi je istina iznad svega,a najbitnije mi je da se ujutro mogu pogledat u ogledalo i znati da nikoga nisam prevario,doveo u zabludu i slicno. Kako na Dalekovodu,tako i na KSST i svemu ostalome. Istina iznad svega i sve za istinu pa koliko kosta da kosta.

Frenki ja ti to ništa ne kužim. Daj molim te ponovi još jednom ali polako ako može.
Ps: jel 1600% na cijenu kad si kupio biser Dalekovod ili 1600% na današnju cijenu? A ko na uloženo jel to onda ziljon % na sadašnju?[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Evo pisem ti bas ono polako jer znam da sporo citas

cca 2,5% portfelja u trenutku ulaska. I tada i sad sam govorio da ne valja nista,ali da izac necu ni da cujem da ide u stecaj. I tada sam govorio ljudima da ne ulazu i ne kupuju jer su racuni u blokadi(nije svakome 180 kilo kuna isto).Detalje zasto,kako ti mogu i po tko zna koji put ponovit. Dionice dalekovoda cu oplodit sa minimalno koeficijentom 16(preko 1600%) ili ispusit do kraja sav ulozeni novac sto je po meni jako prihvatljiv rizik. Pa sad za par strana opet se uvati dalekovoda i ja cu ti opet isto napisat jer mi je istina iznad svega,a najbitnije mi je da se ujutro mogu pogledat u ogledalo i znati da nikoga nisam prevario,doveo u zabludu i slicno. Kako na Dalekovodu,tako i na KSST i svemu ostalome. Istina iznad svega i sve za istinu pa koliko kosta da kosta.”
Na tadasnju,to je na danasnju jos mnogo bolja multipla, ali hebiga kasno,prosla baka s kolacima. Sta cu ulupa 180 kila pa sta im Bog da. Sva sreca da nisam emotivac poput tebe i da me tesko ponese žar jer bi inače ulupao i miljon.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Netko mi ” krade ” e-mailove…
Da li je to moguće, ili sam šeprtljava s tehnologijom…
Kad pišem neke ozbiljnije analize oko nekretnina,ili šaljem podatke koje
teško nađem ili se plaćaju….moja e-mail poruka ..
jednostavno ” n e s t a n e………..? kako je to moguće…….. ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

PORUKA HANFI

Kada će se dionice CENTAR BANKE moći odregistrirati s portfelja ????

Zar rast tržišta nije izravno pogodovanje onima- koji sada pumpaju cijene-
kako bi vrh cijene ostao ulagačima- čije su dionice sada blokirane u Centar
banci …………..???

Zašto nam to radite…veću štetu nego treba ? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami

Dionice su ti odregistrirane već od petka. Pronađi novog brokera, sklopi ugovor, daj mu vrstu i broj dionica, zatraži da ti da broj naloga i nazovi SKDD. 014607300. Govorni automat te vodi i tako brebaciš dionice na novog brokera. Ako ti se neda ili neznaš onda daj pin brokeru i on će to obaviti.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa, kako od petka…pojma nemam…..? Tu nitko nikome ništa ne govori…
svi …niti sam dobila poruku, niti me tko obavijestio….boli briga svih
za sve……pa, ne mogu vjerovati……šutnu te nogom…i možeš se hebat,,,???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.centarbanka.hr/default.aspx?id=434

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Svakih par godina, nova pravila igre…..čas ovako, čas onako…piše tu- ne piše
ovdje…šalje e-mailove za svaku glupost, a za ovo nisu mogli poslati..?
Ma, dobro, navikli smo da nas obrađuju kako tko hoće…..
Dobro, idemo naprijed …s novim brokerom, OPET! Ovo je četvrti po redu.
Utilis-Prva generacija- CEBA- Interkapital/Utilis/. Natrag svojima.
Ko začarani krug- sve se vraća na staro!
Dignite i cijene po starom…pa nećemo biti ogorčeni…. Hvala golubv.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

a ljubica da uzmeđ nekog brokera koji ima više od 43,7 kn mjesečnog prometa, šta misliš o tome? recimo neki PBZ ili Agram, da ne moraš svako jutro gledat jesu otišli u stečaj ili se još drže…

New Report

Close